Mes visi žinome, kurias moterų kūno dalis vyrai dažniausiai tyrinėja, tačiau egzistuoja ne tik makštis, krūtys ir sėdmenys. Nervinių galūnių daugiausia yra tose srityse, tačiau moteris turi malonumo jutiklius visame savo kūne. Nepamirškite ir šių vietų, kurios taip pat suteikia jūsų partnerei malonumo:


Plaukai


Savo spalvingos išvaizdos palaikymas nėra vienintelė priežastis, kodėl moterys taip dažnai eina pas kirpėją. Plovimo, kirpimo, dažymo ir stiliaus formavimo procesas gali būti gana raminantis. Perbėgimas rankomis per jos plaukus, patikimas būdas užsitikinti, kad jos stuburu žemyn nubėgs malonus šiurpuliukas. Leiskite savo pirštams masažuoti ratu nuo smilkinių link kaklo ir ji bus jūsų rankose.


Sprandas, kaklas


Kai tik nukeliausite iki sprando, palikite ten keletą lengvų bučinių. Senovės Japonijoje moterų kaklas nugarinėje pusėje buvo vertinamas kaip labai patraukli vyrams vieta, nes tai buvo viena iš nedaugelio drabužiais nepridengtų vietų. Šiais laikais sprandas yra dažnai ignoruojamas dėl akivaizdesnių malonumo centrų, tačiau niekada nenuvertinkite švelnių prisilietimų ir bučinių ties jos pečiais.


Raktikaulis


Gerai apibrėžtas raktikaulis gali būti labai seksualus. Kodėl neparodžius dėkingumo už jo grožį savo prisilietimais ir bučiniais? Atkreipkite dėmesį į šią kūno dalį, kai ji vis dar visiškai apsirengusi, lengvai atsekite marškinius, bet tik tiek, kad atsidengtų raktikaulis ir ne daugiau. Jūs visada galite grįžti prie jo, kai drabužiai bus nurengti, kad parodytumėte tą sukurtą tikėjimąsi, kai pradėjote.


Nugaros apačia


Geriausias būdas vesti savo moterį per minią yra dėti savo ranką iš nugaros. Šis mažas gestas rodo, kad jūs ją saugote ir nesate pernelyg landus, kaip tuo atveju, kai ranka gaubia pečius. Kai esate vieni, bučiavimas arba laižymas per visą stuburą iki nugaros apačios, paskatins lenktynes širdyje.


Už kelių


Ši sritis yra viena iš tų, apie kurias daugelis vyrų stimuliuodami moteris negalvoja, tačiau ji yra iš tikrųjų gana jautri. Švelniai glostykite kelį po sijonu, kai esate viešoje vietoje, tai leis jai pasirengti ir žinoti, kad grįžus namo kažkas laukia. Nepamirškite šiai vietai skirti šiek tiek daugiau dėmesio ir tuomet, kai liksite vieni.


Jos rankų delnai


Žmonės dažnai naudoja savo rankas kaip įrankius, kurie padėtų pamaloninti partnerius, tačiau jie retai apsvarsto glimybę pastimuliuoti pačias rankas. Moters delnas yra vieta, kuriai galite skirti daugiausia dėmesio, nesukeldami aplink sėdinčių žmonių nepatogios jausenos. Sekimas pirštu išilgai jos delno sukels drebulį, o jūs atrodysite jautrus ir dėmesingas.


Ausies speneliai


Lietimas, bučiavimas ir net lengvas kramtymas sukels palaimą. Šie švelnūs, minkšti speneliai yra labai jautrūs ir dauguma moterų mėgaujasi vyro lūpų pojūčiais ant jų. Galite valgyti plotą aplink ausį jos išorėje, bet jokiu būdu nekiškite liežuvio į ausį.


Pėdos


Elkitės teisingai, paimkite šiek tiek masažo aliejaus ar losjono. Nepamirškite skirti dėmesio jos kojų pirštams, čiurnoms ir jos pėdų šonams. Kai kurioms moterims labai patinka, kai pirštai yra čiulpiami, tačiau kitas tai atstumia, todėl pirma atsiklauskite.


Vidinės šlaunų pusės


Glostydami vidines šlaunų puses ir nesiartindami prie makšties puikiai erzinsite ir ji tikrai įkais. Naudokite savo rankas ir burną, glostykite ir pabučiuokite šlaunų vidines puses, artėkite prie galutinio malonumo taško, bet paskui traukitės atgal.


Dubuo


Sutelkite šiek tiek meilės į dubenį, tačiau atsispirkite pagundai leistis link makšties, kai esate taip arti. Kaip erzinant jos vidines šlaunų puses, bučiavimas ir laižymas aplink dubenį, sužadins ją ir ji prašys daugiau. Pratęskite pojūčius palikdami regioną ir tam tikrą laiką sutelkdami dėmesį į kitą kūno dalį.


“Neikite ten”


Kiekvienas jos kūno colis yra pilnas nervinių galūnėlių, kurios galėtų būti stimuliuojamos, tačiau tai nereiškia, kad nėra vietų, link kurių eiti nepatartume. Kai kurios moterys nemėgsta, kai liečiamas veidais, tuo tarpu kitoms atrodo nepakeliama, jei kutenamos jų rankos. Tyrinėdami tikrai rasite tas vietas, kurias liečiant gaunate geriausią efektą, ir tas, kurių reikėtų vengti.