Šiltas vasariškas vėjelis, kaitriai spiginanti saulė ar girgždantis smėlis… Visa tai primena vasarą ir lyg kviečia pasinerti į visus jos teikiamus malonumus. Tačiau dažnai per visas veiklas, suplanuotas vasaros dienas ar galų gale varginantį karštį pamirštamas intymus gyvenimas, kurį galima paversti kur kas įdomesniu šį metų laiką. Tad jei jau įsibėgėjo vasaros sezonas, o vis dar jaučiatės nieko naujo neišbandę šiuo atžvilgiu, šis straipsnis kaip tik jums.

Nešiokite bikinį namuose prieš savo mylimojo akis

Nors šis patarimas labiau galioja moterims nei vyrams, naudingas jis yra abejoms pusėms. Svilinantis karštis dažnai ne nuteikia maloniai ar motyvuoja, o priešingai – vargina bei atima visas jėgas. Kad to išvengtumėte, namuose vaikščiokite pasipuošusi bikiniu, kuris ne tik neleis per daug įkaisti jūsų kūnui karštą vasaros dieną, bet ir matomas apnuoginto kūno vaizdas, be jokios abejonės, jaudins partnerį. Vilkėkite jį atliekant namų ruošos darbus ar tiesiog kartu leidžiant laisvą laiką namuose. Galite būti garantuota, jog jo rankos visuomet lies jūsų kūną!

Pasinaudokite vaizduote

Vasara – tai puikus metų laikas, kai daugelį dalykų galite atlikti lauke. Ne išimtis ir intymūs malonumai, tokie kaip masturbacija ar seksas. Masturbuokitės ar mylėkitės privačiame kiemo baseine, beplaukiojant valtimi vidury ežero ar nuošalesnėje vietelėje kopose. Malonumas bus nepakartojamas, o įspūdžiai išliks dar tikrai ilgam laikui!

Atšaldykite sekso žaisliukus

Nauji potyriai nuolat vilioja, tiesa? Karščiui alinant, pabandykite atsipalaiduoti ir pažaisti su atšaldytais sekso žaislais. Vibratorių, analinius kaiščius, vaginalinius kamuoliukus ar kitą inventorių palaikykite šaldytuve arba šaldiklyje iki 10 minučių. Per 10 minučių žaisliukai atšals ir vėliau leis pasimėgauti malonia vėsa, apimančia net slapčiausias jūsų kūno vieteles. Tiesa, prieš įdedant tam tikrą žaislą į šaldytuvą, įsitikinkite, jog jis yra atsparus šalčiui!

Nebijokite sušlapti

Pamirškite rankšluosčius! Išlipę iš dušo nenusišluostykite kūno, kaip įprasta, o tiesiai ant jo užsivilkite marškinėlius. Sušlapę marškinėliai išryškins jūsų kūno linkius ar išpuoselėtus raumenis, kas taps tikru aistros užtaisu jūsų partneriui ar partnerei. Drėgnas kūnas vilios kaip niekas kitas, kadangi tai asocijuojasi su glotnumu, seksualumu bei nesuvaldomu geismu. Be to, galite išbandyti ir maudymąsi nuogiems ežere ar kitame vandens telkinyje, kas ne ką mažiau jaudins.

Švęskite tarptautinę orgazmo dieną

Rugpjūčio 8 diena – tarptautinė orgazmo diena. Turbūt diena ne be reikalo parinkta vasarą, kadangi šiuo metu galima sugalvoti tikrai labai įvairių būdų, kaip šią neeilinę progą atšvęsti. Vienas tokių pavyzdžių, lauke stebėti saulėlydį su savo mylimuoju, kurio metu vienas kitą pamalonintume ranka ar rankų pirštais. Taip pat galite susiorganizuoti iškylą su palapinėmis, kuomet tik žibintuvėlio šviesoje lūpomis ar burna ieškotumėte naujų erogeninių zonų ant jūsų partnerio (-ės) kūno.