Jei esate ilgalaikiuose santykiuose, turbūt pastebėjote, kad jūsų seksualinis gyvenimas svyruoja. Greičiausiai, išgyvenote medaus mėnesio periodą, kur atrodė, kad mylėtis norėsite nuolat, o po jo sekė labai dažnas periodas, kuriame mylėjotės kiek rečiau, taip pat pasitaikė periodų, kuriuose visiškai neužsiėmėte seksu. Ir tai visiškai normalu.

Tačiau, svarbu ieškoti ženklų, kad partneris nebesimėgauja seksu, ypač, jei tai jam nebūdinga. Mažas susidomėjimas seksu gali ištikti bet ką ir daugeliu atveju taip nutinka dėl kažko, kas visiškai nesusiję su santykiais, pavyzdžiui, stresas darbe ar nuovargis. Tačiau todėl, kad tai gali paveikti jūsų ryšį, labai sravu atpažinti šiuos signalus ir pasikalbėti su partneriu, kad tai išspręstumėte.

Geriausias būdas pagerinti seksualinį gyvenimą yra atviras pokalbis su partneriu. Turite atsispirti norui gintis ar nusiminti dėl to, ką sako partneris. Žiūrėkite į pokalbį ne kaip į ataką, tačiau kaip į šansą patenkinti jūsų ir partnerio poreikius. Kai pradėsite pokalbį, judu su partneriu geriau jausitės dėl savo seksualinio gyvenimo, galėsite atviriau kalbėtis apie tai, kokio sekso norėtumėte ir lengviau spręsite nesutarimus, taip pat pasijusite artimesni,

Partneris atrodo nutolęs sekso metu

Nors kai kurie sekso metu būna aktyvesni ar pasyvesni, visiškas pasyvumas yra ženklas, kad partneriui seksas nėra malonus. Geram seksui reikia aistros iš abiejų, o tai yra prisilietimai ir aktyvus dalyvavimas. O jei partneris atrodo pasyvus ar atitrūkęs sekso metu, jis tikrai neišsako jums savo norų. Tai gali būti ženklas, kad partneris dėl kažko nerimauja, arba blogai jaučiasi arba nejaučia kibirkšties. O prasta komunikacija gali viską tik pabloginti. Tačiau kad ir kokia priežastis, pokalbis apie seksą su partneriu padės išsiaiškinti, kodėl jis taip jaučiasi, o tada galėsite kartu pagerinti situaciją.

Partneris dažnai eina miegoti anksčiau jūsų

Jei jūs nuolat einate miegoti skirtingu metu, tada neturėtumėte dėl to jaudintis. Tačiau, jei partneris staiga ėmė eiti gultis nepasakydamas „labanakt“, gali būti, jog kažkas ne taip. Vakaras, dažnai, yra geriausias metas seksui. Jei partneris nesistengia pakliūti į lovą su jumis, tai gali būti ženklas. Žinoma, jis turi teisę eiti miegoti, jei yra pavargęs. Tačiau, jei tai tampa nuolatiniu įpročiu ir, jei jums atrodo, kad partneris vengia sekso, nebijokite paklausti. Ir nors gali būti nejauku, pokalbis apie seksą yra puikus būdas partneriui atsiverti ir prabilti apie savo jausmus, ypač, jei ši tema vengiama.

Jis nustojo inicijuoti seksą

Pagalvokite, kada paskutinį kartą partneris pradėjo seksą? Ar jis paskutiniu metu stengiasi? Jei tai atrodo neįprasta jūsų santykiams, tai gali būti ženklas, kad jūsų partnerio libido sumažėjo. Arba, kad partneris nesimėgauja seksu. Daugelis žmonių turi savo būdą seksui pradėti. Todėl gal būt dabar pastebėjote, kad partneris vengia kontakto su jumis. Tai gali būti tiesiog fazė ir partneriui gali reikti šiek tiek erdvės kol pasijus geriau. Tačiau tai taip pat gali būti fizinio ar emocinio ryšio nutrūkimo rodiklis. Tai nėra jūsų kaltė, tačiau apie tai vis tiek verta pasikalbėti ir rasti būdų ryšiui atkurti.

Jis nori susitelkti tik į jus

Nors malonu gauti vienas iš kito nepertraukiamą dėmesį sekso metu, blogas ženklas, jei partneris nesimėgauja ir nenori jūsų dėmesio. Jūs negaunate griežto „ne“, tačiau seksas nebėra dviejų žmonių malonumas ir tai dažnas indikatorius, kad partneris juo nesimėgauja. Žinoma, tai visada gali būti ženklas, kad partneris patiria problemas už santykių ribų ir dėl to nėra nusiteikęs mylėtis. Tačiau tai taip pat gali įspėti, kad jums vertėtų priimti kelis pokyčius ir pasikalbėti apie tai, kas kelia nerimą.

Partneris vis keičia temą

Seksas gali būti labai svarbia santykių dalimi ir tuo pačiu apie jį gali būti taip sunku kalbėti. Jei partneris nesimėgauja seksu šiuo metu, jis gali bijoti jums pasakyti, kad nėra tam nusiteikęs, jei jaučia, kad jūsų ryšys nutrūkęs. Todėl atkreipkite dėmesį į jų norą keisti temą, kai imate kalbėtis apie seksą. Jei galėsite atpažinti ženklus, galėsite pats pagalvoti kaip patenkinti partnerio poreikius be pokalbio apie seksą.

