Didžiausias sexshopas Lietuvoje
Dalintis Facebook

Moterų masturbacija

Masturbacija leidžia moterims patyrinėti savo kūną, tuo pačiu suteikiant aukšto lygio seksualinę laisvę. Tai leidžia joms patirti seksualinį malonumą be partnerio ir atpalaiduoti seksualinę įtampą, kai jaučia tam poreikį.

Masturbacija gali būti labai galinga mokymosi priemonė - ji moko apie moters kūną ir apie tai, kaip jis reaguoja į seksualinę stimuliaciją. Daugelis normalių ir sveikų moterų patiria orgazmą tik masturbuodamosis ir paprastai tai būna jų intensyviausi orgazmai. Masturbacija yra pirmas ir svarbiausias seksualinis moteris įgūdis, kurį ji turi išmokti, kadangi tai raktas į mėgavimąsi kitų formų seksualiniu aktyvumu. Geriausia, jei tas įgūdis prasideda anksti, tačiau paprastai to neišmokstama, kol moteris nepasiekia vėlyvosios paauglystės ar nesulaukia dvidešimties.

Tačiau ne visos moterys turi neigiamą požiūrį į masturbaciją ir ne visos moterys jaučia poreikį masturbuotis. Esmė ta, kad moterys turi vis daugiau teigiamo požiūrio į masturbaciją ir malonumą, kurį jis gali atnešti.

Bendros klaidingos pažiūros

Nepaisant seksualinės revoliucijos, moterų masturbacija yra dar šiek tiek tabu. Nors populiarios dainos, filmai ir televizija mini moterų masturbaciją, tai nėra aktualiausia tema. Žmonės labiau linkę minėti vyrų, o ne moterų masturbaciją. Turima omenyje, kad vyrai masturbuojasi, bet moterys, nors bendrai galbūt ir priimta, kad jos tai daro, tikimasi, kad nedarys.  Kadangi daugelis moterų apskritai apie tai nekalba, dažnai daroma prielaida, kad jos neturi masturbuotis.

Kita paplitusi klaidinga nuomonė, kad jei moteris turi partnerį, ji neturėtų jausti poreikio masturbuotis. Arba, jei ji yra vieniša, tai masturbacija sustiprins jos vienatvės statusą, kitaip tariant, jeigu ji nebūtų viena, jai nebūtų poreikio masturbuotis. Taigi vietoj masturbacijos, kai kurios eina ieškoti partnerio. Tai nėra geriausias sprendimas, kuris paprastai baigiasi neišsipildžiusiais troškimais.

Kodėl masturbuotis?

Pagrindinė priežastis, kodėl moteris turi masturbuotis yra ta, kad tai yra malonu. Moterys su stipria seksualine energija gali masturbuotis dažniau, tačiau moteris neturėtų atsisakyti masturbavimosi vien todėl, kad ji neturi stipraus lytinio potraukio. Net jei ji neturi poreikio seksui su partneriu, ji vis tiek turėtų suteikti sau malonumą. Tas faktas, kad iš ankstyvos paauglystės paauglės masturbuojasi įrodo, kad hormoninių pokyčių sukeltas seksualinis potraukis nėra vienintelė priežastis masturbuotis; merginos tai daro be jokios kitos priežasties, nei malonumas. Nėra nieko blogo, jei moteris suteikia sau malonumą kasdien, arba taip dažnai, kaip jai norisi. Kad masturbacija būtų maloni, ji neturi būtinai baigtis orgazmu. 

Būna kartų, kai partneris yra neprieinamas seksui, kai to norite, net kai jie miega šalia. Poros dažniausiai turi skirtingą lytinį potraukį ir lūkesčius fiziniam intymumui. Štai kodėl moterys dažnai paslapčia masturbuojasis duše ar tyliai anksti ryte, kai jų partneris miega šalia jų. Masturbuotis, kai turite partnerį yra normalu ir moteris neturėtų to gėdytis. Dauguma moterų, tam tikrame savo santykių taške tikriausiai tai darė. Tai būtinybė. Atsisakant masturbacijos ir seksualinio malonumo, kai jums reikia, vien todėl, kad turite partnerį, kenkia jums ir jūsų santykiams, nes jūs pradėsite lėtai jį kaltinti už savo seksualinį nepasitenkinimą. Kai auga jūsų seksualinis nusivylimas, auga jūsų nusivylimas santykiais.

Masturbacijos technika

Moterys ir merginos masturbuojasi nesibaigiančiu būdų sąrašu. Bendri metodai yra klitorio masažas ranka ir pirštais, trynimas į pagalvę, patalynės audinį, prikimštus žaislus, baldus ar tiesiog specialių vibratorių naudojimas. Makštis pasirodo vaidina ribotą vaidmenį masturbacijos praktikoje, o skverbtis į makštį masturbuojantis jokiu būdu nėra neįprasta ar nedažna. Kai kurios moterys prie klitorio ir makšties stimuliacijos dar įtraukia analinę ir/arba spenelių stimuliaciją.

Svarbu suprasti, kad nėra „teisingo“ arba „tinkamo“ masturbacijos būdo. Svarbu nepamiršti, kad kiekvienos moters anatomija yra šiek tiek kitokia ir jos psichologinė charakteristika yra gana skirtinga.

Daugiau apie masturbacijos techniką rasite straipsnyje "Masturbacijos būdai moterims".

Vyrų masturbacija ir jos būdai.

Kaip masturbuotis?

Faktai apie masturbaciją

Analinė masturbacija

Vyrų masturbacija

Masturbacijos būdai (moterims)

Masturbacija partnerio akivaizdoje

Masturbatoriai

smartadserver