Kad ir kokie artimi būtume su antrąja puse, kartais drovimės kalbėti apie savo norus ir fantazijas. Vis dėlto, tai darome visai be reikalo – paprastai gana sudėtinga atspėti, ko nori kitas asmuo. Taigi, ar tikrai verta tylėti?


Seksas menstruacijų metu


Gintarė, 25 m.: „Menstruacijų metu mane apima neapsakomai didelis noras mylėtis. Turiu pastovų partnerį, bet bijau jo klausti, ką jis mąsto apie lytinį aktą per mėnesines. Tikrai labai bijau, kad jis tiesiog atsisakys tai daryti…“


Visiškai natūralu, kad menstruacijų metu jaučiate didesnį lytinį potraukį. Šiuo laikotarpiu dubens srityje kaupiasi daugiau kraujo, ir dėl šios priežasties jaučiate didesnį lytinį susijaudinimą. Kai kurios moterys teigia, kad menstruacijų metu joms lengviau patirti orgazmą, be to, tai gali sumažinti mėnesinių skausmus. Šiuo laikotarpiu kai kurios moterys labiau atsipalaiduoja, nes mano, kad nėra jokios tikimybės pastoti, tačiau iš tiesų rizika išlieka.


Nebijokite klausti savo partnerio, ką jis mano apie seksą menstruacijų metu – kartu tikrai galite rasti išeitį. Paaiškinkite jam, kad tuo metu būnate susijaudinusi kaip niekada, ir kad jaučiate didesnį potraukį mylėtis. Kai kurie vyrai tiesiog bijo mylėtis, kai moteris serga mėnesinėmis, tačiau tai – tikriausiai nuo senų laikų likusi nuostata, kai menstruacijos buvo tabu.


Savo draugo tiesiog galite neutraliai paklausti, ką jis apie tai mano, ir nebijokite, atsakymo, kad tai nėra labai „prie širdies“. Seksas yra dviejų partnerių susitarimas, todėl turite ieškoti kompromiso kartu. Galite pasiūlyti partneriui užsimauti prezervatyvą – tai gali padėti, jei jis baiminasi dėl „nešvaros“. Jei jis jaudinasi dėl suteptos patalynės, taip pat galite rasti sprendimą, pavyzdžiui, pasitiesti ant lovos rankšluosčių arba tiesiog pasimylėti duše.


Nebijokite imtis iniciatyvos ir parodyti partneriui, kad norite mylėtis. Nelaukite, kol jis pirmas imsis veiksmų. Vis dėlto, dauguma moterų teigia, kad menstruacijų metu gimdos kaklelis būna labai jautrus, todėl venkite gilaus įsiskverbimo sekso pozų, nes tai gali būti nelabai malonu.


Nebijokite apie savo norus prasitarti partneriui, ir tegu geresniems lytiniams santykiams užsidega žalia šviesa!


Nežinau, ar mano vaikinui patinka oralinis


“Mūsų lytiniai santykiai tikrai puikūs, mes galime mylėtis bet kada, kada tik randame tam laiko, dažnai paįvairiname pozas, tačiau turiu problemą – mano vaikinui nepatinka oralinis seksas. Tai tikrai šiek tiek keista, nes maniau, kad visiems vyrams tai patinka. Nors jis nieko apie tai nesako, tačiau, kad jis vengia oralinio sekso, ir mane tai šiek tiek glumina. Aš tiesiog dievinu 69 pozą, ir man patinka jausti jo skonį, tačiau jaučiu, kad jam tai nėra prie širdies. Ką galėčiau padaryti?“


Ar Jūs esate tikra, kad jam tai tikrai nepatinka? Ar esate apie tai kalbėjęsi? Kai kuriems vyrams oralinis seksas atrodo kiek nuobodus – užtrunka nemažai laiko, kol moteriai pavyksta pasiekti orgazmą, o jam jau norisi stipresnių pojūčių. Vyrams patinka dažnai keisti pozas, o taip pat ir nuo oralinio sekso pereiti prie vaginalinio.


Geriausias dalykas, ką galite padaryti, tai atvirai pasikalbėti – galbūt jam patinka oralinis seksas? Tiesiog paklauskite jo! Žinoma, ne visi gali atvirai kalbėti apie intymius dalykus, nes tai priklauso ir nuo tam tikrų charakterio savybių. Tiesiog atvirai pasakykite jam, kad Jums tai labai patinka – galbūt ir jis galvoja, kad jums tai nėra pats maloniausias dalykas ir darote tai tik iš pareigos?


Kai kuriems vyrams nepatinka bučiuotis po to, kai mergina darė oralinį seksą arba jaučiasi nejaukiai, kai mergina daro oralinį – kai kurie vyrai jaučiasi nesmagiai būdami lovoje pasyvūs.


Svarbiausia yra nebijoti kalbėtis: išsiaiškinkite, kas patinka ir vienam, ir kitam, lytiniai santykiai tik tada bus pilnaverčiai, kai abu darysite tai, kas Jums patinka!