Kad partneris užsisklendęs, galite pasakyti iš jo kūno kalbos

Kaip minėjome, kiekvienas sekso metu elgiasi skirtingai, taigi, jei partneris niekada nenori akių kontakto, akių kontakto nebuvimas neturėtų jūsų neraminti. Tačiau partnerio kūno kalba gali daug pasakyti. Jūs galite pastebėti, kad partneris užsisklendęs ar atitolęs iš kūno kalbos sekso metu, pavyzdžiui, jis nuo jūsų nusisuka, nepabučiuoja, beveik neapkabina ir t.t. Taip pat galite pastebėti, kad partneris iš karto po sekso pašoka ir išeina iš kambario ar užsiima kita veikla. Jei tai neįprasta, atkreipkite dėmesį. O tada galite imti ieškoti spragų. Kartais, kai partneris nesimėgauja seksu, gali būti, kad ne pats seksas yra santykių problema. Skirkite laiko patyrinėti santykius ir raskite sritis, kurios gali būti tobulinamos. Grįžkite prie to, ką darydavote anksčiau ir stebėkite ar grįš kibirkštis.

Jums pačiam nepatiko seksas

Kaip minėjome, tam, kad seksas būtų smagus ir patenkintų poreikius, abiem reikia stengtis. Taigi, jei jūsų sekso patirtis netenkina jūsų, taip gali nutikti ir dėl jūsų menkos seksualinės chemijos. Jei partneris nesimėgauja seksu, jis, greičiausiai, nebėra toks aistringas, rūpestingas ir motyvuotas seksui. Todėl atkreipkite dėmesį į šiuos jausmus – jei nesijaučiate taip puikiai kaip anksčiau. Seksas susideda iš daugybės elementų, įskaitant partnerių ryšį. Jei partneriai nesimėgauja seksu, greičiausiai, ryšys yra nutrūkęs. Ir nors neturite spausti partnerio, visada galite išsakyti savo pastabas.

Jis vengia įprastų seksualinių trigerių

Ką darote jūs ir partneris, kad parodytumėte susidomėjimą seksu? Kiekviena pora turi „šokį“, kuris pasireiškia, kai kuris nors inicijuoja seksą. Jūs tiesiog žinote, kada partneris rodo fizinį intymumą. Jei partneris nesimėgauja seksu šiuo metu, šių signalų nelieka arba jis nepriima jūsų užuominų. Jūs netgi galite pastebėti, kad partneris skamba kitaip sekso metu. Kartais leidžiame garsus, kad suteiktume malonumą partneriui arba, kad padėtume jam pasiekti orgazmą. Todėl atkreipkite dėmesį, jei ir čia pastebite pokyčių. Jei esate šioje situacijoje, pagalvokite apie savo paties leidžiamus sekso garsus ir pirmiausia pabandykite pritaikyti juos, kad jie taptų unikalesni.

Partneris atrodo pažeidžiamesnis, nei įprastai

Beveik visi planetos žmonės yra patyrę pažeidžiamumo monetą, kai nusirenginėja prieš seksą. Tačiau, kai tą darome prieš mylimą partnerį, tai būna lengviau. Todėl atkreipkite dėmesį, jei partneris staiga tampa drovesnis. Tai gali būti ženklas, kad jam nepatogu.

Jis atrodo emociškai atitolęs

Bet kokio tipo nutolimas turi signalizuoti, jog laikas labai svarbiam poros pokalbiui, ypač, jei partneris atrodo atitolęs emociškai. Jei imate atsiverti partneriui, o jis įsijungia televizorių ar išeina, gali būti, kad tokiu būdu jis tarp jūsų daro atstumą. Greičiausiai, jog tai ženklas, kad kažkas negerai ir partneriui būtinai reikia apie tai pasikalbėti.

Atrodo, kad partneris atitolęs nuo jūsų santykių

Minėjome, kad seksualinės problemos gali kilti dėl prasto ryšio poroje, tačiau tai gali jį ir sukelti, todėl privalote apie tai kalbėtis. Mažas susidomėjimas intymumu gali atrodyti taip: jūsų partneris neprisideda prie jūsų ryšio vystymo. Jei jis staiga nustoja rašyti jums dienos metu arba pamiršta planus, arba neberodo dėmesio ir meilės, gali būti, kad jis komunikuoja, kad nieko nebejaučia.

Labai svarbu prisiminti, kad seksualinės problemos santykiuose retai nutinka dėl vieno žmogaus kaltės. Jei atrodo, kad jūsų partneris nesimėgauja seksu, yra didelė tikimybė, kad jis susidūrė su kažkuo asmenišku, todėl šiuo metu jam tiesiog reikia šiek tiek erdvės. Tačiau niekada nežinosite, kol nepaklausite. Palaikykite atvirą dialogą per šiuos sunkius momentus, nes tai geriausias būdas padėti partneriui.