Moterų kūno kalba daug atskleidžia apie jas ir jų mąstymą. Jūs taip pat galite išmokti skaityti moterų kūno kalbą ir sugauti ženklus ar užuominas apie susidomėjimą jumis. Taigi, skaitykite toliau ir suprasite, ką per savo kūno kalbą atskleidžia moterys.


Jeigu moteris jumis domisi, ji atsiųs kelis kūno kalbos signalus. Jei ji glosto kaklą, veidą, pečius, rankas ar kojas, tai užuomina, kad jūs jai patinkate. Jei jūs jai patinkate, ji taip pat gali žaisti su savo plaukais. Jei sėdėdama ji sukryžiuoja kojas ir į jus atsuka pėdas, arba jei stovėdama ji palinksta savo kūnu į jus, tai taip pat užuomina apie jos simpatiją jums. Bet koks prisilietimas yra garantuotas jos traukos jūsų atžvilgiu ženklas.


Ilgas spoksojimas reiškia, kad ji jumis žavisi ir jūs toks patrauklus, kad ji negali nukreipti savo akių. Jei kurį laiką ji dunksi vienu ritmu į stalą arba ilgesnį laiką žiūri į savo ranką, tai reiškia, kad ji jumis žavisi, o dėl jūsų buvimo jaučiasi įsitempusi. Nelaimei, šis ženklas taip pat gali reikšti pyktį. Susidomėjimą ji gali rodyti ir sėdėdama praskėstomis kojomis, sūpuodama kojas arba keisdama sukryžiuotas kojas. Jei ji jumis domisi, ji gali ritmingai ant pėdos kabaruoti batu.


Jei moteris jumis domisi, ji ims keliais būdais bandyti gauti jūsų dėmesio. Ji gali pradėti dėvėti seksualius ar atvirus drabužius, kandžioti lūpas ar dažnai jas drėkinti arba liesti stiklo kraštą. Lūpų kramtymas taip pat gali rodyti ir jos nervingumą.


Peržiūrėkite požymius, kurie rodo nesidomėjimą ar net pyktį. Jei ji sėdi sukryžiuotomis rankomis, tada ji jumis visai nesidomi. Ji gali netgi ant jūsų pykti. Sėdėjimas sukryžiuotomis kojomis rodo nesidomėjimą jumis. Tokiu atveju ji nesišypsos ar net nežiūrės į jus kai kalbate, sėdės atsitraukusi.


Jei ji dėl jūsų jaučia sumišimą, tada ji gali rodyti susidomėjimo ir nesidomėjimo signalus vienu metu. Ji taip pat gali sėdėti pasirėmusi ant rankos ir ant jos padėjusi smakrą.


Taigi, turite išmokti skaityti ženklus, kuriuos moteris siunčia jums ir išsiaiškinsite savo šansus. Tai ganėtinai nesunkiai pajaučia dauguma, pasitelkite ir nuojautą.