Nėra jokios priežasties, dėl ko seksas gali tapti nuobodesnis, kaip naudojimas to, kas pasenę, todėl išbandykite netikėtumo elementą, kuris padės jūsų erotinį gyvenimą perkelti atgal į greitkelį.


1. Lovoje vilkėkite kažką kitą


Ką jūs paprastai apsirengiate eidami miegoti? Jei tai marškinėliai ir mergaitiški apatiniai, užsidėkite seksualų apatinuką. Arba jei visada dėvite moterišką chalatą, eikite miegoti nuoga. Užsidėjusi naujas kelnaites (arba visai be jų), įslinkite į lovą anksčiau nei jūsų vaikinas. Kai jis atsiguls, paimkite jo ranką ir perbraukite ja per savo kūną, jis tikrai trokš eiti toliau.


2. Pribloškite jį nauja sekso poza


Po kelių mėnesių (arba kelerių metų), sekso pozos gali išsikvėpti. Norėdami šiek tiek viską pakeisti, pateikite jam kitokį požiūrį. Pabandykite Atvirkštinę kaubojės (moteris ant viršaus, tačiau veidu atsisukusi į vyro kojas, o ne į krūtinę) pozą. Yra pliusų jums abiem: tai leidžia jam stebėti gražias kreives, o jei jūs per daug mąstote apie savo pilvą, šiuo atveju jis nebus svarbus veiksnys.


3. Pasakykite ką nors šiek tiek begėdiško


Ar jūs paprastai jaučiatės keistai kalbėdami sekso metu? Tai visiškai normalu –  nešvankių temų aptarimas kartais gali skatinti jaustis nepatogiai ar nenuoširdžiai. Norėdami pakeisti dalykus, pabandykite tarti frazę, kuri keista, bet ne per daug, pavyzdžiui, „Tai taip malonu“, arba pakeiskite ją į komandą – „Pamalonink mane“ – tai bus papildomas prieskonis.


4. Pakeiskite savo įprastus vaidmenis


Ar tai jis paprastai inicijuoja intymumą? Tada dabar pats laikas jums duoti jam „signalą“, koks jis bebūtų. Gal ilgas, lėtas bučinys? Išskirtiniai drabužiai, kad nekiltų jokių klausimų apie tai, ko norite? Darykite tai! Jei jūs paprastai esate iniciatorius, tegu jis ateina: mestelkite jam šiek tiek užuominų apie tai, kad norite šiek tiek seksualių akimirkų arba paruoškite kokią seksualią pozą (jūs tikrai žinote tą, kuriai jis negali atsispirti), kad jis suprastų jūsų pranešimą. Savo įprastų vaidmenų pakeitimas, pridės šiek tiek netikėtumo (jaudulio!).