Šie sekso patarimai yra labai svarbūs visiems vaikinams, kad jie sužinotų, kas svarbiausia moterims. Vyrai yra apsėsti minties apie pozas, trukmę ir apie tai, ar ji patyrė orgazmą, o jai svarbiausias esate JŪS! Moters santykiai su jos vyru dažnai yra pagrindinė priežastis, kodėl jai neįdomus seksas ir kodėl ji nepatiria orgazmo.


Nors ji gali būti nepatenkinta vyru miegamajame, paprastai seksualinio geismo trūkumas ir negalėjimas patirti orgazmo yra siejamas su daug daugiau nei vien netikusiais metodais ir nesugebėjimu suteikti jai orgazmą. Moterys sieja viską santykiuose, seksas gali būti ir be priekaištų, bet galbūt kažkas kito kliba ir ji negali to pamiršti..


Gera naujiena yra ta, kad tokios problemos gali būti išspręstos. Tačiau kad taip įvyktų, jūs turite norėti ir galėti tai padaryti. Taigi, jei ji nenori sekso ir nepatiria orgazmo, giliai įkvėpkite, iškvėpkite ir paguoskite save, nes ši problema gali būti išsprendžiama. Nė vienas iš jūsų nėra pasmerktas seksui be malonumo.


Iš tiesų, jei jūs seksite visus patarimus, galėsite suteikti jai tai, ko reikia. Šie sekso patarimai yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, siekiant palengvinti įtampą tarp judviejų ir atverti jos protą naujų būdų seksualinio reljefo paieškai su jumis.


Nebūkite negatyvus


Jei kaltinate savo partnerę už tai, kad ji šalta arba guli tarsi šalta, negyva žuvis, ji dar daugiau trauksis nuo sekso. Darykite priešingai. Pakelkite jos savigarbą ir apipilkite ją komplimentais (seksualiniais ir ne tik). Padėkite jai jaustis patogiai kalbant apie seksualines problemas su jumis, tai pasieksite dalindamiesi teigiamomis mintimis apie ją.


Nespauskite jos


Spaudimas pasiekti orgazmą, kai ji nesijaučia jam pasiruošusi, tik paskatins jo vengti. Pašalinkite spaudimą, kad jai būtų aišku, jog niekada nenusiminsite ar neįsižeisite, jei ji nepatirs orgazmo ar nenorės mylėtis. Jei anksčiau spausdavote ją, jausdavotės piktas, tegul ji žino, kad tie laikai praėjo ir niekada to nebedarykite!


Aptarkite problemas


Raskite ramaus laiko, kad pakalbėtumėte apie jos sunkumus pasiekti orgazmą. Pasakykite jai, kad jūs pastebėjote, jog ji nepasiekia kulminacijos taip dažnai, kaip norite. Paklauskite kodėl jos manymu taip yra ir lai ji žino, kad jūs tik bandote gauti kai kuriuos atsakymus, o ne priversti ją blogai jaustis. Užduokite jai keletą klausimų: Ar ji pavargusi? Ar jūsų metodams reikia patobulinimo?


Ar ji nori daugiau glamonių? Ar padėtų jausmingas masažas? Suteikite jai paramą, jei jos nesugebėjimas patirti orgazmą yra dėl skaudžios praeities. Tegul jūsų dama jaučiasi suprasta. Pasakykite jai, kad suprantate kaip tai skausminga. Skatinkite pasikalbėti su konsultantu, kuris specializuojasi moterų seksualinių problemų srityje.


Neverskite pasakoti apie kiekvieną nešvarią patirties detalę. Bet tegul ji žino, jog esate netoliese, jei ji norės pasikalbėti. Niekada jos neteiskite ir venkite duoti patarimus. Įsiklausykite ir apdovanokite daugybe neseksualių apkabinimų.


Pasakykite kaip ją mylite


Moteris niekada nepavargsta girdėti, kai vyras sako: „Aš tave myliu“. Moteris, kuri jaučiasi mylima ir saugi lengviau atsipalaiduos ir pasitikės, leisdama patenkinti jos giliausius troškimus. Yra daug dalykų, kuriuos galite padaryti, kad ją seksualiai sujaudintumėte ir suteiktumėte stimuliacijos, kurios jai reikia siekiant orgazmo.


Tiesiog nepamirškite, kad tai neįvyks per vieną naktį. Jei orgazmo pasiekimas buvo iššūkis praeityje, tada tam prireiks šiek tiek laiko, pastangų, supratimo ir praktikos.