Šią vasarą kaitra mūsų šalyje, kai termometro stulpelis siekia kone 30 laipsnių ar net daugiau, skaičiuojama nebe dienomis, o savaitėmis. Eiliniam lietuviui, kurio organizmas nėra pripratęs prie tokios temperatūros „pasiutpolkės“, oras už lango gyvenimo ritmą neabejotinai paveikia. Ne tik nesinori aktyvios fizinės veiklos ar dingsta apetitas – permainos pasiekia ir miegamąjį. Kūnui prakaitu pasruvus nuo menkiausio judesio, darosi net nemalonu pagalvoti, kas laukia po aktyvių sekso žaidimų… Visgi per vasaros karščius nebūtina išeiti „atostogų“ nuo sekso. Pritaikius tinkamą techniką, atsiveria galimybė pajusti naujus potyrius.

Karštis meilės troškulį… didina

Gali atrodyti neįtikima, tačiau faktai kalba už save. Remiantis tyrimo, skirto karščio bei lytinio susijaudinimo ryšio analizei, rezultatais, vasaros kaitra aistrą tik stiprina. 30 proc. apklaustųjų vyrų ir 20 proc. moterų pripažino, jog, atėjus vasarai, išauga jų lytinis aktyvumas. Priežastis gali būti paaiškinta moksliškai: karštis skatina seratonino hormono, susijusio su lytinio potraukiu, gamybą.

Analizuojamas tyrimas pateikė dar vieną įdomią išvadą. Vasarą itin išauga vyresnių žmonių seksualinis noras bei pajėgumas. Jei 35-44 metų amžiaus respondentų grupėje lytinio aktyvumo padidėjimas buvo 34 procentai, tai tarp 55-70 amžiaus respondentų šis skaičius siekė jau 41 procentą. Tikėtina, jog tokį rezultatą lemia ne tik biologinės priežastys, bet ir…vasaros nuogybės. Vien žvilgsnis į apnuogintus kūnus paplūdimiuose gali suveikti gerokai efektyviau nei pornografinio filmo seansas. Moterys šiuo atveju turėtų labai nepykti ant savų vyrų, slapta nužiūrinėjančių ilgakojes gražuoles, prispaudusias apnuogintas krūtis ant smėlio. Tikėtina, jog laukia itin aistringas nuotykis lovoje! O ir pačioms derėtų paieškoti patrauklių objektų, į kuriuos verta paganyti akis…

3 būdai, kaip pritaikyti sekso žaidimus prie alinančio karščio

Nepatenkate į grupę asmenų, kurios atstovams vasaros karštis aistrą tik didina, tačiau kentėti be orgazmo laukiant vėsesnių dienų taip pat nenorite? Žemiau pateikti patarimai pavers karštį sąjungininku ar neutralizuos šio poveikį, o galbūt taps ir būdu atnešti permainų į seksualinį gyvenimą.

Seksas duše. Vėsi vandens srovė gali ne tik nuplauti kūnu srūvantį prakaitą bet ir tapti intriguojančiu fonu meilės žaidimams. Nusprendus užsiimti vaginaliniu seksu, reikia nepamiršti lubrikanto – nedorėlis vanduo akimirksniu nuplaus natūralią lytinių organų išskiriamą drėgmę. Galima mėgautis ir oralinėmis glamonėmis ar patenkinti partnerį dušo srove. Moterims šiuo atveju iki pilnos laimės tikrai pakaks skirtingo intensyvumo bei temperatūros vandens srovės, vyrų organizmas pareikalaus papildomos stimuliacijos burna ar ranka. Tiesa, svarbu nepamiršti, jog vyriškas pasididžiavimas neturėtų būti liejamas lediniu vandeniu, priešingu atveju šis tiesiog…subliukš.

Seksas pro langą. Pasisekė, jei jūsų namo langai nėra tiesiogiai nukreipti į kaimynus – išnaudokite šį privatumą. Svilinant kaitriai saulei, prasiverkite langą ir patogiai persisverkite per palangę (aišku, būtina įvertinti atstumą iki žemės ir išlaikyti budrumą), o partneris tegul įsiskverbia iš nugaros. Visa puokštė privalumų garantuota: neįprastas sekso fonas, gaivinantis vėjelis, kraują kaitinantis jauduliukas, jog jūsų nevaikiškus žaidimus gali pamatyti prašalaičio akys… Jei šalia stovi namai, tokia praktika geriau neužsiimti – galite likti nesuprasti. Ventiliatorius, nukreiptas į jūsų kūnus – vėsinanti alternatyva.

Sekso žaislai. Dažnam vyrui iki ejakuliacijos pakanka vos keliolikos minučių, tačiau rūpestingas, apie antrąją pusę galvojantis partneris stengiasi ištempti ilgiau – juk moterų kelionė iki geismo viršūnės kur kas ilgesnė. Šiuo atveju, kai alina karštis, galima pasinaudoti ir pagalbinėmis priemonėmis – sujaudinti mylimąją vibratoriaus pagalba bei neišjungti šio žaisliuko ir sekso metu.

Jei savo intymių priemonių dėžutėje turite stiklinių žaisliukų (analinių kaiščių, dildo, rutuliukų ir kita), vasara – pats tinkamiausias metas šiuos išbandyti. Panarinkite vieną tokių žaisliukų į indą su ledukais ir tęskite šio kelionę antrosios pusės kūnu – temperatūros kontrastai veikia itin jaudinančiai.

Arba tiesiog savo meilės grafiką priderinkite prie orų permainų – mylėkitės anksti rytą ar naktį. Jei fiziškai bei emociškai trokštate savo partnerio, jokia kaitra nesutrukdys liepsnoti jūsų aistrai – tereikia pasinaudoti mažomis gudrybėmis, garantuosiančiomis didesnį komfortą.