Netgi, 25-40 proc. vyrų patiria didžiausią seksualinę problemą – priešlaikinę ejakuliaciją. Ji apibrėžiama kaip savanoriškos kontrolės trūkumas ejakuliacijos atžvilgiu. Ankstyvą ejakuliaciją bent kartą gyvenime patiria dauguma vyrų, tačiau jei ankstyva ejakuliacija yra lėtinė ar dažniau pasitaikanti problema, yra trys paprasti būdų kontrolei įgyti:


1) Gilus kvėpavimas. Gilūs, ilgi trys įkvėpimai yra pakankami, kad kraujas ištekėtų iš varpos. Efektyvi tantrinio kvėpavimo technika, kuri prailgina lytinį aktą apibūdina dar galingesnį kvėpavimo pratimą.


2) Sulenkimas ir ištempimas. Raumenų lankstymas gali padėti atitolinti ejakuliaciją, nes taip dėmesys perkeliamas į kitą kūno dalį. Jis taip pat nukreipia kraują iš varpos, kaip ir gilaus kvėpavimo technikos atveju.


3) Pozos keitimas. Jei gulite ant partnerės suglaudęs kojas, išskėskite jas, kad spaudimas būtų perkeltas nuo sėklidžių. Jei reikia, ištraukite varpą kelioms minutėms ir partnerę stimuliuokite rankomis bei burna, o paskui įeikite vėl.


Priešlaikinė ejakuliacija nėra maloni nei jums, nei partnerei. Kai ejakuliuojate taip greitai, kad ji neturi laiko patirti orgazmą per lytinius santykius, jūs paliekate ją su nepasitenkinimo jausmu, o jūs jaučiatės netinkamas. Jūs galite visa tai pakeisti, naudodami šiuos 3 paprastus būdus, sulėtindami ir trukdami ilgiau.