Moters erogeninės zonos, tai jautrūs taškai, kurie išsidėstę beveik visame daliosios lyties kūne… Nors kiekviena moteris mėgsta skirtingas ir įvairaus laipsnio kombinacijas, čia pateiksime labiausiai aptinkamų erogeninių zonų sąrašą!


Moters kaklas


Jos kaklas turbūt vienas iš jautriausių taškų moters kūne. Nėra efektyvesnio metodo, nei karšti aistringi bučiniai į kaklą, kai labanakt bučinys virsta į kvietimą vėlyviesiems pusryčiams. Svarbu atminti keletą dalykų… bet svarbiausia, kontroliuoti save! Žymės ant kaklo buvo kažkas įdomaus, kai buvote jaunesnis, tačiau dauguma moterų nekenčia jų, ypač kai joms visą savaitę tenka dėvėti aukštas apykakles! Jei norite čiulpti iki kraujo, saugokite žymes toms vietoms, kurios paprastai uždengiamos drabužiais.


Moters ausys


Ant ausų ir aplink jas yra galybė nervų galūnėlių, todėl šios erogeninės zonos itin jautriai reaguoja į prisilietimą. Naudokitės savo smilių bei nykštį ir lėtai, bet tvirtai masažuokite išorinę ausį. Švelniai suspauskite ausies lezgelį. Lūpomis ir liežuviu ištyrinėkite sritį už ausies, ir tada giliai bet atsargiai iškvėpkite. Nebijokite skleisti garsų, o kvėpavimo garsas ir dejonės kaitina daugumą moterų. Bei prisiminkite, kad mažai moterų mėgaujasi kažkieno liežuviu užstrigusiu jų ausyje!


Moters lūpos


Kokią esminę klaidą vaikinai (ypač vedę ar esantys ilgalaikiuose santykiuose) daro sekso metu? Nepakankamai bučiuoja. Moterys mėgsta bučiuotis ir daugelis jų skundžiasi, kad vaikinai tam skiria nepakankamai laiko. Bet ne tik pabučiuokite – padarykite tai geriau. Pabandykite paįvairinti intensyvumą (pabučiuokite švelniai, tada aistringai, tada ir vėl lėtai). Kai baigsite su jos lūpomis, pereikite prie jos skruostų, vokų, kaktos, nosies, kaklo ar ausų spenelių (ypatingai daug dėmesio skirkite kaklui ir ausims). Neatsiboskite darydami tą patį vėl ir vėl; būtinai apjunkite kelis stilius. Jei paprastai bučiuodami glostote jos kūną (kas be abejo yra tikrai gerai), bandykite ją bučiuoti kelias minutes neleisdami savo rankoms klaidžioti (sutelkite visą aistrą į bučinį), ir tegul ji rodo, kada pasirengusi pereiti toliau.


Moters galva


Ar pastebėjote, kad daugelis moterų žaidžia su savo plaukais? Tai ne tik nervingas įprotis, jos tai daro, nes dėl to jaučiasi gerai. Yra galimybė, kad ji nori, jog jūs irgi su jais žaistumėte. Galva gali būti labai jautri stimuliacijai, o kadangi ji tikriausiai nesitiki jūsų dėmesio šioje srityje, nustebinkite. Jos plaukų šukavimas gali būti labai jausminga patirtis. Perbėkite pirštais per plaukus, kai bučiuojate, arba tiesiog švelniai glamonėkite jos galvą ranka. Gaukite keletą papildomų taškų už jos galvos išplovimą arba plaukų džiovinimą, tik leiskite jai pačiai pasirūpinti šukuosena – jums niekada nepavyks tinkamai sutvarkyti moters kirpčiukų. Kita vertus, kai kurias moteris apima panika, kai liečiami jų plaukai; pradėkite iš lėto, kad jūsų partnerė turėtų galimybę jus sustabdyti, jei ji yra viena iš jų.


Moters krūtinė


Krūtinė yra daugumai vyrų žinoma teritorija, todėl mažai tikėtina, kad jai stinga dėmesio. Klaida daroma tuomet, kai jai skiriama per daug dėmesio (arba per energingai), kol moteris tam dar nepasiruošusi. Per didelė krūtų stimuliacija gali būti moterims per grubi ir skausmingam kai kuriuo jų menstruacinio ciklo metu. Pabandykite laikytis „mažiau yra daugiau“ metodo. Prilieskite jos krūtis iš lėto, kuriam laikui atkelkite ranką ir tada tęskite. Tai leidžia jai turėti laukimo momentų. 


