Juk kiekvienas norime būti geras meilužis. Yra daug sekso patarimų vaikinams, bet šiame straipsnyje aptarsime kai kuriuos kūrybiškus įžanginių žaidimų ir sekso patarimus, kuriuos poros tikrai turėtų išbandyti lovoje. 


Susidraugaukite su jos kūno dalimis


Jūs turite mylėti jos klitorį ir makštį. Jūs turėtumėte pabučiuoti jos klitorį ir vaginą ir šnabždėti tokius žodžius, kaip pavyzdžiui, „kaip tu gražiai atrodai, kokia tu sultinga, kokia tu mėsinga“. Jūs turėtumėte skatinti jos apsinuoginimą prieš jus visiškoje šviesoje ir kiek įmanoma sumažinti jos norą slėptis.


Jos nugara yra ta vieta, kuri negauna tiek dėmesio, kiek nusipelnė. Lai ji atsigula ant jūsų su suknele, per suknelę pamasažuokite jos nugarą.


Pažiūrėkite į jos akis ir jausmingai nusišypsokite. Pabučiuokite jos akių vokus ir pačiulpkite ausų spenelius. Padarydami viską, kad lovoje ji gerai jaustųsi, turėtumėte uždegti joje jaudulį ir aistrą. Nepešdamas sušukuokite jos gaktos plaukus ir išbučiuokite šią sritį. Lai ji sušukuoja jūsų krūtinės ir penio plaukus, o paskui išbučiuoja jį patį.


Prailgintos glamonės padidins seksualinį pasitenkinimą. Jūs netgi galite padėti jai pašalinti nepageidaujamus plaukus, o po plaukų šalinimo padaryti masažą. Ji tikrai jausis jums artimesnė ir apdovanos įsimintinais veiksmais lovoje.


Išbandykite įvairių tipų skverbtį


Įterpkite tvirtą savo narį į savo merginos vaginą, darykite tai iš lėto. Ištraukite jį ir lai ji įkiša į makštį savo pirštą. Paimkite jos ranką, ištraukite jos pirštą. Lai ji paima jūsų tvirtąjį draugą ir savo rankomis įveda jį į save. Šį kartą įeikite tvirtai ir veržliai. Tada pusiaukelėje sustabdykite veržimąsi ir kartu pažiūrėkite pornografinę sceną. Skverbtį atlikite kartu, kulminaciją pasiekite kartu.


Parodykite jai savo labiausiai pašėlusią pusę


Kartoną iškirpkite taip, kad į skylę galėtumėte įterpti savo penį. Kai ji ateis į miegamąjį, papašykite jos pagalbos. Kai ji paims į ranką jūsų draugužį, čiupkite ją į glėbį ir karštai išbučiuokite. Daugiau nelaukite, pakelkite ją ir paguldykite ant pripučiamo čiužinio.


Pradėkite mylėtis, o kai įsikarščiuosite, pamažu išleiskite iš jo orą. Jūs nusileisite su ja ant žemės, tad pasistenkite, kad po jumis būtų lova ar minkštas patiesalas. Taip apsaugosite savo stuburą. Tik neejakuliuokite, nutraukite skverbtį ir stipriai apkabinkite. Nusineškite nuogą ją į mašiną, atverkite visas duris ir neuždarę durų pasimylėkite mašinoje.