Nors būtu gera, jei santykiai būtų paprasti, tačiau tiesa tokia – su partneriu kalbėsitės ir apie tai, kas nemalonu, bei patirsite neidealius momentus. Ir ne visada bus smagu. Tačiau svarbu prisiminti, jog daugeliu atvejų, šios nepatogios situacijos gali sustiprinti santykius.

Tai gali būti pokalbis apie seksą, pokalbis apie pinigus. Daug porų bijo kalbėtis apie sudėtingus dalykus, nes mano, kad tai reiškia nesuderinamumą, ar skyrybas. Tačiau poros, kurios sugeba konstruktyviai apie tai kalbėtis, išlaiko santykius ilgiau, patiria geresnį intymumą ir jaučia mažiau paniekos vienas kitam.

Tas pats galioja nemalonioms situacijoms, tokioms kaip pirmasis ginčas, susipažinimas su tėvais ir pan. Geriausia su tokiomis akimirkomis tvarkytis atvirumu ir supratimu, kad tai gali jus suartinti.

Pokalbis apie pinigus

Tik vienetai mėgaujasi kalbėdami apie finansus. Ir jūsų santykių labui, turite apie tai pasikalbėti anksti, o po to dažnai. Turite aptarti finansinius tikslus, skolas ir tai, kai dalinsitės sąskaitomis.

Galų gale, pinigai yra dažna skyrybų priežastis. Poros ne visada sutaria finansiniais klausimais ir tai gali sukelti įtampą.

Taip ne tik išvengsite nesusipratimų, bet ir sustiprinsite santykius būdami atviresni vienas su kitu. Pokalbis apie pinigus gali būti sudėtingas, tačiau jis būtinas tam, kad niekas nebūtų nesuprastas.

Tai, kas jus erzina

Jei partneris daro kažką, kas iš tikro jus nervina, galite tai tiesiog paleisti, o pašnekesys apie tai gali būti geriausias būdas tai padaryti.

Daugelis partnerių paprasčiausiai tai ignoruoja ir visą tai baigiasi ginču, kuris labai retai baigiasi geruoju. Jei leisite pykčiui kauptis, pratrūksite dėl ko nors visai paprasto. Vietoje to, pasakykite partneriui, kas jus erzina, prieš užverdant emocijoms. Gali būti, kad pastebėsite, jog tapote artimesni.

Pokalbis apie seksą

Ši tema dažnai vengiama todėl, kad žmonės gėdijasi apie tai kalbėti. Galvojimas, kad viskas susitvarkys savaime ar viltis, kad susiderinsite, yra bergždžia. Tokio tipo pokalbis tikrai gali padaryti stebuklus santykiams.

Kai atsisėsite ir kalbėsite apie tai, ko abu norite ir ko ne, galėsite patirti geresnį seksą. Tačiau dar svarbiau – toks gėdingas pokalbis jus suartins.

Pirmasis ginčas

Pirmasis ginčas gali gluminti, tačiau šis nemalonus momentas gali sukurti gilesnį ryšį. Jei vienas ar abu partneriai pasiryžę sudrebinti santykius, svarbu teisingai suprasti santykius ir tai, kad jie ilgalaikiai. Todėl nesijauskite nejaukiai ir pamėginkite matyti ginčą tokį, koks jis yra. Be to, pasistenkite išlikti pozityvus. Pabandykite išklausyti vienas kitą. Net jei nesutinkate su partneriu, išklausykite, kodėl problema svarbi jam. Tą padarę galėsite judėti į priekį.

Sakymas to, ką manote

Atvirumas iš pradžių gali atrodyti keistai. Tačiau tai kuria geresnį ryšį. Sakydami tai, ką manote, sutaupysite daug energijos ir laiko. Tai taip pat apsaugos judu nuo spėliojimo.

Susipažinimas su partnerio tėvais

Dažnai jaučiamės nepatogiai, kai reikia susipažinti su partnerio tėvais, ar kai partnerį reikia pristatyti saviems. Gali būti įtampos, šiek tiek nepatogumo, ypač, jei jūsų šeima ne visada elgiasi tinkamai. Tačiau niekas kitas taip nesuartina poros. Pirmasis susipažinimas gali būti nejaukus. Tačiau diskomfortas, patiriamas susipažįstant su naujais žmonėmis ir mėginimas padaryti teigiamą įspūdį, gali būti svarbus poros augimui.

Pokalbis apie vaikus

Daug žmonių nekalba apie vaikus, nes mano, kad partneris jų nenori, ar nori. Tačiau privalote nuoširdžiai pasikalbėti apie tai, ko norite abu. Tai gali pasirodyti sudėtinga tema, ypač, jei tai bus vienas pirmųjų jūsų rimtų pokalbių. Tačiau svarbu apie tai pasikalbėti, kad įsitikintumėte, jog abu norite to paties.

Santykių apibrėžimas

Ar jau kalbėjotės apie tai, kokie yra jūsų santykiai? Jei ne, tai gali atrodyti nemalonu. Tačiau šis pokalbis svarbus nuo pat pradžių. Tai abiems partneriams suteikia galimybę nustatyti tikslus ir išreikšti poreikius. Kuo mažiau lieka klausimų, tuo artimesni esate.

Pokalbis apie tai, dėl ko nepasitikite savimi

Gali būti sunku nusiginkluoti ir atvirauti apie tai, dėl ko savimi nepasitikite. Tačiau nors tai gali atrodyti keistai, tai labai svarbu norint sustiprinti santykius. Tas pats galioja ir kitoms temoms, įskaitant ribų nustatymą. Diskomfortas, kylantis iš tokių pokalbių, stiprina santykius ir leidžia partneriui geriau jus pažinti. Tokie momentai ne visada paprasti, tačiau, jei sugebėsite tai padaryti, yra didelė tikimybė, kad suartėsite vienas su kitu.