1. Kiekviena moteris turi garantuotą laimės pozą – raskite savo.


Visomis priemonėmis bandykite naujus dalykus, maišykite juos. Bet kokiu atveju išsiaiškinkite judesius ir pozas, kurios negali nepasisekti ir visada nuves iki orgazmo, kai tik jums jo reikia. Tai užtikrins didžiausią malonumą.


2. Būsena gali pasikeisti


Gal ankstyvoje jaunystėje buvote labai lanksti ir naujoviška, tačiau dabar jūs siekiate gilaus ryšio su savo vyru. (O gal atvirkščiai!) Tai ko trokštate, tiek fiziškai, tiek emociškai, per tam tikrą laiką gali pasikeisti, – sako Mary Jane Minkin, M.D., Jeilio medicinos mokyklos akušerijos ir ginekologijos klinikinė profesorė. Atkreipkite dėmesį į tai, ką jūs jaučiate (arba ko nejaučiate) ir prisitaikykite prie naujos normos.


3. Jis neturi trūkumų matavimo prietaiso


Jūs esate tas asmuo, kuris nuskaito kūną ir įvertina netinkamoje vietoje atsiradusias duobutes ar riebalų sankaupas. „Seksualinio susijaudinimo metu vyrai patiria tokius neurocheminių kokteilių antplūdžius, kad jie jaučia tik jų intoksikacijas“, – sako REDBOOK Meilės tinklo ekspertas ir sekso terapeutas Ianas Kerner, F.D., knygos „Ji pirmiausia“ autorius. Kitaip tariant, jį per daug valdo džiaugsmas, kad pastebėtų jūsų trūkumus. Savo kūno baimes atidėkite į šalį ir jums greitai bus taip pat smagu, kaip ir jam.


4. Seksas minkštoje, švarioje, komfortabilioje lovoje yra nepakankamai vertinamas


Jūs turite norėti tai daryti ant virtuvės grindų, lėktuvo vonios kambaryje ir kabėdama ant šviestuvo. Ir vis tik nėra nieko gėdingo, jei mėgaujatės savo minkštais patalais.


5. Sekso klišės yra klišės dėl to, kad jos veikia


Užsisakykite viešbučio kambarį. Pasimėgaukite pasimatymu naktį. Išsimaudykite burbulinėje vonioje. Dėl Dievo meilės, pagaliau nusipirkite aromatinių žvakių!


6. Niekas kitas negauna tiek sekso (arba tokio gero sekso) kaip jūs


Nėra normos, kurios kiekvienas turėtume siekti, nėra jokių stebuklingų skaičių per mėnesį, kurie kalbėtų apie jūsų santykių idealumą. Yra tik vienas klausimas, į kurį reikia atsakyti – ar jums pakanka sekso?


7. To, ko norite gavimas, atperka prašymo varžymąsi


Koks menkas tas nepatogumo momentas palyginti su tuo jausmu, kai gauni visa tai, ko reikia.


8. Jums reikia pereinamojo laiko


Pažvelkite į visus žmones, kurie nori jūsų dalelės – jūsų vaikas, jūsų klientas, vaikinas, kuris kaip tik turėtų renovuoti virtuvę. Nesitikėkite nuo įmonės vykdytojos, generalinio rangovo ar visada po ranka esančios mamytės vaidmens greitai peršokti į sekso deivės padėtį be šiek tiek laiko sau. Kai po vakarienės baigsite tvarkyti indus, pasimėgaukite dušu – viena! – arba paskaitykite knygą. Bus dar geriau, jei indus suplaus vaikinas. Galbūt po to jūs norėsite suteikti jam tam tikro malonumo.


9. Kuo daugiau sekso gaunate, tuo daugiau norite


Tai paprasta – saldūs naujausi prisiminimai skatina norėti juos pakartoti. Atvirkštinė tiesa irgi dažnai galioja – jei ilgai gyvenate be sekso, pamirštate, kaip jums tai patinka.


10. Masturbavimasis nėra nieko blogo


Visų pirma, tai grynas malonumas, ir antra, kada paskutinį kartą jūs save nuvylėte? Jau nekalbant apie tai, kad dažnesni orgazmai padės dažniau geisti žaidimų su partneriu.


11. Nerimas dėl orgazmo yra geriausias būdas jį nuvyti


Kai jūsų mintys verda, tai nevyksta … susikoncentruokite … jis manys, kad susimovė… kas su manimi atsitiko? Geriau susitelkite į malonius fizinius pojūčius ir netrukus jūs visai nebegalėsite galvoti – gerąja prasme.


12. Planuojamas seksas gali būti netgi geresnis nei spontaniškas seksas


Laukimas vietoj įžangos. Pagalvokite apie tai.


