Vyrų diena – mažiau žinoma ir švenčiama nei moterims skirta kovo 8-oji. Tačiau dėl to tai netampa mažesne proga ar menkesnę reikšmę turinčia diena. Pirmąjį lapkričio šeštadienį galite palepinti savo mylimą ar jums patinkantį vyrą ir pasveikinti su jo diena. Tam nebūtinos materialios dovanos. Puikiausiai laiką praleisti pavyks ir suplanavus išvyką ar kelionę. Šiame straipsnyje ir apžvelgsime tas vietas, į kurias verta su savo antrąja puse nuvykti per vyrų dieną.


Romantiška išvyka į pajūrį


Lietuvoje galime džiaugtis gražiu ir per daug turistų nenustekentu pajūriu. Palangoje ant tilto saulėlydžiai visada būna magiški, Kuršių Nerijoje yra Nida, Smiltynė bei dar keletas vietovių, kuriose laiką kartu galima praleisti mažų mažiausiai įspūdingai. Kadangi Lietuva nėra didelė, nuvykti į vieną galą reikės ne daugiau nei keleto valandų, tad labai šaunu būtų jums ir jūsų antrajai, vyriškai pusei suplanuoti nakvynę. Pajūrio kurortai tuo metu būna aptuštėję, tad kainos nesikandžioja, o, jeigu pasiseks su oru – galėsite daug laiko praleisti gryname ore. Tokia išvyka garantuos geras emocijas jūsų vyrui, o juk jam ir skirta ši proga.


Sporto varžybos arba renginys


Nors sakyti, kad visi vyrai mėgsta sportą yra neteisinga, tikrai galima teigti, kad didžioji dauguma Lietuvos vyrų myli krepšinį, futbolą arba nors vieną sporto šaką. Todėl, kadangi proga visad būna šeštadienį – nemaža tikimybė, kad vyks kažkokios varžybos. Taip vyrą nemenkai nustebinsite, kadangi stipriosios lyties atstovai iš savo damų retai tikisi į sportą ar aktyvią veiklą orientuotų dovanų. Kitu atveju galite išrinkti bilietus į įdomų koncertą, spektaklį, kino filmą ar kitą renginį, kuris būtų įdomus jūsų išrinktajam. Tai nebūtinai turi būti pats mylimiausias ar mėgiamiausias jo atlikėjas (nors nuo to tik dar geriau), bet kokia netradicinė išvyka į renginį tikrai bus įsimintina.


Užsienio kurortas


Lapkričio mėnesį šaltukas Lietuvoje pradeda rodyti aštrius dantis. Naktį temperatūra jau vis rečiau perkopia nulį, o šąlančios rankos tiek automobilyje, tiek lauke pradeda erzinti. Tokiu metu šiltas kurortinis paplūdimys pietų Europoje, Egipte, Turkijoje ar kažkur toliau atrodo itin viliojantis. Tiesa, jeigu nemėgstate lėkti ir viską daryti paskutinę minutę, geriau tokia išvyka pasirūpinti dar metų pradžioje. Arba, galite sulaukti paskutinės minutės pasiūlymų, bet tada pasirinkimas nebus toks platus. Taigi, nusprendę per vyrų dieną su mylimuoju nukeliauti į šiltą užsienio kurortą galėsite nemenkai suartėti, palepinti jį savo artumu, pasimėgauti karšta pietų saule arba net „viskas įskaičiuota“ pramogomis. Vieną iš kelionės dienų, nebūtinai (arba būtinai, tai priklauso nuo jūsų) galite paskirti būtent jam, o tada visa kelionė vyro akimis bus dar labiau ypatinga.


Niekur nevykti ir likti namuose


Jeigu nėra laiko ir noro kelti kojos iš namų – likite juose. Pasiūlykite pasidaryti filmų vakarą ir leiskite jam išsirinkti ką žiūrėsite. Padarykite spragėsių, užsakykite jo mėgstamą picą arba paruoškite pyragą… Jeigu esate namuose, savo valdose, viskas priklauso tik nuo jūsų noro ir tikslų. Vyrui labai patiks, kad apie jį pagalvojote ir rūpinatės juo.