Tūkstančiai moterų kenčia nuo kompleksų, susijusių su maža krūtine. Nemaža dalis jų konfliktuoja su savo antrosiomis pusėmis, norėdama dirbtinai ją padidinti arba perka push- up tipo liemenėles. Tačiau mes siūlome alternatyvą – tai yra krūtinės pompa, skirta padidinti krūtinę bei padaryti ją stangresne be chirurgų įsikišimo.

Kaip gi veikia ši pompa?

Krūtinės didinimo sistema gali padaryti ją didesne ir standesne. Nuolatinė krūtinės audinių stimuliacija įtakoja hipofizines liaukas ir išlaisvina hormonus, kurie yra atsakingi už natūralų ląstelių dauginimąsi. Nuolatinis, tačiau nestiprus krūtinės audinių tempimas dažnai iššaukia audinių išsiplėtimą, ko dėka krūtinė auga. Nuolatinis naudojimas padės greitai turėti dailią krūtinę!

Pirmų dviejų mėnesių bėgyje Jūsų pamatysite rezultatą tik pumpavimo proceso metu ir šiek tiek po jo. Vėliau pajusite, kad efektas laikosi vis ilgiau – nuo kelių valandų iki kelių dienų. Tai bus pirminė stadija, kai Jūsų krūtinės ląstelės pradės plisti. Dar po kelių savaičių Jūs pajusite, kad Jūsų krūtinė auga.

Krūtinės didinimas pompos pagalba reikalauja daug motyvacijos ir pasiaukojimo. Maksimaliam rezultatui pasiekti naudokite pompą kartu su tabletėmis, skirtomis krūtinei didinti. Pumpuokite krūtinę reguliariai ir sąžiningai, geriausia – kiekvieną dieną.

Teigiamos savybės:

Standartinis pompos dydis tinka įvairioms krūtims.

Pompos gaminamos iš malonios kūnui, lygios ir švelnios medžiagos, užtikrinančios malonų ir veiksmingą procesą.

Pompą labai lengva naudoti, ji tinka abiem krūtims, turi du vakuuminius puodelius, didinimas vyksta sinchroniškai, lygiai kaip ir slėgio kontroliavimas.

Nesukelia šalutinių poveikių;

Praleidus vieną pumpavimo dieną, nepakenksite bendram terapijos kursui.

Naudingi patarimai

Prieš įsigyjant krūtinės didinimo pompą, atidžiai pasidomėkite jų gamintojais. Netaupykite laiko tinkamos pompos paieškoms. Rinkitės garsių, patikimų tiekėjų produkciją. Taip apsaugosite save ne tik nuo blogos kokybės, bet ir nuo jos pasekmių: rinkoje yra daug nekokybiškos produkcijos, kuri gali pakenkti Jūsų pieno liaukoms ir kraujagyslėms.