Manote, kad idealūs santykiai įmanomi tik tada, jei abu su partneriu, ar potencialiu partneriu, pasižymite tais pačiais interesais, vertybėmis ir ambicijomis? Tačiau realybėje, gana sunku rasti tokį žmogų, kuris idealiai atitiktų jūsų požiūrį. Yra daugybė būdų, leidžiančių palaikyti nuostabius santykius su žmogumi net tada, kai jūsų tikslai nesutampa.

Panašūs pamatiniai dalykai gali padėti sukurti saugumą ir pasitikėjimą. Tai gali būti panašios vertybės, panaši patirtis, panašios profesijos, panaši šeimos istorija. Tačiau, suaugusio žmogaus gyvenimas yra dinamiškas, o tai reiškia, kad vertybės gali keistis, nes mus paveikia patirtis. Ne visi augame ir keičiamės ta pačia kryptimi, o tai gali padėti santykiams neprarasti įdomumo. Žmonės santykiuose neturi būtinai dalintis kiekviena maža gyvenimo detale, tačiau turi būti jaučiamas ryšys ir saugumas.

1. Išsilavinimas
Tik todėl, kad turite daktaro laipsnį, nereiškia, kad jį privalo turėti ir jūsų mylimasis. Svarbu paremti partnerio siekį išsilavinimui, tačiau jūsų siekiai neprivalo būti vienodi. Tai tinka daugybei porų, kur partnerių išsilavinimas skiriasi, nes kiti santykių elementai jiems svarbesni.

Kai kuriems partnerystės puoselėjime daug svarbiau smagus laikas drauge ir panašios vertybės, nei išsilavinimo lygis.

2. Karjera
Gal jūs norite teisininko karjeros, o partneris nori savo verslo? O gal norite įgyti daktaro laipsnį, o partneris stengiasi dėl kompanijos direktoriaus posto? O gal norite pakeisti savo karjerą kažkuo, kur mažiau streso, o gal trokštate susitelkti ties emociniu augimu, o partneris toliau gyvena gyvenimą darbas – namai. Šie asmeniniai tikslai dažniausiai niekaip neveikia santykių. Palaikykite vienas kitą ir siekite to, kas patinka jums.

3. Religija
Taip, santykiai gali pavykti net tada, kai jūsų religiniai įsitikinimai nesutampa. Kartais galite sulaukti išbandymų, tačiau, jei nuolat pasirinksite santykius ir nepaisysite skirtumų, reiškia santykiai turi pavykti. Tai rodo, kad suprantate santykių svarbą nepaisant skirtumų ir galite palaikyti vienas kitą.

4. Finansiniai siekiai
Jūsų atlyginimas ar ateities finansiniai tikslai neprivalo būti tokie patys kaip ir partnerio. Kai kurie finansiniai elementai turi būti sulyginti, jei gyvenate drauge, ar dalinatės išlaidomis, tačiau jūsų asmeniniai finansai neturi sutapti.

5. Asmeniniai interesai
Visi turime savo individualius interesus. Ir nei vienas žmogus neturi versti kito daryti to, kas nekelia susidomėjimo. Ir nors tai atrodo gana akivaizdu, tačiau dažnai žmonės jaučia pareigą daryti tai, ką mėgsta mylimas žmogus. Tačiau turėdami asmeninių interesų, galėsite skirti laiką sau, o taip tuo pačiu palaikysite santykius sveikus ir nenuobodžiausite.

Taip, yra daug būdų, kurie padės likti savimi net, kai palaikote santykius. Patikėkite, tai tik padės palaikyti santykius gyvesnius.