Norite pagerinti savo seksualinį gyvenimą? Kiekvienos moters arsenale yra daugybė tokių įrankių, galinčių sustiprinti jos seksualinius pojūčius. Kaip iš sekso gauti maksimalų pasitenkinimą ir paįvairinti savo seksualinį gyvenimą?


Pagalvė. Pagalvės panaudojimas mylėjimosi metu padės paįvairinti įprastas sekso pozas. Jeigu jūs mylitės misioneriaus pozoje, galite padėti pagalvę po juosmeniu, o štai jeigu jūs esate šaukšto pozoje – padėkite ją tarp kojų. Esant pozai, kai vyras yra už partnerės, o ji guli ant pilvo, pagalvę galima padėti po pilvu, kad šiek tiek pakelti moters sėdmenis  ir sustiprinti klitoriaus stimuliaciją.


Lubrikacija. Patepimas ne tik pagerina pojūčius lytinio akto metu, bet ir prailgina pačio lytinio akto trukmę. Mažiau juntamas sausumo pojūtis, ir tai leidžia mylėtis įvairiose pozose. Tam, kad surasti tą patepimą, kuris tiks būtent jums, seksologai rekomenduoja žiūrėti į šį pasirinkimą rimtai ir išbandyti kelis variantus. Lubrikantai vandens pagrindu tiks tiems, kas kenčia nuo alergijos, o silikoniniai analogai – ilgesnio lytinio akto mėgėjams. Jūs galite taip pat rasti dvigubo poveikio lubrikantus, kurie turi kelias paskirtis, pavyzdžiui, dar tinka erotiniam masažui.


Sekso žaisliukai. Jeigu jūs esate labai drovi, galite pasinaudoti paprasta plunksnele ir pakutenti partnerį, pabandykite ant erogeninių partnerio zonų uždėti plaktą grietinėlę ir sulaižyti ją liežuviu. Jeigu jūs ne iš droviųjų dešimtuko, pabandykite antrankius ir bizūnėlį. Sekso žaislai priduos aistros jūsų seksualiniam gyvenimui. Tam, kad pažadinti fantaziją, keliaukite į sekso parduotuvę ir nusižiūrėkite sau daikčiuką ten, arba užeikite į bet kurį internetinį tinklapį, kur yra siūlomas didelis pasirinkimas.


Vibratorius. Klausimas yra ne tame, ar reikia naudoti vibratorių, o tame – kodėl gi jo nepabandyti? Jūs galite naudoti vibratorių masturbacijos metu norint sustiprinti pojūčius, o galite pasiūlyti partneriui padėti jums gauti malonumą lytinio akto metu. Yra žinoma, kad moterys, kurios naudoja vibratorių, gauna žymiai didesnį pasitenkinimą mylėjimosi su partneriu metu, sustiprinamas jų libido, jie dažniau patiria orgazmą.


Mylėjimosi vadovas. Kai kalbama apie seksą, jūs negalite žinoti apie jį viską. Specialistai siūlo jums dažniau pasitelkti į pagalbą praktinį mylėjimosi vadovą, kuris ne tik  mestels jums kelias idėjas apie tai, kaip paįvairinti seksualinį gyvenimą, bet ir padės geriau suprasti fiziologinius jūsų organizmo ypatumus ir išmokti dažniau patirti orgazmą.


Seksualūs apatiniai. Panašiai, kaip jūs apsiaunate sportbačius, ruošdamasi bėgioti, erotinių apatinių dėvėjimas padeda jums atrodyti ir jaustis seksualesne mylėjimosi metu. Apatiniai nebūtinai turi būti prabrangūs ir kažkuo ypatingi. Tiks bet kokios kelnaitės, kurios padės jums jaustis seksualia ir labiau pasitikinčia savimi.


Muzika, kuri užveda. Kiekviena moteris žino, kad kai kurios melodijos suteikia atmosferai romantikos. Svarbiausia – surasti muziką, kuri pakelia nuotaiką ir nuteikia romantiškai. Tai gali būti tiek klasikinė melodija, tiek klubinis hitas, kuris primins jūsų jaunystės laikus.


Erotika. Erotika jums padės nusiteikti seksui, ji pažadins jūsų fantazijas, kurias jūs kartu su savo partneriu galėsite įgyvendinti lovoje. Erotiką specialistai supranta kaip viską, kas gali pažadinti jūsų seksualines fantazijas, pavyzdžiui, erotinis filmas, meilės romanas, bet kuri erotinė istorija…


Sąžiningumas. Sąžiningumas seksualiniuose santykiuose – pats svarbiausias instrumentas moters arsenale. Jeigu jūs esate nesąžininga su partneriu, laikas nuo laiko jums iškils sunkumų lovoje. Seksologai siūlo poroms kuo dažniau aptarinėti klausimus, liečiančius seksą. Išgyvenate nejaukumą ar drovumą? Pabandykite pradėti pokalbį nuo tokių frazių kaip “Aš visada norėjau…”, “Tu kada nors galvojai apie…”, “Man nelabai komfortiška, kai mes darome…, galbūt pabandome…”, “Man patinka, kai mes darome…”, arba “Tu taip gerai darai…”, “Noriu..”