Nors internetinės pažinčių svetainės yra tikrai populiarus būdas susipažinti, tai tikrai nėra vienintelis būdas. Štai kur vienišiai susipažįsta su žmonėmis ir tai nėra internetinės pažinčių svetainės:


1. Per draugus 60%


Susipažinimas per draugus yra senamadiška priemonė. Jei jūsų draugas turi mielą brolį ar draugą, paprašykite jus supažindinti. Toks susipažinimo būdas yra pats populiariausias. Beveik 60% tų žmonių, kurie nesinaudoja aplikacijomis, sako, kad taip susipažino su savo antra puse, o net 63 procentai jaunesnių žmonių (18 – 24 metų amžiaus) sako, jog tai taip pat puikus būdas sutikti žmones. Net 75 procentai “Tinder” naudotojų pripažįsta, jog taip susipažįsta su žmonėmis tada, kai nesinaudoja aplikacija.


2. Baruose ar kitose viešose vietose – 37%


Senos dienos nėra jau tokios senos, kaip galite pamanyti. Susipažinimas baruose yra labai dažnas reiškinys, net šių dienų standartais. Apie 37 procentai žmonių sako, jog yra bandę susipažinti viešoje vietoje. Tačiau baras yra vienintelė vieta, kur žmonės susirenka socializuotis, net, jei iš pradžių nebūna nusiteikę pažintims.


3. Darbe – 27%


Daugiausiai laiko leidžiate su tais žmonėmis, su kuriais dirbate. Taigi nenuostabu, kodėl 27 procentai vienišių sako bandę rasti meilę darbo vietoje. Susipažinimas darbe gali būti keblus, tačiau todėl, kad didžiąją dalį dienos leidžiate būtent ten, nebijokite suprasti, kad žmogus jus traukia, tik iš pradžių kaip profesionalas. Svarbu pirmiausia sukurti draugystę, o tada matysite, kuria linkme viskas pasisuks. Jei kolegos mėgsta išeiti kur nors po darbo, tai gali būti puiki proga suartėti su patinkančiu bendradarbiu.


4. Renginiuose – 27%


Apie 27% vienišių taip pat teigia, jog ieško meilės sporto, religiniuose ar su įvairiais hobiais susijusiuose renginiuose. Vyrai dažniau tą pripažįsta, nei moterys.


5. Per šeimą – 25%


Maždaug ketvirtis žmonių yra pasinaudoję šeimos nariais, kad susipažintų. Tai puiki mintis! Juk šeimos nariai tikrai turi gerų draugų, su kuriais galite nebūti susidūręs. Jei turite puikius santykius su savo šeimos nariais, turėtumėte žinoti, jog jie linki jums geriausio. Todėl nebijoti paklausti. Gali būti, jog šeimos narys pažįsta ką nors, kas puikiai tiktų jums į porą.


6. Niekur, kas jau buvo paminėta – 28%


Pasirodo, susipažinimui vietų yra daug daugiau, nei manėte, nes net 28 procentai žmonių yra susipažinę kitokiais būdais. Realybė tokia – vienišių pilna visur. Jų galite sutikti parduotuvėje, kavinėje, sporto klube ar tiesiog vedžiodami šunį.


Tie, kurie yra per daug užsiėmę aktyvioms paieškoms – tiesiog atmerkite akis ir pamatysite visas galimybes visur, kur leidžiate laiką. Tiesiog išeikite iš namų ir būkite pasiruošęs susidraugauti. Tai reiškia, jog turite eiti pakėlęs galvą ir palaikyti akių kontaktą su žmonėmis. Kiek daug mūsų tiesiog praeina tada, kai mano, kad pamatę kokį iš tiesų žavų žmogų? Jei taip nutiko ir jums – pasisveikinkite! Jei imsite tą praktikuoti, su laiku taip nebebaugins.


7. Per pasimatymų renginius – 3%


Tik 3 procentai naudojasi pažinčių agentūromis meilei rasti, o du procentai yra dalyvavę “Dating” renginiuose. Ne daug žmonių eina šiais keliais. Žinoma, tokio tipo renginiai yra nebloga vieta pažintims, nes visi yra vieniši ir ieško. Jei tokie renginiai jums nepatinka, galite pamėginti pasinaudoti pažinčių agentūrų paslaugomis.