Ar sekate savo horoskopą ir skaitote prognozes pagal žvaigždes? Jeigu taip, tada šiame straipsnyje rasite būtent tai, kas jums suteiks didžiausią malonumą lovoje (arba kitoje vietoje). Na, o, jeigu į horoskopus žiūrite kiek pro pirštus – šiame straipsnyje pasisemsite pakankamai įkvėpimo, kad nereikėtų nuobodžiauti seksu ir galėtumėte mėgautis smagesniais malonumais su savo partneriais.

Avinas – Jojikė ant tiltelio

Jeigu po avinu ženklo gimusiems žmonėms patinka jojikės poza bei šiek tiek ekstremalesnis seksas, tai kombinacija išvis bus nuostabi. Kitu atveju tokia poza taps neeiline proga pasilinksminti kaip niekad anksčiau. Jis įeina į tiltelio pozą, o ji atsisėda ant jo, tarsi jojikė, tačiau kojos būna ištiestos į priekį arba, jei esate pakankamai aukšta – atremtos į žemę. Davėjai matys puikų vaizdą, o gavėjai galės mėgautis ir kontroliuoti tempą.

Jautis – Maldininko poza

Gera žinia jaučiams – jums nereikės nė kiek vargintis. Maldininko poza nėra sudėtinga ir yra pakankamai patogi abiem partneriams. Gavėjai atsigula ant nugaros ir pasitiesia pagalvę po apatine nugaros dalimi (arba ne), kad būtų patogiau. Tada davėjai priklaupia ir įeina iš priekio, panašiai, kaip misionieriaus pozoje, tačiau neužguldami gavėjų savo kūnu. Gavėjai viena koja apsiveja davėjų šoną, o kitą užkelia ant pečių. Puikus būdas pasiekti G tašką arba šiek tiek daugiau „pasitrinti“.

Dvyniai – Žaisliukai

Dvyniams pozos neteks, tačiau jie ir taip kūrybingi, todėl primąstyti kažko kvapą gniaužiančio tikrai nebus sudėtinga. Pasitelkite į pagalbą antrankius, žaidimus vaidmenimis, seksualią aprangą, botagėlius, kaiščius, vibratorius ar bet ką, kas tik šaus į galvą ir pasimylėkite, kaip niekada anksčiau. P.S. – nešvankios kalbos irgi užveda.

Vėžys – Oralinis seksas

Mes žinome, kad po vėžio ženklu gimtadienius švenčiantys asmenys negali nesimėgauti pamaloninimu su burnyte bei liežuviu. Vėžiai moka būti be galo atsidavę bei įsitraukę į seksą, todėl jie oralinį gali atlikti tiesiog nepriekaištingai. Galbūt tai sutapimas, galbūt ne, bet sutikime dėl vieno – tai bus malonu ir linksma jums abiem. Nedvejokite pabandyti ir oraliniam seksui skirtų lubrikantų, įtraukite pažaidimus ranka ir eksperimentuokite.

Liūtas – šuns stilius

Klasikinė sekso poza, kurios pristatinėti nereikia. Čia jau davėjai turi bene visas vadžias savo rankose, tačiau ir gavėjai, jeigu moka naudotis savo kūnu, gali gerokai pagerinti situaciją. Visų pirma, gavėjai turi būti išsirietę, kad būtų patogu įeiti ir seksualu žiūrėti. Taip pat galima užpakaliuką vis mestelti atgal, kad davėjai pailsėtų bei pasimėgautų gilia stimuliacija. Slaptas patarimas liūtėms moterims – pirmi 6-8 jūsų vaginos centimetrai yra patys jautriausi, todėl, jeigu jūsų partneriai naudos nelabai gilius įsiskverbimus – jūs jausite didžiausią malonumą. Tad, jei tądien jaučiatės savanaudiškai – kodėl gi nepabandžius visko taip?😊

Mergelė – greitukas

Dinamitas, ciniškumas, karštakošiškumas – žodžiai, geriausiai apibūdinantys tikras mergeles. Jos nenustygsta vietoje, todėl rinktis kažką kito nei greitukas situacijos paįvairinimui būtų tiesiog neteisinga. Padarykite tai ant stalo, ant skalbimo mašinos, ant galinės automobilio sėdynės, po Palangos tiltu ar bet kur, kai aistra užklups. Nedvejokite ir savo šansą išnaudokite iškart, nes vėliau jis gali ir nebegrįžti…

