Apie poligamiją sužinojau iš savo žmonos. Mes eksperimentavome ir su seksu trise, ir bandėme svingą, tačiau kadangi dirbome labai daug laiko „suvalgančius“ darbus, reikėjo kitokio kompromiso. Seksas telefonu arba nuotoliniai žaidimai mūsų nejaudino ir po truputėlį įvedėme atvirus santykius į savo pasaulį. Ji pasiūlė abiem susikurti paskyras pažinčių portaluose. Turėjome tik dvi taisykles – neįsimylėti ir nesusitikinėti tuo metu, kada abu buvome kartu. Tai turėjo būti mūsų žaidimas ir „iškrova“ tuo metu, kada neturėjome vienas kito.

Kadangi abiem neteko to bandyti, nežinojome nuo ko pradėti, kaip ką daryti. Aš nusprendžiau, kad geriausia bus „kabinti“ moteris bare arba klube, žmona pritarė idėjai. Deja, po pirmo išėjimo į miestą supratau, kad santuokos metais mano „įgūdžiai“ gerokai nugaravo ir mieliau rinkčiausi kitokius būdus. Per pirmąsias dvi savaites, kada sutarėme būti poligamiški, ji buvo išvykusi į konferenciją užsienyje, o aš nesėkmingai bandžiau rasti seksualinę partnerę. Su viena moterimi susirašinėjau, bet viskas vyko taip lėtai, o aš dar ir pasakiau, kad esu vedęs, bet žmona žino ir taip toliau… Negalvojau, kad tai sukurs atšalimą iš tos moters pusės, bet, deja, taip jau gavosi. Nepešęs nė šnipšto sulaukiau grįžusios žmonos. Ji buvo gana patenkinta ir tylesnė nei įprastai. Paprašiau jos papasakoti, kaip sekėsi.

Ji sakėsi užmezgusi trumpą romaną su jaunesniu vaikinu užsienyje. Jiedu keletą kartų pasimylėjo. Kai kalbėjomės ji man aiškiai pasakė, kad iškart po to, kai „tai“ įvyks, vienas kitam pasakysime ir parodysime tą žmogų, jeigu tęsime santykius. Iš jos jokių žinių apie tai negavau, reikėjo tempti liežuvį už dantų. Man nepatiko. Galbūt ji galvojo, kad ir man pavyko kažką „susižvejoti“, bet matyt tas faktas, kad aš likau be nieko, o ji kažkur dulkinosi su jaunesniu vyru mane šiek tiek užgavo. Manyje gimė truputėlis pykčio. Tačiau per porą valandų atlėgau, kadangi mums tai buvo naujas dalykas, nusprendžiau nepykti ir pasakiau jai, kaip jaučiausi. Ji manęs atsiprašė ir pasakė, kad dabar, kai grįžo, ji yra tik mano. Apsirengusi seksualius apatinius pamalonino mane ir mes karštai pasimylėjome. Jautėsi, kad ji – atsigavusi, turėjo daugiau seksualinės energijos, man tai patiko.

Žmonos darbe vyko valdžios pasikeitimai ir ji daug skraidė į užsienį. Antros išvykos po mūsų santykių virsmo į poligamiją metu mes vis dar tęsėme visą tą reikalą. Ji man prieš skrydį pasakė, kad nesivaržys ir į flirtą atsakys, tačiau pati to neinicijuos, kad nesijausčiau įskaudintas, jei kažkas įvyktų. Patikrinti to negalėjau, tad teko ja pasitikėti. Jai išvykus susikūriau paskyrą erotinių pažinčių svetainėje. Nežinojau ką ir kaip daryti, kur čia pažindintis su žmonėmis, ar reikia iškart siųsti savo daikčiuko foto ir mąsliai stebėjau kitų žmonių skelbimus, žinutes, nuotraukas. Sumokėjęs kelioliką eurų už nario privilegijas greitai ėmiau bendrauti su moterimis. Žinote, kai žiūrite krepšinio varžybas ir kokiam žaidėjui „pakrenta“ – jis negali pramesti ir jo įgūdžiai atrodo daug geriau nei įprastose rungtynėse? Tai va, taip pat kažkodėl sekėsi man. Puikiai užkalbindavau moteris, iškart gaudavau šiltus atsakymus, tuo momentu labai pasitikėjau savimi ir jaučiausi užsivedęs. Su dviem moterimis bendravimas vyko ypatingai gerai, jaučiau abipusį geidulį.

