Ilgainiui besiklostant santykiams, seksualinės traukos liepsnos pradeda mirgėti kiek per lėtai, tad nebe visada mėgaujatės nauja, įdomia aistros situacija, kaip kad romantiškų santykių pradžioje. Tik nenuleiskite rankų ir negalvokite, kad nieko pakeisti negalima. Tačiau pasinaudojus keliais paprastais ir veiksmingais patarimais, jūs ir vėl galite mėgautis geresniu seksu su ta pačia mergina. Jūsų santykiai iš nuspėjamų ir nuobodžių greitai gali virsti seksualiniais santykiai su daug aimanų ir maldavimų pakartoti.


Pradėkite nuo nuotykių, galbūt jums užteks nesilaikyti jokių ribų, tarkim fantazijos įgyvendinimas ar persirengimas, jei tik tai jus įkaitins. Suvirpinimas ir naujos sekso pozos, kuri gali ir pareikalauti akrobatinių įgūdžių, bet suteikti daugiau malonumo, laukimo jaudulys bus malonus, o jei dar garantuosite akių kontaktą ir aistringą pokalbį (arba kaip tik nesikalbėjimą, jei įprastai kalbatės), pasimėgausite kažkuo kitokiu nei „normalu, bet nuobodu“. Pasak žinomos biologinių antropologinių tyrimų specialistės Helen Fisher, kuri daugiau nei du dešimtmečius aiškinasi ryšį tarp romantikos ir lytinio potraukio, naujovės didina dopamino lygį jūsų smegenyse, todėl žadina aistrą. Pasak jos, „jei jūs nuolat darysite naujus ir kitokius dalykus, jūs turėsite geresnę galimybę patenkinti romantikos poreikį“, kuris yra svarbiausias ir privalomas santykių veiksnys. Taigi, net jei jūsų partneris „to nenori“, jūs visada galite dar kartą pakalbėti, apsikeisti fantazijomis ir bent kartą jas įgyvendinti.


Kasdienių treniruočių režimo suderinimas su partnere yra dar vienas būdas užtikrinti, kad aistra kunkuliuos ir veiks kaip afrodiziakas: taip yra todėl, kad energinga veikla, pavyzdžiui, pratimai širdžiai (bėgiojimas ristele, greitas bėgimas arba net šokiai) išskiria endorfinus (laimės hormonus), kurie gerina nuotaiką ir padeda atsipalaiduoti. Pasak fitneso konsultanto ir asmeninio trenerio Gregory Florez, tai sukelia odos temperatūros kilimą, taip sustiprina lietimo pojūčius ir sukuria intymumui tinkamą laiką.