Moters patenkinimas yra ne kas kita, kaip įgūdis, kurį turi išsiugdyti kiekvienas vyras. Reikia dėmesingumo ir įsiklausymo į partnerę ir jos kūną. Tad ko jūs laukiate? Mes duosime jums keletą patarimų, kaip padaryti, kad jūsų moteris trokštų vis daugiau!


Parodykite savo meilę – jūsų gestai, prisilietimai, lengvas šnabždėjimas, įtikins ją, kad jūs tikrai jos norite. Meilė yra tai, dėl ko kiekviena moteris mylėjimosi metu tampa labai emocinga, todėl ji būna pasirengusi peržengti visas ribas.


Būkite iniciatyvus – būkite pasiruošęs pradėti pokalbį bet kokia tema. Būkite savimi ir pasistenkite, kad ji jaustųsi saugi ir galėtų atvirai dalintis savo nuomone. Kai jaučiate, kad viskas vyksta sklandžiai ir palankiai, tuomet tai tinkamas laikas pradėti nuoširdų pokalbį.


Neskubėkite į fizinį kontaktą – leiskite jai pasijusti patogiai, kitaip ją prarasite! Lai ji palaukia ir pati užsigeidžia suartėti. Išmokite suprasti savo moterį ir padarykite ėjimą tik tada, kai ji beprotiškai nori jūsų prisilietimo.


Veikite, kai geležis karšta – tuo metu, kai jaučiate, kad viskas vyksta jūsų naudai, padarykite realų žingsnį. Kai pakankamai pasitikite savimi ir tuo, ką darote, jūsų moteris sunkiai atsisakys judėti toliau. Būkite užtikrintas. Nepamirškite daryti viską, kad ji jaustųsi patogiai. Ji jausis dusinama ir atstumiama, jei jūs viską darysite priverstinai. Moterys yra labai jautrios ir emocingos, nedrįskite to pamiršti!


Pažinkite jos kūną, jos jautrius taškus (erotinei patirčiai) – žinodami savo moters jautriausias vietas galėsite vesti ją iš proto kiekvienu prisilietimu. Tos tikrai jautrios vietos yra:


Už ausų – tiesiog pūskite už ausų, kad patirtis būtų kuo jausmingesnė. Toks vienas žingsnis gali ją stipriai fiziškai sujaudinti.


Jos nuostabus kaklas – jeigu švelniai pakutensite arba jausmingai pabučiuosite už kaklo, sužadinsite ją per kelias sekundes ir ji bus pasiruošusi beveik viskam, ko tik norėsite.


Bučiavimas – tai mėgiamiausias ir veiksmingiausias moters sužadinimo būdas. Aistringas bučinys tinkamu laiku gali greitai nuo įžangos pervesti prie mylėjimosi.


Jeigu jūs laikysitės aukščiau nurodytų būdų, kaip seksualiai sužadinti savo moterį ir išvesti ją iš proto, tada ji tikrai bus patenkinta! Jokių abejonių.