Vyrai lovoje iš prigimties yra agresoriai, tikriausiai todėl jie neleidžia sau galvoti apie nieką kitą nei poravimasis ir pasitenkinimas. Bet laikai keičiasi ir vyrai pradėjo savęs klausti, kaip padaryti, kad moteris domėtųsi lovos reikalais. Daug klausimų kyla, kaip patenkinti moterį, kas labiausiai joms patinka..


Nuoskauda susiformavo todėl, kad moterys staiga pradėjo lįsti iš slaptaviečių ir ėmė vertinti lytinius santykius, drąsiai teigdamos, kad daugiau malonumo sulaukia iš moterų nei vyrų. Tai tikrai paveikė vyrišką ego ir davė jiems priežastį atsiriboti nuo nepaliaujamo savanaudiško pasitenkinimo ir pažvelgti į kitus aspektus. Skaitykite ir sužinokite, ką ir kaip moteris nori, kad jos vyras darytų lovoje.


Vyrams seksas yra tik seksas. Kol yra pasirengęs ir prieinamas partneris, jie vargiai galvoja apie jam tinkamą laiką, vietą ir aplinką. Moterims viskas yra kitaip, nes net jei ir nesate romantiškai susiję, vietoj šalto kopuliacijos akto, ji vis tiek nori šiek tiek romantikos. Šiek tiek pastangų organizuojant aplinką, sustiprins jos pasitenkinimą. Žvakės ir gėlės tikrai sutvirtins reikalą.


Nėra įžangos, nėra ir linksmybių: glamonės, atrodo, greitai nyksta, kaip kokie nykstantys gyvūnai. Ir, kaip ir gyvūnai, spėjame, kai kurie veiksmai turėtų būti greitai pateikiami įžanginių žaidimų apeigų išsaugojimui. Rimtai kalbant, moterims patinka suviliojimo/gundymo veiksmai. Kuo daugiau liesite ir bučiuosite, tuo labiau tikėtina, kad padidinsite savo ir jos jaučiamą malonumą. Šokolado, vyno, plaktos grietinėlės, kaip stimuliatorių naudojimas gali garantuoti daugiau susijaudinimo nei pats aktas.


Vienpusis malonumas: Tai labiausiai paplitusi lovoje daroma vaikinų klaida. Todėl, kad vaikinai orgazmą patiria kiekvieną kartą, jie galvoja, jog moterims gerai ir su kartkartėmis patiriamu orgazmu. Tiesiog įsivaizduokite, kaip jaustumėtės, jei moteris pasiektų orgazmą ir pasiūlytų, kad dabar jūs padėtumėte tai padaryti sau? Malonumas neturėtų būti vienpusis, turėtumėte įdėti daugiau pastangų ir padaryti taip, kad jūsų partnerė jaustų lygiavertę ekstazę.


Fantazijos gali peršokti už borto: labai gerai naudoti savo slaptas fantazijas lovoje, tačiau prieš atsinešdami antrankius, pirma, šią temą aptarkite su ja. Nejautrus iškrypėlis yra paskutinis dalykas, kurio moterys nori lovoje.


Švelnių niekučių šnabždėjimas: dauguma moterų galvoja apie savo kūną ir drovisi apsinuoginti. Moterys mėgsta išgirsti gerų dalykų apie save, o kartais pasakomi komplimentai gali padėti jai jaustis savimi patenkintai ir seksualiai. Žavesys, kuriuo naudojatės užkariaudami klientą, gali padėti ir miegamajame.