Kalbant apie seksą, moters kūno kalbą interpretuoti labai sunku. Bet vistiek galime išsiaiškinti, ką ji reiškia. Šiame straipsnyje pabrėžiami ženklai, kuriuos gali duoti moteris, pateikiamos seksualinės kūno kalbos interpretacijos.


Leiskite akims atskleisti tikruosius jausmus


Jei einate už merginos, o ji su panieka pažiūri pro petį į jus, geriau palikite ją ir pradėkite žvalgytos į kitas. Jei šypsodamasi ji žiūri į jus akimis, kuriose matyti troškimas, yra didelė tikimybė, kad jūs pataikėte į dešimtuką.


Jeigu ji skatina jus akimis, tuomet palikti ją ir užsiimti kitomis moterimis būtų neprotinga. Jeigu esate rimtai nusiteikęs jos atžvilgiu, išbandykite akių testą. Jūs turėtumėte staiga nuo jos atsitraukti, jei jos akyse matyti nusivylimas, turėtumėte greitai grįžti, jei nusivylimo akyse nematyti, nesilaikykite jos aklai. Jai nematant, minioje sekite jos žvilgsnį, veikite nedelsiant, nieko nelaukite.


Jos prisilietimai


Jeigu moteriai einant prieš jus, ji kartais paliečia savo sėdmenis, tai yra aiškus signalas, kad ji jumis domisi ir norėtų jūsų siekti. Ji gerai jaučiasi rodydama jums savo kūno dalis ir norėtų su jumis patirti įsimintiną susidūrimą.


Būdama arčiau jūsų, ji jaučiasi patogiai


Jos vidiniai troškimai geriausiai atsiskleidžia tuomet, kai ji prie jūsų priartėja. Kai jūs kvėpuojate šalia jos, ji jaučiasi patogiai. Ji nesidrovi, kai bandote paliesti jos rankas, o kai ją švelniai paliečiate, ji jaučiasi pakiliai. Paprastas brūkštelėjimas per sėdmenis, per jos stuburą nusiųs galingą šiurpulį, palaikykite tą jausmą lengvai atsitraukdamas. Yra didelė tikimybė, kad ji apsilaižys lūpas ir pakvies jus priartėti arba priartės pati.


Peržvelkite į jos kojas


Jei ji stovi taip, kad jos keliai linktų link jūsų, o kojos būtų šiek tiek atskirtos, tai signalas, kad ji yra pasirengusi praskėsti kojas, o jūs turėtumėte išdrįsti į ją įeiti. Jei ji deda ranką virš savo kelio, tai reiškia, kad ji yra pasirengusi priimti jus šalia savęs.


Ieškokite kitų seksualinių kūno kalbos signalų


Ji laikys savo pirštus užriestus į jus tokiu būdu, tarsi skatintų priartėti prie jos. Ji taip pat patvirtinamai linguos galvą, mirktelės jums suteikdama drąsos eiti su ja. Ji gali susidėti savo rankas arčiau makšties arba dviem rodomaisiais pirštais rodyti į ją. Ji žvilgsniu perbėgs jumis, nuo kaktos link vietos žemiau juosmens, ir grįš atgal.