Tikriausiai ne viena moteris yra pagalvojusi, kad vyrai apie mus žino labai mažai. Todėl natūralu, kad susikalbėti tarpusavyje kartais būna labai keblu. Be jokios abejonės, vyrai norės užginčyti šį faktą, teigdami, kad moteris, ypač savo mylimąsias pažįsta kaip penkis savo pirštus. Tačiau ar tuo įsitikinęs esate šimtu procentų ir nebijote suklysti?


Be abejo, už viską labiausiai domina lovos reikalai, knieti išsiaiškinti, ko gi labiausiai moterys nori lovoje? Skaitykite toliau ir iš naujo pažinkite savo mylimąją.


Seksas mėnesinių metu. Kai kurios moterys tam tikrai neprieštaraus, tačiau tokiu atveju reikėtų laikytis keleto svarbių higienos taisyklių. Pirmiausia patieskite skystį sugeriantį rankšluostį, nes ištepsite tiek lovą, tiek partnerį. Prieš lytinį aktą būtina nusiprausti, nes menstruacijų metu moteris gali lengvai nesunkiai pasigauti infekciją, kuri sukelia nemažų sveikatos problemų. Kad ir kaip būtų keista, tačiau būtent mėnesinių metu moterims lengviau pasiekti orgazmą.


Seksas- subtili sritis. Norėdami suteikti mylimajai orgazmą, žinote, jog gulėti prigludus šalia tikrai neužtenka. Reikės pasistengti ir paplušėti iš visų jėgų. Glėbyje jaukiai įsitaisiusi besišypsanti moteris bus geriausias atlygis už visas pastangas. Taip pat įsidėmėkite, jog vienas, nepamirštamas orgazmas yra šimtą kartą geriau negu keli, tačiau ne tokie įstabūs.


Kuo daugiau pirštų! Liesdamas mylimosios jautriausias kūno vietas, nepamirškite vienu pirštu paglamonėti klitorio bei išorinių lytinių lūpų. Negailėkite glamonių ir kitoms erogeninėms zonoms, visada prisiminkite, kad susijaudinti silpnosios lyties atstovėms prireikia dvigubai daugiau laiko negu vyrams. Kai partnerė susijaudins ir jos makštis sudrėks, švelniai įstumkite savo pirštą vidun. Nebijokite kalbėtis, mylimoji tikrai pasakys kaip jums toliau elgtis.


Naujovės. Patikėkite, naujovių miegamajame neatsisakys nė viena moteris. Visada smalsu išbandyti ką nors naujo ir patirti iki šiol dar neišgyventu pojūčius. Tik kartais tam pritrūksta drąsos ir iniciatyvos. Todėl jei svajų nedrįstate ištarti garsiai, užrašykite jas. Kiekvienas paimkite po lapą popieriaus, ant kurių parašykite pavyzdžiui po penkis seksualinius troškimus. Atsikeiskite lapais ir po truputėlį pradėkite juos įgyvendinti!


Rytas- linksmybių metas. Nors seksą vos tik pramerkus akis mėgsta tikrai ne visos moterys, tačiau dauguma jo tikrai neatsisakys. Todėl pažadinkite mylimąją švelniu bučiniu ir rytinio meilės seanso dėka užtikrinkite gerą nuotaiką visai dienai.

Taigi, nėra jau taip sunku nuspėti, kas patinka moteriai – svarbu būti dėmesingam.