Vyrai draugams giriasi apie nepakartojamus, kartais galbūt neįtikėtinus sekso nuotykius, tačiau svarbias detales ir smulkmenas nutyli, manydami, kad jos negali nieko sudominti. Tačiau, mielieji, Jūs klystate! Mums, dailiosios lyties atstovėms, iš detalių ir smulkmenų “susilipdo” visas gyvenimas. Todėl su mielu noru išklausysime, kas užima lyderio pozicijas Jūsų miegamajame sekso metu, koks dailiųjų lyties atstovių elgesys lovoje Jums labiausia jaudina!

1. Jis nori iniciatyvios merginos. Žinoma vyrai ir patys bet kada gali imtis iniciatyvos, sugundyti partnerę ir priversti ją patirti didžiausią palaimą. Tačiau jie tikrai neprieštarautų būti Jūsų seksulinių vilionių objektu. Todėl pasitelkite išmonę, nebijote fantazuoti ir priverskite mylimąjį beprotiškai Jūsų geisti. Išsakykite visus seksualinius norus, kurių iki šiol neišdrįsote įgyvendinti ir nieko nelaukdami paverskite juos tikrove.

2. Linksmų sekso naujovių. Deja, išdykavimai realiame gyvenime toli gražu neprimena seksualinių linksmybių, kurias matome kino filmuose. Sekso žaislai lytinio akto metu ne visada sklandžiai veikia, kelia per daug triukšmo. Tačiau dėl to neverta gadintis geros nuotaikos ar prarasti seksualinio užsidegimo. Verčiau abu iš širdies nusijuokite ir toliau tęskite meilės žaidimus. Juoku, gera nuotaika ir šmaikštumu sukursite ne tik jaukią atmosferą, bet ir sužavėsite partnerį.

3. Jis nori stebėti. Ne veltui sakoma, kad vyrai myli akimis, todėl leiskite mylimajam grožėtis savo kūno iškilumais. Pridenkite kūną gundančiu, seksualiu apatiniu trikotažu, kitaip tariant, neatskleiskite visų paslapčių vienu metu, išlaikykite jas kuo ilgiau. Nesvarbu, kad anksčiau ar vėliau viliojantys drabužėliai nukris nuo Jūsų kūno, tačiau vaikino fantazija bus pakurstyta. Sekso metu nesidrovėkite savęs liesti, glamonėti, vaikinams patinka stebėti Jūsų veido išraišką, girdėti susijaudinimo kupinas aimanas ir dejones.

4. Seksas be taisyklių. Į Jūsų seksualinį gyvenimą įveskite daugiau spontaniškumo, nebijokite pakeisti mylėjimosi vietų, nesistenkite savęs suvaržyti begale taisyklių. Neatsisakykite greito rytinio sekso, net jeigu neturite pakankamai tam laiko, vyro glamonės ir kuždami meilūs žodeliai tikrai garantuos teigiamų pojūčių dozę visai dienai. Norite išbandyti ką nors ekstremalaus? Pasimylėkite viešoje vietoje, kurioje bet kurią akimirką Jus gali užklupti pasipiktinę praeiviai. Adrenalinas akimirksniu užplūs Jūsų kūną.

5. Aistra. Kartais vyrai jausmus nori išreikšti laukiniu, jaudinančiu seksu. Tuo metu jiems nerūpi, kokius apatinius dėvi moteris, taip pat nereikalingi ir patetiški gestai, ilgesingi dūsavimai ar specialus apšvietimas. Svarbiausia tos akimirkos emocija ir aistra užvaldžiusi Jus!