Kai kalbame apie patarimus seksui, nekalbame apie tai, kaip pajusti orgazmą per ris minutes. Nekalbame apie jokius stebuklingus mygtukus, kurie bet kam padėtų pajusti orgazmą. Kai kalbame apie patarimus seksui, turime galvoje kaip patirti geresnį seksą.

Yra daug smagių paslapčių, apie kurias sužinome gyvenimui einant. Be to, kai reikia, galime pasidalinti savo patirtimi apie geriausią lubrikantą su draugais. Tokie patarimai kartais gali pagerinti seksualinį gyvenimą. Ir, žinoma, kiekvienas iš mūsų turime tam tikrų seksualių triukų, kuriuos naudojame. Pateiksime keletą iš jų.

1. Naudokitės smegenimis

Ar galite atspėti, koks didžiausias sekso organas? Tai jūsų smegenys. Aistra, fantazija ir reagavimas į seksualinę stimuliaciją kyla būtent smegenyse, o visi šie dalykai padeda patirti orgazmą. Pabandykite atkreipti dėmesį į tai, ką matote, užuodžiate sekso metu.

2. Raskite savo ir partnerio erogenines zonas

Erogeninės zonos yra jūsų seksualinės reakcijos taškai kūne – tai tokios vietos, kuriose gausybė nervų galūnių, kurias stimuliuojant susijaudinate. Šios zonos randamos daugelyje kūno vietų, o ypač jautrus yra kaklas, ausys, apatinė nugaros dalis ir vidinė šlaunų pusė. Naudinga žinoti, jog bučiuodami kieno nors kūną, jūs tą darote ne tik tam, kad suviliotumėte, bet ir sužadinate to žmogaus seksualinį susijaudinimą.

3. Pasidėkite pagalvę po krūtine

Kas sakė, kad patogus seksas negali būti puikus? Jei mylitės šuniuko poza, tegu partnerė pasikiša pagalvę po krūtine. Tai leis pailsinti rankas ir patirti orgazmą lyg ant debesies.

4. Kėgelio pratimai

Greičiausiai, jau esate apie juos girdėję, tačiau tuo atveju, jei nesate, pateiksime užuominą. Kėgelio pratimai skirti dubens raumenų stiprinimui. Šie pratimai ne tik stiprina šlapimo pūslę, bet ir prisideda prie stipresnių moteriškų orgazmų.

5. Mūvėkite kojines

Pasak atlikto tyrimo, daugybė žmonių, užsiimančių seksu, skundžiasi, jog jiems šalta. Tam, kad to išvengtų, tyrėjai tiriamiesiems davė kojines, o jų orgazmai pagerėjo net 30 procentų! Kai tik žmonės ėmė jaustis patogiai, jie galėjo susitelkti į seksualinį malonumą lengviau.

6. Būkite malonūs vienas kitam

Žmonės, jaučiantys pasitikėjimą, patiria geresnį ir sveikesnį seksą. Taigi, pagirkite vienas kitą, būkite vienas kitam malonūs.

7. Sužinokite daugiau apie partnerio anatomiją

Kai žinosite visas partnerio erogenines zonas, galėsite suteikti jam daugiau malonumo. Nieko nėra blogiau, nei neskirti klitorio nuo… alkūnės.