Vyro tenkinimas ranka – kaip preliudija prieš įsiskverbimą ar tiesiog kaip erotinis veiksmas – yra nepaprastai seksualus įgūdis, kuris dažnai yra nuvertinamas. Kai jūs su savo vyru kvailiojate, leiskit jam atsigulti ant nugaros, o jūs tuo momentu apžerkite jo šlaunis. Tada švelniai patrinkite penį vandens pagrindo lubrikantu. Norėdama atlikti darbą rankomis tvirtai, bet švelniai pirštais suimkite aplink jo draugužį ir lėtu pastoviu judesiu judinkite kumštį aukštyn ir žemyn jo kotu.


Įvairovė yra viena iš svarbiausių sudedamųjų dalių, todėl augant jo susijaudinimui keiskite greitį ir intensyvumą. Nepamirškite ypatingą dėmesį kreipti į itin jautrią vietą ties galvutės ir koto susijungimu ir į ploną keterą, kuri eina link varpos apačios per visą ilgį. Periodiškas masažas vienu ar dviem pirštais privers jį alpti.


Jūs taip pat galite pabandyti naudoti abi rankas – galvokite apie tai, kaip apie dvigubą malonumą. Norėdama suteikti jam neįtikėtinai erotišką malonumą dviem rankom, ties varpos pagrindu suformuokite žiedą iš nykščio ir smiliaus ir švelniai spauskite žemyn, o tuo pačiu metu kita ranka glamonėkite jo sėklides. Kita strategija, nuo kurios pradės garbanotis jo kojų pirštai: suimkite jo varpą abiem rankom, kai viena ranka leidžiasi žemyn jo kotu, o po jos iškart seka kita. Leisdamiesi darykite švelnius sukamuosius judesius, ir jo galva tikrai ims svaigti. Arba apvykite jo varpą abiem rankom ir judindami į viršų ir žemyn, judinkite jas į priešingas puses. Kai jis priartės prie orgazmo, veikite viena ranka, o su kitos rankos rodomuoju ir viduriniu pirštais švelniai masažuokite jo tarpvietę (odos ruožas tarp jo išangės ir sėklidžių). Jis užsiliepsnos.


Kadangi nėra dviejų vienodų vaikinų, turėsite eksperimentuoti su įvairiais judesiais ir atrasti tai, kas itin patiks jūsų vyrui. Tiesiog paklauskite jo, kas jam malonu. Arba leiskite jam parodyti, kaip jis mėgsta save stimuliuoti, o tada pabandykite. Atminkite, kad technika lygiai taip pat svarbu, kaip požiūris, todėl pasistenkite neužstrigti ties „veiklos nerimu“ ir pasimėgaukite. Faktas, kad jūs labai norite pamaloninti savo vyrą, jaudina ne mažiau nei pats procesas.