Turbūt dažnas vyras svajoja apie moterį, kuri būtų ne tik švelni ir graži, bet ir neteiktų jo laisvės apribojimų, nuolat nezyztų, neprašytų dovanų ir (ar) nesikištų į jo reikalus. Idealios moters savybių sąrašą galima tęsti dar ilgai, bet kyla klausimas: ar tikrai tokia moteris egzistuoja?


Atsakymas: „taip!“, bet tik tuo atveju jeigu tokia moteris visų pirma myli save, o jos išrinktasis lieka garbingoje antroje vietoje. Tik tokiu atveju, jeigu moteris eina į pasimatymą su vyru dėl savo pačios malonumo, o ne tam, kad parodyti, kad jos gyvenime viskas yra gerai. Seksu jį užsiiminės  ne tam, kad stipriau „pririšti“ vyrą prie savęs. Tokia moteris niekad negyvens su nemylimu vyru dėl pinigų. Moteris, kuri myli save visą laiką trauks vyrus, nes ji yra paslaptinga, o paslaptis vyrai labai mėgsta.


Flirto meno pagrindus išmano netgi mokinukės, bet kas liečia lovos reikalus, kai kurios moterys yra labai konservatyvios, dingsta jų aktyvumas ir jos nustoja juokauti, neatsipalaiduoja. Tikra gundytoja yra ne tokia. Ji dėvi seksualius apatinius ne tik tada, kai eina į pasimatymą, bet ir namuose, kai jos nemato niekas. Ji kalba tyliau nei kitos moterys, jos balsas yra kimus ir žemas. Ji niekada nerėkia, kadangi rėkiant net labai gražus balsas netenka savo žavesio. Gundytoja  gauna malonumą nuo visų savo poelgių – lovoje taip pat.


Kaip bebūtų keista dauguma vyrų lovoje yra tinginiai, todėl  ideali moteris turi būti pasiruošusi perimti iniciatyvą ir pirma pradėti glamonėti vyrą. Taip ji padrąsins partnerį ir jis bus pasiruošęs padaryti tai ko ji tikisi. Niekada lovoje negulėkite kaip medinės, nes partneris pradės su jumis elgtis ne kaip su mylimąja, o kaip su manekenu. Atsipalaiduokite ir pradėkite vyrą glamonėti pirma. Rezultatas bus neįtikėtinas.


Didelis skirtumas tarp idealios meilužės ir paprastos moters yra tas, kad ideali moteris niekada nekompleksuos dėl mažos krūtinės ar plačių klubų. Ji manys, kad tai normalu. Jeigu jūs nemylėsite savo kūno – nemylės jo ir kiti.


Ideali meilužė niekada nekels isterijos viduryje gatvės, dėl sulūžusio kulniuko. Ji sulaužys kitą ir eis toliau tvarkyti savo reikalus.


Dažnai moterys atsigula į lovą ir laukia malonumų, bet malonumas priklauso nuo jų pačių veiksmų. Seksologai mano, kad nuo savo elgesio lovoje žmogus labiau susijaudina nei nuo partnerio glamonių. Moterys ir vyrai gali patirti daugiau pasitenkinimo, jeigu gulasi į lovą galvodami ne apie savo orgazmą, o apie tai kaip partneriui suteikti daugiau pasitenkinimo malonumo.


Moterys teigia, kad jas suprasti yra paprasta, jos kalba aiškiai, be jokių užuominų. Bet ar tai tiesa? Pavyzdys: moteris sako, kad jai šalta ir tikisi , kad vyras ją apkabins, o jis duoda jai savo švarką arba įpila stikline alkoholio. Ar ne geriau pasakyti vyrui tiesiai, ko iš jo norite? Taip pat ir lovoje. Aišku kiekvieną kartą jūs nepradėsite prašinėti, bet jeigu labiau reaguosite į jums patikusią glamonę – kitą kartą jo prašyti nereikės: vyras tą puikiai atsimins.


Ideali meilužė lovoje sakys vyrui komplimentus. Aišku pasakius, kad jis pats geriausias meilužis pasaulyje niekas nepatikės, bet jeigu pagirsite ypač patikusius veiksmus vyrui bus tikrai malonu.


Tapti idealia meiluže nėra lengva, tačiau, jeigu laikysitės mūsų straipsnyje aprašytų patarimų, sekso kokybė tikrai pagerės.