Šiandien vis dažniau žmonių suvokia, jog vibratoriai bei kiti sekso žaisliukai nėra tai, ką gali vartoti tik itin plačių pažiūrų ar, paprastai tariant, iškrypę žmonės. Visgi negalima nepastebėti, jog gajos ir klaidingos nuostatos, trukdančios sekso reikmenims tapti pilnaverčių seksualinių santykių atributu, dažnai prisidedančiu prie įvairių intymių problemų sprendimo. Pristatome populiariausius mitus, kuriais yra apraizgytas „linksmakotis“ bei... skubame šiuos paneigti.

Griauna tarpusavio santykius

Pirmą kartą išbandžius vibratorių ir pajutus, kokius fantastiškus potyrius šis sukelia, galvoje dažnam gali nesąmoningai kilti klausimas, o kur gi šis stebuklas buvo anksčiau? Iš tiesų sekso žaisliukai, net neišmanant įvairių naudojimo subtilių, gali sukelti kur kas stipresnį orgazmą nei įprastas seksas. Tačiau tai tikrai nereiškia, jog vibratorius gali pakeisti tradicinę sueitį ar... nukonkuruoti partnerį. Pastarasis yra puikus pagalbininkas norint paįvairinti seksualinius žaidimus, „užvesti“ partnerius, suteikti šiems naujus, stipresnius įspūdžius ar pažinti vienas kito kūną bei atskleisti užslėptus poreikius.

Žaloja sveikatą

Ar žinojote, jog vibratorius buvo išrastas sveikatinimo tikslais, tai yra nekontroliuojamai moterų isterijai gydyti? Tad mitas, jog šiuolaikiniai sekso žaislai gali fiziškai ar emociškai žaloti sveikatą, kelia juoką. Tiesa, sau pakenkti gali pats besinaudojantysis, pirkdamas neaiškios kokybės, sertifikatų neturinčius vibratorius bei kitus sekso žaislus ar nesirūpindamas tinkama šių priežiūra.

Yra orientuoti į „keistuolių“ rinką

Tik vienetai žmonių išdrįsta atvirai prisipažinti, jog turi ir aktyviai naudoja sekso žaislus, kitiems taip yra asmeninio gyvenimo paslaptis ar, kur kas blogiau, gėda, kurią privalu spėti po devyniais užraktais. Tad natūralu, jog kilęs noras įsigyti kažką intymaus neretai išgąsdina. Žmonės vengia būti keistuoliais, nes nežino, jog tokie jau yra jo draugai, kolegos ar...kaimynai. Baimė pasirodyti „nenormaliu“ neturėtų atimti iš jūsų galimybės išbandyti kažką naujo bei paįvairinti savo intymų gyvenimą. Internetinės erotinių prekių parduotuvės vadovaujasi stipria privatumo politika, tad jūsų maža paslaptis lik saugi.

Vibratoriaus naudojimas gali lemti priklausomybę

Tokiam savanaudžių bei nepilnavertiškumo komplekso kamuojamų vyrų argumentui profesionalūs seksologai nepritaria. Moterims vibratorius suteikia galimybę patirti pilnaverčio sekso malonumą, kas, deja, įprasto sekso metu ne visada įmanoma. Aišku, pasitaiko išimčių, bet tai jau susiję su asmeninėmis problemomis, o ne tendencija, kurios derėtų baimintis.

Orgazmo „monopolis“

Visas mūsų organizmas, ne išimtis ir lytiniai organai, prisiriša prie monotoniškos rutinos ir šios suteikiamo rezultato. Tad fakte, jog ilgesnį laiką tenkinantis vibratoriaus pagalba, patirti orgazmą kitais būdais darosi vis sunkiau, tiesos yra. Tačiau kalti, aišku, ne patys sekso žaislai, o mūsų klaidos šiuos naudojant. Intymių žaidimų metu vibratoriumi stimuliuokite įvairias kūno vieteles, įtraukite šį skirtingais etapais (pradžioje, eigoje bei kulminacijoje) ir darykite viską, jog tai būtų ne monotonija, o sekso paįvairinimas.


Visa, kas nauja, dažnai kelia baimę bei nepagrįstus įtarinėjimus. Vibratoriai bei kitos erotinės prekės – puikus pavyzdys. Neleiskite, jog nepagrįsti stereotipai trukdytų jums mėgautis pilnaverčius pojūčius garantuojančiu seksu. Juk tai – vienas didžiausių šio gyvenimo malonumų!