Buvimas su partneriu, kuris pasiruošęs seksualiems nuotykiams ir nori išmėginti naujus dalykus, atvers jūsų seksualinio gyvenimo duris naujoms galimybėms.

Jei esate vėžys, esate labai laimingas! Beveik 80% vėžių sako, kad mielai renkasi neįprastas sekso vietas, o 70% sako, kad mielai įsileistu šiek tiek BDSM į seksualinį gyvenimą. Tačiau, pasak astrologų, vėžiai nėra vieninteliai zodiako ženklai, kurie nori išmėginti naujoves miegamajame.
Kai galvojate apie seksą ir astrologiją, yra didelė tikimybė, kad mintyse pasirodo skorpionas.

Astrologijoje skorpioną valdo aštuntasis namas, priklausantis seksui, mirčiai ir okultizmui. Todėl turbūt nustebsite, kad skorpionai nėra linkę išmėginti naujoves lovoje. Įdomu yra tai, kad vieni iš labiausiai linkusių į naujoves zodiakų yra žemės ženklai (mergelė ir jautis).


Avinas (Kovo 21 – Balandžio 19)


Avinai atviri seksualiniams tyrinėjimams, Kamasutrai ir todėl jie nori būti tikri, kad jų kūnai bus pakankamai ištvermingi. Štai kodėl avinas yra vienas iš seksualiausių iš visų zodiakų ir labiausiai nusiteikęs seksualiniams nuotykiams. Avinas bus tas, kuris pirks baldus seksui, kurs namus seksui ir bus pasiruošęs nuvesti partnerį bet kur. Jie mano, kad gyvenimas trumpas ir mes turime tik vieną kūną, todėl kam save riboti?

Jautis (Balandžio 20 – Gegužės 20)

Jaučiui svarbiausia jausmingumas ir malonumas. Jie visada nori gerai leisti laiką ir niekas nepadarys jaučių laimingesnių, nei galimybė pasirūpinti partneriu. Jautis gali ir neinicijuoti naujovių, tačiau jis tikrai norės išmėginti kažką naujo, jei partneris paprašys. Jaučiai elgsis su jumis karališkai, o sekso metu rūpinsis jūsų malonumu.

Dvyniai (Gegužės 21 – Birželio 20)

Jei dvynys žino, kad esate susidomėjęs ir jaučia su jumis ryšį pokalbio metu, neliks jokio kelio atgal nuo seksualinio pasirinkimo, kurį dvynys mielai jums parodys. Ne taip kaip jaučiai, dvyniai turi būti stimuliuojami intelektualiai tam, kad norėtų mėginti ką nors naujo. Jiems turi būti smalsu. Tačiau, kai sužadinamas dvynių smalsumas, jie norės tai išmėginti miegamajame tik tam, kad žinotų kas tai. Dvyniai taip pat yra zodiako gimnastai, todėl nenustebkite, jei dvyniai įsigis sekso sūpynes ar kitokią atributiką.

Mergelė (Rugpjūčio 23 – Rugsėjo 22)

Nors mergelės natūra verčia manyti, kad šį ženklą labiau domina tik paprastas ir patogus seksas, tai nėra visiška teisybė. Mergelės yra labiausiai ir giliausiai seksualus ženklas iš visų. Šis ženklas įkūnija pasitenkinimą virš malonumo. Mergelėms svarbu ne tik išmėginti naujas vietas ar naujus sekso žaisliukus, šiam ženklui svarbu rasti senom pozom naujų įspūdžių, kad tai taptų kur kas maloniau. Mergelės labai atviros lovoje ir įdėmiai klausosi savo partnerio.

Vandenis (Sausio 20 – Vasario 18)

Panašiai kaip jautis, vandenis visada mąsto kaip pamaloninti partnerį. Jie mylintys ekscentrikai. Dienos eigoje vandenis tikrai mąsto apie tai, koks jausmas mylėtis įvairiose vietose ir įvairiais būdais, pradedant nuo BDSM, baigiant seksu lauke ir po vandeniu. Jie dievina latekso kostiumus ir mėgsta nešioti erotinius kostiumus. Tai vienas labiausiai aštrius pojūčius sekse mėgstančių zodiako ženklų. Vandeniai puikiai žinomi dėl savo kūrybingumo – jei vandeniui tikrai patinkate, jis tikrai ras unikalių būdų jus pamaloninti.

Žuvys (Vasario 19 – Kovo 20)

Žuvys yra ženklas, kuris leidžiasi į pačius nepaprasčiausius seksualinio ryšio būdus. Šis ženklas tikras tantros meno menininkas ir tyrinėtojas. Jiems taip pat labai svarbu pamaloninti partnerį ir jie noriai mėgina naujoves, jei partneris prašo. Žuvys tiesiog atsidavusios malonumui.
Naujovės yra vienas svarbiausių dalykų, jei norite, kad seksualinis gyvenimas būtų puikios formos. Ir nors kai kurie žmonės visiškai ramiai daro tai, ką mėgsta, kitiems visada reikia šiek tiek nuotykių.