Ilgą laiką bendraujate su mylimuoju ir viskas atrodo gerai, tačiau jis neskuba įregistruoti jūsų santykių? Kodėl taip yra? Gal jis nenori prisiimti atsakomybės ar nėra tikras savo jausmais? O gal jo požiūris į tave nėra rimtas?

Mes tvirtai tikime, kad jei tikrai norite būti savo mylimojo žmona yra priemonių, kurios vedybų reikalą gali paspartinti. Na , jeigu nepadės ir tai, jūs galėsite padaryti savas išvadas ir galbūt nuspręsite šiam žmogui daugiau nešvaistyti savo brangių gyvenimo metų. Žinoma, antspaudas pase dar ne viskas, tačiau jeigu moteris teigia, kad jaustųsi geriau būdama žmona, vertėtų išpildyti šį moters prašymą.

Visos priemonės geros?

Nėštumas

„Meilėje kaip kare, visos priemonės galimos“, sako kai kurios moterys ir skuba turėti nesaugių lytinių santykių su vyru. Nėštumas dažnai yra vienas galingiausių ginklų siekiant savo tikslų. Vyrus labai dažnai paspartina vesti būtent ši priežastis. Tačiau, kai kurios moterys bando gudrauti ir joms puikiai pavyksta. Įsivaizduojamas nėštumas yra taip pat neretas reiškinys siekiant vestuvių. Tačiau, geriau būti tikrai nėščiai, nes santykiai grįsti melu nieko gero nežada. Juk visas melas greitai išaiškės – kaip tada paaiškinsite savo partneriui, kad iš tiesų nėra jokio vaikelio?

Kyšininkavimas

Yra tokia damų rūšis, kurios vyrus paskatina jas nusivesti prie altoriaus – materialus turtas. Jos mėgsta dovanoti savo vaikinams butą, automobilį, atidaro asmeninę banko sąskaitą ar perka tokias prabangias dovanas kaip roleksas ar kelionė į Seišėlius.Tokios moterys įsitikinusios, kad finansiniai įsipareigojimai patikimiausias būdas į santuoką. Toks būdas kartais gali suveikti, tačiau dažniau tokia santuoka baigiasi skyrybomis, o moteris lieka be vyro ir savo turtų.

Šantažas

Kitas tiesioginis prievartos būdas siekiant santuokos saitų – pareiškimas, kaip „Aš nusinuodysiu“, „Aš nusišausiu“, jeigu nevesi manęs. Toks būdas irgi gali suveikti, tačiau tikimybė maža, o tokia santuoka tikrai nebus laiminga. Jeigu moteris tokiu būdu siekia pergalės turėtų susitaikyti, kad jeigu ir gaus ko nori, jai vyras niekada to neatleis ir būtinai jai atkeršys ir santuokinį gyvenimą pavers tikru pragaru. Tačiau būkite protingesnės ir šiuos metodus geriau pasilikti ateičiai – kraštutiniais atvejais.

Verčiame kitą skyriaus lapą: kaip priversti vyrą vesti ir nugyventi ilgą santuokinį gyvenimą.


Ilgiau trunkanti strategija kur kas efektyvesnė ir veikia ne tik kaip atspaudas santuokos liudijime, bet gali užtikrinti ir pilnavertį santuokinį gyvenimą.


1. Visiems žinomas posakis „Kelias į vyro širdį veda per skrandį“ ir nemaža dalis šio posakio yra tiesa. Lepinkite jį savo firminiais kulinariniais šedevrais, o taip pat nepabijokite išskalbti ir jo kojinių ar paruošti marškinių į darbą. Vyras puikiai supras, kad už tokį triūsą jai būtina ir kompensacija. Jei matote, kad tik veltui stengėtės, jis nelinkęs kompensuoti jūsų rūpestį, nebijokite ir pajuokauti „Brangusis, kada gi tu mane vesi. Skalbiu ir lyginu ne už ačiū“.

2. Vyro už pavadėlio tikrai laikyti negalima. Jiems būtini susitikimai su draugais, futbolo varžybos ar kitokios pramogos. Tačiau jūs žinote, kad svarbiausias žmogus savo vaikinui esate jūs, todėl neleiskite jam peržengti ribų. Būkite kantri, tačiau mokėkite alui ir draugams pasakyti griežtą NE.

3. Jokiu būdų nenuteikite savo antrosios pusės prieš jo draugus, šeimą ar giminaičius. Ypač tada, jeigu jų santykiai yra ar buvo geri. Net ir tada, kada mylimasis guodžiasi savo tėvų erzinančioms savybėms, neskubėkite jam pritarti. Bus geriau jei užstosite savo būsimą anytą nuoširdžiai pasakydamos jam, kad jo mama taip tik rūpinasi juo ir nori tik gero.

4.Būkite praktiška. Neįtikėtina, tačiau praktiškas moters požiūris gali paskatinti vyrą jai pasipiršti. Užsiminkite jam, kad norite gauti kreditą naujam automobiliui įsigyti , tačiau šis pirkinys jums praktiškai neįmanomas, nes kreditus bankas mieliau skiria vyrą turinčioms moterims.

5.Stenkitės, kad jūsų vaikinas žinotų, jog su juo jaučiatės gerai. Tačiau neperlenkite lazdos ir nemeilikaukite žodžiais, geriau tą parodykite veiksmais. Nebijokite paprašyti pagalbos kai jos jums reikia. Jis įvertins tai, kad reikiamu metu kreipėtės būtent jį.

6.Sukurkite komfortišką atmosferą. Galbūt gyvenate kartu ir tam kai kurie dalykai jus erzina (pavyzdžiui, išmėtytos kojinės, ilgas mirkimas vonioje ar atvirkščiai – jūsų brangusis yra šiek tiek nevala). Leiskite jam jaustis patogiai ir jokiu būdu nerėkite ant savo brangiojo, tačiau gražiai jam pasakykite apie jums nepriimkite jo veiksmus.

7. Mylėkite savo vyrą, tačiau nepasmaukite jo savo meile. Leiskite jam suprasti, kad be jūsų jis jaučiasi blogai.