Visos moterys norėtų žinoti, kas dedasi vyro galvoje. Kokios erotinės fantazijos priverčia jų pasaulį drebėti? Atskleisime Jums fantazijas apie kurias vyrai papasakojo atlikus anoniminę apklausą.


Labai dažnai vyrai svajoja apie seksą su uniformuotomis moterimis. Pagal statistiką, niekas taip nesujaudina vyro, kaip „tarnybinių taisyklių“ laužymas. Kas gali išlikti „ramiu“, kai mato gražuolę su trumpu slaugytojos chalatu arba palydovę su aptemtu švarkeliu bei trumpu sijonu? 60% apklaustų vyrų sekso svajonei su uniformuota moterimi skiria pirmą vietą. 32% vyrų svajoja apie seksą su viršininke. Dažniausiai stipriosios lyties atstovai to nori, kad būtų patenkintas jų ego ir, žinoma, kad galėtų pasipuikuoti, padaryti įspūdį savo draugams, kolegoms. Juk viršininkė yra savotiška „įžymybė“ darbe.


Aukštą vietą pagal statistiką užima vyrų fantazija apie seksą su dvejomis moterimis. Vyrai nori įrodyti sau ir aplinkiniams, kad gali patenkinti abi moteris iš karto.


Dauguma vyrų svajoja ir apie seksą su nepilnametėmis (aišku jeigu jos to irgi nori). Tokie vyrai tai ne pedofilai, tiesiog pasąmonėje vyrai nori prisiliesti prie tyro ir nekalto kūno. Taipogi vyrams patinka, kai moteris nusiskuta bikini sritį, plaukelių nebuvimas, vyrų nuomone, daro moters kūną jaunesniu.


Dar viena vyriška fantazija – analinis seksas. Tai yra noras paliesti draudžiamą vietą (dažnai moterys atsisako tokio sekso, nes jis gali būti skausmingas). Vyrams taip patinka analinis seksas, kadangi penis yra suspaustas labiau, nei vaginalinio sekso metu ir nuo to jie gauna papildomą malonumą.


Tai pat daug vyrų svajoja apie seksą su gimnaste. Kadangi jos kūnas yra sportiškas, gražus ir labai lankstus.


Dar viena erotinė fantazija, tai seksas su dvynėmis bei lytiniai santykiai su įžymybė.


Norėtume paminėti, kad išvardintos fantazijos, tai daugumos vyrų svajonės, bet ne kiekvieno. Jeigu Jūs norite pamaloninti savo vyrą ir išpildyti nors vieną jo fantaziją – paklauskite apie ką jis svajoja labiausiai.