Moters klitoris


Klitoris, tai labai jautri erogeninė zona (mažas rožinis guzelis) esanti vidinių makšties lūpų susijungimo viršuje. Moterys mėgsta skirtingą klitorio tiesioginės stimuliacijos kiekį. Kai kurioms moterims patiks, jei jų klitoris bus stipriai čiulpiamas, kitos klyktų iš skausmo. Jūs galite susidurti ir su tokia moterimi, kuriai tiesioginė klitoriaus stimuliacija yra visiškai nepakeliama; tikslas yra tas pats, bet jūs turėsite stimuliuoti netiesiogiai, pavyzdžiui, per lytines lūpas. Dažnai tai, kas yra nepriimtina pačioje pradžioje, gali tikti, kai ji labai susijaudinusi (t.y. labai sudrėkusi). Faktas yra tas, kad daugumai moterų prieš tikslingą jų klitorio stimuliaciją, reikia gerokai susijaudinti, tačiau kai jos pasiekia šį tašką, tada moterys nori daugiau jūsų dėmesio– ir dažnai iki orgazmo. 


Moters tarpvietė


Tarpvietė yra tarp makšties ir analinės angos, daugeliui moterų ji yra labai jautri ir dažnai lieka neištirta. Ji sudaryta iš panašaus į makšties lūpas audinio, taigi ten gausu nervinių galūnėlių. Tai taip pat yra intymumo elementas, kuris gali ją užvesti. Kai kurios merginos bijo ar šlykštisi analiniu žaidimu ir/arba prisilietimų pirštais, todėl jei tai yra tas atvejis, patikinkite ją nuramindami, kad nesiruošiate daryti nieko to, kam ji prieštarauja. Tai ta kūno vieta, kuri paprastai nėra atvira, todėl ji jausis taip lyg suteiktų jums specialių privilegijų, kurios gali būti smagios. Sklandesnei patirčiai, pabandykite naudoti šiek tiek lubrikanto.


Moters sėdmenys


Pasiruošę į apačią? Moterims patinka dėmesys jų užpakaliukui ir daug labiau nei manote. Užpakaliui galite naudoti jėgą, kurios nenaudotumėte krūtinei. Ši vieta nėra tokia jautri kaip speneliai arba klitoris, todėl galite minkyti ir spaudyti. Daugelis moterų yra pasitikinčios savo sėdmenimis, todėl skirdami jiems laiko, parodysite jai, kad jums patinka, ir padėsite patogiau jaustis.


Moters juosmuo,  strėnos


Nepadarykite klaidos vienintele stotele pakeliui į pagrindinį tikslą laikydami tik krūtinę. Ji to tikisi. Nustebinkite ją, paprašydami jos atsiguli ant pilvo ir švelniai pamasažuokite apatinę nugaros dalį. Be to, kad apatinėje nugaros dalyje daug nervinių galūnių, juosmuo turi spaudimo taškus, kuriuose gali kauptis stresas. Masažas gali nebūti toks užvedantis kaip spenelių čiulpimas arba klitoriaus glostymas, bet jis yra malonus ir padės išlaisvinti įtampą. O svarbiausia – padidėjęs kraujo pritekėjimas ir pritvinkimas į dubens sritį, gali padėti susijaudinti.


Moters rankų ir kojų pirštai


Šiek tiek kūrybiškumo gali praversti net ir sekso metu. Štai patarimas: pabandykite meilės žaidimų arba lytinių santykių metu čiulpti jos rankų ar kojų pirštus. (Natūralu, kojų pirštus lytinių santykių metu surasti gali būti šiek tiek sunku, bet jos rankos pirštus rasite paprastai.) Jie daug jautresni negu jūs manote. Lengvas bučiavimas arba aistringas čiulpimas, ypač kartu su pojūčiais keliamais jos genitalijų srityje, gali būti neįtikėtinai erotiškas.


Kitos moters erogeninės zonos


Štai kur galite būti itin kūrybiški. Pabandykite švelniai bučiuoti arba glostyti jos kelių vidinę pusę, jos rankų vidinę pusę, jos vidinę šlaunų pusę, jos delnus. Moterys mėgsta švelnų glostymą, bučiavimą, laižymą arba pūtimą šiose srityse (būkite švelnus, jos sudarytos iš itin jautraus ir minkšto audinio). Švelnus stimuliavimas paprastai yra daugiau žadinantis nei spaudimas. Užklupimas su netikėtumu gali būti pusė įdomumo. Dauguma žmonių nesupranta, kad laižymas vidinėje rankos pusėje gali būti erotiškas. Vėlgi, turime pabrėžti, kad oda yra didžiausias organas, yra ką tyrinėti, tad pradėkite!