Tuomet nebuvome aptarę kiek meilužių galime turėti, tačiau nemaniau, kad tai, jog aš arba ji jų turėsime daugiau, sudarys labai didelį skirtumą. Su abejomis sutariau susitikti. Apsikeitėme erotinėmis savo kūnų fotografijomis bei tikrai supratau, kad man norisi pajausti geidulį bei aistrą su naujais žmonėmis. Tos dvi moterys mane vėl vertė jaudintis, rankos kiek drebėjo net ir rašant žinutes, tačiau apturėjau itin didelį malonumą žiūrėti į jų kūnus. Viena diena po kitos sutarėme susitikti, tačiau, be jokios abejonės nė vienai neužsiminiau apie savo santykių statusą, nes bijojau, kad jos atšals, kaip ir moterys iš baro. Atėjo lemtingasis antradienis. Susitikome kavinėje, maloniai pakalbėjome apie įvairius dalykus. Į akį man krito vienas dalykas – žiedas ant piršto. Nepaisant to, kad ši moteris turėjo įspūdingą krūtinę, tiesius tamsius plaukus bei aiškiai matėsi, kad sportavo – akis man nuolat kliuvo už jos rankų. Visa gestikuliacija, tai, kaip ji paimdavo savo telefoną ar puodelį kavai bei maišė cukrų, tai buvo bene karščiausia jos savybė. Ramybės nedavęs žiedas privertė mane išlementi klausimą apie jį. Mačiau, kad ji šiek tiek pasimetė. Atsakė, kad „Paprastai apie žiedą manęs niekas neklausia.“. Nusijuokusi sakė, kad nekreipčiau dėmesio ir pati, pamačiusi žiedą ant mano piršto, perklausė to paties. Atšoviau, jog jis tik dėl grožio (pats nežinodamas kodėl taip atsakau) ir išgirdau labai moterišką ir kandų jos juoką. Toliau tęsėme pokalbį ir staiga ėmiau jausti, kaip jos koja ėmė liesti mano koją. Koncentracijos ir natūralių emocijų jos veide tai nepakeitė. Pajaučiau, kad įsivėliau su tikrai rimta ir žinančia ko nori moterimi, todėl nė kiek nesiruošiau apsikiaulinti.

Ji nuėjo prie baro užsisakyti dar vieną puodelį, o aš, gavęs naujo įkvėpimo ir pilnas naujo pasitikėjimo savimi užrašiau ant lapelio, kad penktadienį vakare lauksiu jos pas save. Jai parėjus, lapelį stumtelėjau link jos. Ji jį atsidarė ir nusišypsojusi bei išvadinusi mane mokyklinuku, kad negaliu visko pasakyti į akis pridūrė, kad gestas mielas ir dėl mielumo priims mano kvietimą. Man labai patinka, kai moteris nepasimeta ir moka kandžiai atsakyti, todėl buvau sujaudintas.

Tikiuosi iki dabar nepamiršote, kad turėjau susitikimą ir su kita dama. Išaušus kitos dienos rytui susiskambinome su žmona, kaip ji leido man suprasti – jokio laimikio „pagauti“ kol kas nepavyko mums abiem. Tačiau, ant mano „meškerės“ kabojo tikrai puiki žuvis, kurios nesiruošiau paleisti. Tiesą pasakius, pamiršau paminėti, kad ta moteris, su kuria turėjau susitikti šią dieną, mane kvietėsi į namus. Mes turėjome pasimylėti. Lyg ir turėčiau būti labiau susijaudinęs, suintriguotas būtent šio susitikimo, bet viskas buvo kiek kitaip. Sulaukiau vakaro, nusiskutau, pasikvepinau, apsirengiau geresniais marškiniais ir nusipirkęs putojančio vyno butelį bei prabangių saldainių – nuvykau pas minėta damą. Ji buvo tikrai simpatiška, galbūt kiek stambesnio sudėjimo, tačiau vis tiek karšta, kaip ugnis. Mes prisėdome ir žiūrėjome kažkokį filmą, kalbėjomės, gėrėme putojantį vyną. Ji manęs paklausė ar dažnai su kuo nors susitikinėju iš pažinčių portalo, kur susipažinome. Atsakiau, kad tai pirmas mano susitikimas. Vėl mezgėsi naujas pokalbis tik staiga, nežinau kodėl, sustabdžiau ją vidurį pokalbio ir pabučiavau. Bučinys buvo gilus, ilgas. Ji nė kiek nesipriešino ir tiesiog suaimanavo. Karštai bučiavomės geras porą minučių ir ji mane nusivedė į miegamąjį ir pasakė laukti ten.

Už kiek laiko atėjo ir ji, vilkėjo tik seksualius apatinius ir labai atvirą braletę. Atrodė pritrenkiančiai. Pamatęs ja tarpduryje žinojau, kad ši dama gali pasipuikuoti tam tikrais privalumais, bet pusnuogė ji atrodė dar labiau stebinančiai. Mes pasimylėjome. Seksas gal ir buvo neblogas, tačiau aistros ar chemijos – per daug nebuvo. Tačiau tiltas jau buvo peržengtas. Mylėtis su kita moterimi man patiko ir supratau, kad poligamijos savo gyvenime norėsiu ir toliau.