13. Taip, jūs galite jam padėti


Savęs lietimas siekiant pagreitinti savo laimingą pabaigą yra ne tik leidžiamas, bet netgi pageidautina, ypač kai vaikinas savo kaklą nepatogioje padėtyje kamuoja jau valandą.


14. Jam nereikia, kad žinotumėte įmantrius metodus


„Yra daug kelių į vyrų orgazmą“, – sako Kerner. Tol, kol kreipsite dėmesį į jo reakcijas ir susilaikysite nuo skausmo (nebent to pageidaujama) ir nenaudosite dantų (išskyrus atvejus, kai jis prašo), negirdėsite jokių skundų.


15. Kartais tai ko kūnui reikia labiausiai, yra miegas


Naktis be sekso nereiškia, kad jūsų santykiai genda. Tai paprastai reiškia, kad jūs turite vaikų, sunkiai dirbate arba kad jums reikia pabūti vienumoje. Pirmyn, šią naktį pasilikite laisvą.


16. Tačiau kartais „tiesiog padaryk tai“ tikrai suveikia


Jei laukiate kada jus ištiks spontaniškas noras nuplėšti jo drabužius, gali būti, kad teks laukti labai ilgai. Tačiau jei tiesiog nuspręsite tai padaryti, jūsų kūnas (ir norai) dažniausiai pasivys.


17. Kegelis yra esmė


Kegelio pratimai stiprina jūsų PC raumenis, taip pat žinomus kaip dubens raumenis, kurie suteikia jums daugiau kontrolės lytinių santykių metu ir stiprina orgazmą. Atlikdami juos suspauskite raumenis taip, tarsi bandytumėte sustabdyti šlapimą, tada atleiskite.


18. Jūsų kontracepcijos metodas nėra „iki mirtis mus išskirs“


Ne mažiau kaip du kartus per savo suaugusio žmogaus gyvenimą iš naujo įvertinkite savo nėštumo prevencijos metodą. Kai iš laukinės moters pereinate į abipusiai monogamiškus santykius ir po to, kai turite vaikų. Ne tik jūsų kūnas keičiasi po kūdikio atsiradimo, tačiau gali pasikeisti ir jūsų įpročiai (kurie padarys jus mažiau patikima kontraceptinių tablečių vartotoja).


19. Šuniuko stiliumi gali būti itin malonu.


Jis gali atrodyti šiek tiek vulgarus – ir tai geras dalykas. Jis tiesiog kenčia nuo blogo PR (visuomenės nuomonės). Pakeiskime pavadinimą. “Seksas nenaudojant rankų”.


20. Skausmas lytinių santykių metu nėra normalu


Trumpalaikis diskomfortas gali reikšti, kad jūs esate įsitempusi arba kad įžanga buvo nepakankama, bet jei sekso metu skauda dažnai, kreipkitės į gydytoją. Tai gali būti tiesiog lengvo laipsnio šlapimo takų infekcija. Kas tai bebūtų, jūs neturite kentėti.


21. Taip, kaip atrodo jūsų vagina, yra visiškai normalu


Ir mums tikrai nereikia į ją pažiūrėti, kad tai sužinotume.


22. Žaisliukai yra jūsų draugai


Vibratoriai, linksmosios plunksnos, neįprastų formų pagalvės – vardinkit pačios. Šios priemonės bent jau jus prajuokins, o tai savo ruožtu gali užvesti.


23. Seksas yra tai, kuo jis išreiškia savo meilę


Tai sena problema: moterims reikia jaustis jaukiai ir mylimoms tam, kad norėtų sekso, o vaikinams reikia sekso tam, kad jie prisikastų iki savo jausmų. Daugelis vaikinų emocijas sunkiai reiškia žodžiu, todėl jiems seksas yra galinga emocijų išraiškos forma. Kitą kartą kai jis norės sekso, o jūs dar nebūsite pasiruošusi, prisiminkite, kad seksas yra ir gavimas, ir davimas viename.


24. Nesvarbu, kaip stipriai norite prisiglausti ir užmigti, po sekso būtinai atsikelkite ir nueikite į tualetą


Kodėl? Kad negautumėte šlapimo takų infekcijos.


25. Kol grįžtu iš tualeto, jis jau knarkia


Kad įvyktų ejakuliacija, reikia daugelio raumenų įtempimo. Kai bangos nurimsta, jis atsipalaiduoja, paleidžiami mieguistumą skatinantys hormonai. Trumpai tariant, jis negali nieko padaryti.


26. Nieko tokio, jei tik imsite


Apsvarstykite kaip jaučiatės, kai jūs atliekate vienpusį aktą vaikinui – jums juk malonu, tiesa? Neneikite tokio pat pobūdžio jo džiaugsmo.


27. Su amžiumi seksas gerėja


Arba dėl praktikos, dėl su vienu partneriu praleisto laiko arba dėl visų šių priežasčių. Ateitis šviesi!