Moterys tiesiog dievina dovanas, tačiau mergvakario dovanos turi įtikti ir patikti ne tik būsimai nuotakai, bet jos privalo būti naudingos ir santuokoje. Kiekvienos nuotakos draugių ir pamergių pareiga – paruošti deramą kraitį būsimai žmonai ir šeimos židinio puoselėtojai. Siekiant išlaikyti vyrą ir norint išsaugoti šeimyninę laimę, dovana nuotakai privalo būti praktiška, seksuali ir tokia, kad jaunikis niekada nenorėtų sprukti nuo savo išrinktosios.

Tad jeigu ieškote dovanos būsimai nuotakai, mes paruošėme jums atmintinę ir rekomenduojame dovanas, kurios sužavės ne tik jaunają , bet jos bus naudingos ir ilgai bei laimingai santuokai!

1) Peniuaras ar seksualių apatinių komplektas. Gerų draugių ir pamergių pareiga yra pasirūpinti nuotakos pirmąja naktimi. Atminkite, kad pakedenti nuotakos suknelę yra smulkmena, palyginus su tuo, kuo jūs aprengsite jaunąją vestuvių nakčiai! Pirmosios nakties apatinis trikotažas privalo būti ne tik baltas, bet ir labai seksualus. Nėrinukai, peršviečiamas gipiūras ir akinančiai balta spalva galutinai nuginkluos jaunikaitį.

2) Keliaraištis. Jis tiesiog būtinas kiekvienos nuotakos atributas, o jį tiesiog privalo dovanoti pamergės. Nesijaudinkite, ši dovana atsipirks su kaupu. Vestuvių metu piršlienė arba svočia gali surengti aukcioną keliaraiščiui parduoti. Keliaraiščio kaina per vestuves tikrai bus dešimtis kartų didesnė nei parduotuvėje.

3) Antrankiai.Antrankius savo spintoje privalo turėti kiekviena nuotaka. Kada nors gyvenime ateina ta diena, kada vyras tiesiog nori pasprukti! Ir nors jaunos merginos eidamos prie altoriaus apie tai visai nepagalvoja, pamergių pareiga pasirūpinti tokiais būtinais santuokos atributais, kaip pančiai!

4) Priminimas.Vyrai mėgsta sakyti, jog jei ką nors jie pamiršta, visai nebūtina apie tai jiems priminti kas pusė metų! Tačiau šių dienų moteris tokia geležine kantrybe tikrai nepasižymi. Sekso skambutį arba varpelį privalo turėti kiekviena save gerbianti žmona.

5) Sex literature.Na, o jei būsima žmona visai nenorėtų skambinti pavojaus varpais, jog būtų pamylėta, tuomet privalu turėti naudingos literatūros. Tegu nuotaka su jaunikiu atidžiai paržiūri Kamasutrą. Vestuvių nakčiai tiktų ir kas nors neįprasto – šioje knygoje kiekviena pora atras jaudinančią sekso pozą, kuri tikrai vestuvinę naktį padarys dar stebuklingesnę. Knyga užtikrins ne tik sutuoktinių laimę, bet ir turės įtakos šeimos demografiniams rodikliams!