Vyrai – medžiotojai iš prigimties, todėl vos tik jų akiratyje atsiras daili dama, jie nepraleis progos į ją paspoksoti ir visai nesvarbu, kad turi antrąją pusę. Tačiau dauguma moterų mano, kad į kitas dailiosios lyties atstoves jų partneris žiūri todėl, kad jos jam gražesnės, patrauklesnės už ją, tačiau tai visiškas melas. Nors vyras tikrai nepraleis progos paspoksoti į gražuolę, idealus kūnas nėra gero sekso prioritetas. Juk ideali išvaizda anaiptol nėra gero sekso garantas, vien jos tikrai nepakanka norint lovoje suteikti partneriui nepamirštamą malonumą. Štai pateikiama keletas praktinių patarimų dailiosios lyties atstovėms, kurių pagalba mylimasis dejuos iš malonumo.


Aistringa


Vyrai dievina aistringas moteris, atsipalaidavusias, žinančias, ko nori, be jokios abejonės tokia moteris sužadins vyrui aistrą. Juk drovus seksas nėra seksualus ir lovoje niekam nereikia ”pilkų pelyčių”. Be jokios abejonės vyrai taip pat nori būti geidžiami, todėl būtinai jam tai pademonstruokite kūno kalba. Jei gestikuliacija, veido mimikos Jums dar neįvaldyta sritis, tada tiesiai šviesiai jam tai pasakykite. Pamatysite, maloniai nustebinsite mylimąjį, nes kai tik vyrui leisite suprasti, koks jis trokštamas bei patrauklus, garantuojame, kad seksas bus šimtą kartų geresnis negu anksčiau.


Entuziaztinga


Iniciatyva bei entuziazmas – štai kokių savybių vyrai pasigenda moteryse. Juk ji, trykštanti energija, meile spinduliuojančiomis akimis visada bus patraukti vyrui. O ir entuziazmas lovos reikalus tikrai pagerins, todėl mielos moterys, nesitikėkite iniciatyvos tik iš vyrų pusės, o ir pačios ją demonstruokite. Pavyzdžiui: vėlai vakare grįžusi mylimajam po darbo namo paruoškite gardžią vakarienę, sukurkite jaukią atmosferą, uždekite žvakių, tai bus tarsi nebylus, nežodinis kvietimas vėliau veiksmą tęsti miegamajame. Kartais tereikia parodyti tik lašelį dėmesio, kad su kaupu sulauktumėte atgalinio ryšio iš antrosios pusės.


Rūpestinga


Nuo gilios senovės ne kas kitas, bet moteris buvo laikoma šeimos židinio kurstytoja bei puoselėtoja, todėl nieko keisto, jog vyrai nori, kad jų antrosios pusės būtų švelnios ir rūpestingos. Ar žinojote, kad vyrai itin jautrūs kritikai? Ypač tada, kai kalba pakrypsta apie jų asmeninius santykius. Todėl jei nenorite sužlugdyti santykių, kiek įmanydami venkite kritikos, nes ji – viena efektyviausių priemonių aistrai užgesinti. Elkis su savo partneriu taip rūpestingai ir supratingai, kaip norėtum, kad jis su tavimi elgtųsi. Nustebsi, koks rūpestingas ir švelnus jis bus su tavimi.


Žaisminga


Vyrams patinka žaismingos moterys, kurioms patinka erotiniai nuotykiai ir eksperimentai. Nė vienas iš stipriosios lyties atstovų nenori lovoje kuklios, susikausčiusios, nenorinčios eksperimentuoti moters. Kartais moterų žaismingumą sugriauna pernelyg didelis kompleksavimas dėl savo išvaizdos ar netobulos figūros. Atminkite, kad miegamajame vyras tikrai nepastebės keleto papildomų kilogramų ar netobulos krūtinės. Visa tai matote ir be reikalo kremtatės tik jūs, o mylimasis sekso metu pastebi visumą, visą kūną, o ne atskiras, Jūsų manymu netobulas kūno linijas. Todėl atsipalaiduokite, būkite žaisminga, nebijokite eksperimentuoti, išbandyti iki šiol nebandytų dalykų ar įsigykite sekso žaisliuką rutinai praskaidrinti.