Svarstyklės – Erotiškasis V

Svarstyklės turbūt to nežino, bet jų ir mergelių vakarų pasaulyje yra daugiausia. Šio zodiako ženklo atstovai yra stiprūs, ištvermingi bei labai ištikimi, todėl ši pozicija pareikalaus viso „svarstykliško“ ištvermingumo. Jeigu jūsų ūgių skirtumas yra šiek tiek didesnis tai yra puiki poza paįvairinimui, tačiau ir mažas ūgiu skirtumas netrukdo jos įgyvendinimui. Davėjai priklaupia ir gavėjus pasiima ant rankų. Tada gavėjai kojomis apsivynioja aplink davėjų kūną ir jie yra švelniai nuleidžiami iki kol pavyksta įsiskverbti. Reikės stiprių rankų bei viršutinės davėjų kūno dalies, kad nenuvirstumėte ir pavyktų tinkamai reguliuoti stimuliaciją. Privalumai šioje pozoje yra keli: galite visą laiką bučiuotis, akcentuojamas lėtas ir gilus įsiskverbimas, daug klitorinės stimuliacijos.

Skorpionas – 69 stovint

Skorpionai garsėja kaip karšto charakterio būtybės. Būtent jiems parinkome bene karščiausią pozą – 69 stovint. Čia reikės susitelkimo bei komunikacijos su partneriu. Kadangi turbūt žinote, kad abu turite stovėdami atlikti vienas kitam oralinį, per daug aiškinti apie pozą nereikia, tačiau duosime keletą patarimų. Ant rankų laikomi partneriai turėtų šlaunis tarsi „pakabinti“ ant partnerių pečių, o pastarieji turėtų suimti savo antrąsias puses už liemens. Taip pat galima rankas ištiesti ir link grindų bei remtis, kad „stovėtumėte ant galvos“, kada jums daro oralinį. Įvykdžius šią pozą nepavyks nerodyti piktdžiugiškos šypsenos.

Šaulys –Atbula jojikė

Po šaulio ženklu gimę asmenys niekada nestokoja energijos bei noro ieškoti naujų potyrių ir nuotykių. Tačiau dievo dovana, kad šis ženklas atspindi ir racionalumą, todėl šauliai sugeba suderinti pramogas bei protingus malonumus. Atbulos jojikės poza tinka visiems, kurie nori karšto ar kiek grubesnio sekso. Gavėjai užsilipa ant viršaus, nugara į davėjus ir įsitaiso arba kiek labiau sulenktomis kojomis arba kūno svorį perkelia ant partnerių kojų. Čia galima interpretacija ir su analiniais žaidimais, tačiau tam reikės lubrikanto arba prezervatyvų.

Ožiaragis – Medžioklė

Truputėlį slaptumą mėgstantys Ožiaragiai mėgausis karšta sekso poza, su tokiu pat karštu pavadinimu. Kadangi Ožiaragiams patinka kontrolė bei truputėlis dominavimo lovoje, ši pozicija leis tai užtikrinti. Gavėjai sėdi ant viršaus, o davėjai juos priima ant savęs. Sueities metu sensacija yra įspūdingesnė, jeigu judviejų abiejų kojos nesieks žemės, arba… Jeigu jus kažkas mato… Taip pat, moterys gali pilnai nenusirengti ir kelnaites tiesiog patraukti į šoną, kad uždraustasis vaisius taptų dar labiau saldus, dar labiau geidžiamas.

Vandenis – Edging technika

Dauguma apklausų parodė, kad vandeniai yra truputėlį kitokie, kada kalbame apie seksualinius pomėgius. Jie jų turi daugiau, yra bene visad seksualiai aktyvesni už kitus žmones bei truputėlį labiau ištvirkę nei būtų galima pagalvoti iš pirmo žvilgsnio. Edging arba orgazmo atidėjimo technika yra skirta sustiprinti jūsų orgazmus bei pagerinti seksualinio gyvenimo kokybę. Atidėta kulminacija padidins intymumą tarp jūsų, sužadins vaizduotę, privers pajausti tuos dalykus, į kuriuos įprastai nekreipiate dėmesio. Pati technika reikalauja koncentracijos bei susitelkimo, kad daug kartų, prieš pat baigimą galėtumėte tiesiog nustoti ir „viską paleisti“ tik po keleto ar keliolikos atidėjimų.

Žuvys – Šukė

Kas sakė, kad tai, kas gerai būtinai yra sunkiai pasiekiama ar įgyvendinama? Stiprūs orgazmai bei per daug pastangų nereikalaujanti poza? Tai muzika po Žuvies ženklu gimusių žmonių ausimis. Gavėjai atsigula ant nugaros, iškelia koja ir suglaudžia šlaunis, įtempia dubens raumenis ir leidžia partneriams įeiti. Puiki poza pasiekti G-tašką.