Skyrybos yra skausmingas reikalas, tačiau atsigavimas po jų, kai su eks praleidote ilgą laiką, yra dar skausmingesnis. Ne visi sugeba iš karto gerai jaustis po skyrybų. O jei esate iš tų, kurie sugeba greitai atsigauti ir judėti į priekį su nauju partneriu iš karto po skyrybų, čia slypi astrologinė priežastis.

Tam, kad suprastų kaip žmogus elgiasi po skyrybų, astrologai žvelgia į individualų ženklų išsidėstymą žmogaus horoskope. Pavyzdžiui, astrologas tikrins jūsų Saulės ženklus, kurie susiję su ego, Mėnulio, kurie susiję su jausmais, Merkurijaus – komunikacija, Marso – veiksmais, Veneros – meilės.

Kai asmeninės planetos išsidėsčiusios ties Žeme ir Vandens ženklais, esate labiau linkęs prisirišti prie kitų. Vandens ženklų atstovai (Vėžys, Skorpionas ir Žuvys) jaučia labai gilias emocijas, o Žemės ženklai (Tauras, Mergelė ir Ožiaragis) yra pastovūs, šaltakraujai ir nemėgsta pokyčių. Ir daugeliu atvejų šie ženklai ilgai galvoja apie buvusius santykius, bei negali atsigauti.

Tačiau, kai žmogaus horoskope Marsas, Venera ar Mėnulis yra išsidėstę Oro ar Ugnies ženkluose, tokie žmonės yra linkę mažiau prisirišti prie kitų. Oro ženklai racionalūs ir jų emocijos racionalesnės, o Ugnies ženklai sugeba pamiršti praeitį ir siekti ateities optimistiškai.

Taigi štai zodiako ženklai, kurie gali greitai atsigauti po skyrybų, pasak astrologų:

Avinas (Kovo 21 – Balandžio 19)
Avinas supranta savo ambicijas, poreikį nuotykiams ir savo aistras. Avinai ir kiti Ugnies ženklai gali lengvai pamiršti praeitį į ją net nebepažvelgdamas. Avinams lengva išlikti optimistais dėl ateities ir jie jos laukia kaip pačio geriausio dalyko. Ir todėl, kad Avinas yra pirmasis zodiako ženklas, Avinams svarbiausi jų poreikiai, o ne kitų. Jei avinas turi partnerį, kuris jį stabdo, jis žinos, kad laikas skirtis ir judėti į priekį.

Dvyniai (Gegužės 21 – Birželio 20)
Dvyniai yra Oro ženklas ir jie žinomi kaip socialiniai drugeliai. Jiems nekyla problemų norint susipažinti su naujais žmonėmis, todėl jiems lengva judėti į priekį po skyrybų. Dvyniams patinka keisti vietas, susipažinti su skirtingais žmonėmis ir jiems nepatinka įsipareigoti tik vienam potencialiam partneriui. Priversti Dvynius įsipareigoti nėra lengva užduotis. Jei santykiai nepavyksta, dvyniai netruks ilgai liūdėdami, o susiras naują įdomų žmogų.

Vandenis (Sausio 20 – Vasario 18)
Vandenis yra fiksuotas ženklas, o tai reiškia, kad vandeniai yra labai lojalūs žmonėms, kuriuos myli. Tačiau vandeniai yra unikalūs tuo, kad yra geresni draugai, nei romantiniai partneriai. Pasak astrologų, jie labiausiai atitrūkę tarp visų zodiako ženklų, nes vandenio ženklas valdo grupes, laisvus ryšius ir tinklus. Jie geba puoselėti žmonių grupes, tačiau jiems sunku sukurti gilų ryšį su vienu žmogumi, nes tai jiems neatrodo komfortabilu. Jie praktikuoja atsiskyrimą santykiuose ir jiems nėra sunku būti vieniems, jei santykiai nepavyksta.

O iš visų zodiako ženklų, labiausiai ryšio trokšta vėžiai ir skorpionai. Šie Vandens ženklai linkę labai prisirišti prie partnerio, šeimos ir draugų. Ir todėl, kad jie natūraliai geriau supranta savo emocijas, jie lengvai prisiriša prie žmonių.

Žinoma, yra daugybė skirtingų faktorių, lemiančių tai, kiek laiko reikia žmogui atsigauti po skyrybų. Tačiau, jei ieškote astrologinio paaiškinimo, jūsų gimimo diena gali atskleisti labai daug.