Kartais gyvenime būna tokių periodų, kai tenka pamiršti apie seksualinį gyvenimą. Labai dažnai taip nutinka dėl to, kad tiesiog nėra partnerio. Jeigu iš pradžių jūs galvojate, kad geriau būti vienai, nei su bet kuo, tai laikui bėgant gali atsirasti noras pasimylėti pirmu pasitaikusiu. Kartais sekso nebūna ir dėl kitų priežasčių. Pavyzdžiui: dėl sveikatos arba dėl moralinių įsitikinimų. Gali būti įvairių priežasčių, bet noras gi neišnyksta.


Sekso nėra. Iš pradžių mintys apie tai juokina. Galima net pajuokauti su draugėmis: „įsivaizduojat aš jaučiuosi, kaip vienuolė“. Bet vėliau dėl to atsiranda įtampa. Tai galima palyginti su spermostoksikoze, kuri būna paaugliams. Jūs pradedate visur matyti vaizdus: į falą jums tampa panašūs tušinukai, kulnai ir netgi kėdžių kojelės. Ir visa tai dėl to, kad sekso nėra. Visi vyrai pradeda jums patikti ir atrodo patrauklesni, nei anksčiau. Kai kurios moterys net pradeda žiūrėti sporto kanalus, nes ten pilna raumeningų vyrukų.


Susilaikymas nuo sekso merginai gali tapti stimulu visada atrodyti patraukliai ir turėti galimybę flirtuoti su vyrais. Kažkur juk reikia dėti susikaupusią energiją. Nuo sekso nebuvimo merginos iš tiesų gali išgražėti: šukuosenos, manikiūras, šokių pamokos, anglų kalbos kursai ir t.t..


Kitos, dėl susilaikymo, nuolat nori pyktis su aplinkiniais, ir nesvarbu su kuo ar dėl kokios priežasties. O būna ir taip, kad susikaupusi energija yra iškraunama ant naminių gyvūnų: norisi bučiuoti ir nešioti ant rankų savo katiną ar šunų. Blogai yra tuomet, kai energija išsiliejama ant artimų žmonių: tai pradedi bartis su mama dėl smulkmenų, tai vaiką pradedi mokinti skaityti, nors jis dar vaikščiot nelabai gerai moka ir t.t.


Aišku, galima nukreipti visas jėgas tam, kad sulaikyti savo seksualinę energiją viduje. Bet tai gali sukelti kraujo užsistovėjimą dubens srityje. O tada norėsite nužudyti visus vyrus, kurie vaikšto patenkinti, o jūs turite susilaikyti nuo sekso. Dar blogiau- norėsite nužudyti vieną vyrą, dėl kurio kaltės neturite sekso: jis pastoviai turi daug darbų, važiuoja į žvejybą ar medžioklę.


Kartais atsiranda pavydo jausmas moterims, kurios turi seksualinius santykius. Jos puikiai jaučiasi, o jums naktimis sapnuojasi erotiniai sapnai.


Ką daryti, kai aplink nematai nieko, tik vyrus? Tokiais atvejais sunku blaiviai mąstyti. Jeigu iš pradžių tik atsiranda mintys apie seksą, tai vėliau pradedi galvoti apie seksą su pirmu pasitaikusiu. Dar blogiau, kai noras užsiimti seksu paskatina paskambinti buvusiam. Ir nors žinote, kad ateities šie santykiai neturės, vistiek “veliatės“ į tai.


Jeigu negalite be sekso, bet ir nenorite miegoti su pirmu pasitaikusiu, nusipirkite vibratorių. Taip jūs atsikratysite seksualinės įtampos ir patirsite daug malonių pojūčių. Be to, naudojant vibratorių jūs neužsikrėsite ligomis, bei galėsite mėgautis seksu, kada tik panorėsite. Taigi, tik jums spręsti kaip save patenkinti – ar rinktis vienos nakties nuotykį ar vibratorių?