Moterų masturbacija – tai pirmieji bandymai užmegzti santykį su savo kūnu, kurie prasideda dar paauglystėje, kai liesdamos intymias vietas suprantame, kad tai atneša naujus, labai malonius pojūčius. Vėliau prasideda pirmoji meilė, pirmoji sueitis su vaikinu ir su laiku žaidimai su savimi nueina į antrą planą.

Deja, net ir XXI amžiuje vis dar galima išgirsti „o kam masturbuotis, jei turi antrą pusę?“ arba „tau neužtenka tik manęs?“. Vėliau prasideda frustracija lovoje, kai nejaučiame pasitenkinimo, tačiau negalime partneriui paaiškinti, kas mums patinka, kas ne. O tada nė nepastebime, kaip atsidūrėme užburtame rate – su vyru gyveni 10 metų, turi namą, vaikų, bet neatsimeni, kada paskutinį kartą patyrei orgazmą.

Kad toks scenarijus neištiktų, kviečiame tęsti pažintį su savo kūnu ir masturbuotis į valias! O kad tam pasiruoštumėte tinkamai, dalinamės žaidimų su savimi ABC.

Kas yra moterų masturbacija?

Moterų masturbacija – tai bandymas pasiekti malonumą dirginant savo lytinius organus bei kitas erogenines zonas. Dažniausiai moterys masturbuojasi pirštais arba su įvairiais sekso žaisliukais (dildo, masturbatorius, vibratorius ir pan.). Kad masturbacija būtų sėkminga, svarbu žinoti moters anatomiją. Nebijokite patyrinėti savo vaginą ir liesti skirtingas vietas – taip suprasite, kas jums patinka labiausiai. Kas sudaro vaginą?

 • Išorinė dalis (vulva). Tai lytinės lūpos, kurios uždengia mažąsias;
 • Mažosios lytinės lūpos. Jas rasite praskleidę didžiąsias. Mažosios lytinės lūpos, kurios jautresnės, padengtos liaukutėmis, kurios gamina sekretą, todėl jos yra sudrėkusios;
 • Klitoris (varputė). Jis yra toje vietoje, kur susijungia mažosios lytinės lūpos. Jis turi daugiau nei 8 tūkst. nervinių galūnėlių, kurios reaguoja į prisilietimus ir sukelia stiprius susitraukimus. Tai padeda pasiekti orgazmą;
 • Makšties anga. Tai pagrindinė anga sekso su partneriu metu, tačiau ją galima naudoti masturbacijai su pirštais ar sekso žaislais.

Masturbacijos būdai

Daugelis moterų mano, kad malonumą galima pasiekti tik stimuliuojant klitorį. Tai tik vienas iš kelių scenarijų, kaip galite žaisti su savimi. Štai pagrindiniai moterų orgazmų tipai ir masturbacijos būdai, kurie padeda juos pasiekti:

Klitorinis orgazmas. Tai jau plačiai apkalbėtas masturbacijos būdas, kai ranka ar žaisliukais stimuliuojamas klitoris. Orgazmo metu patiriamas stiprus dilgčiojimas lytinėse lūpose, po oda ir smegenyse.
Vaginalinis. Vaginalinei masturbacijai galite naudoti pirštus ar vibratorių. Didijį „O“ pajusite giliau savo kūnu, o jūsų makšties sienelės padidės ir taps labai jautrios.
Analinis. Analinei masturbacijai geriausiai tinka specialūs žaisliukai. Orgazmas primena G-taško orgazmą, kartais prieš jį gali užplūsti noras šlapintis.
Kombinuotas. Tai priklauso nuo to, ką mėgsta kiekviena moteris. Jūs galite vienu metu žaisti su savo vaginos anga ir klitoriu ar su klitoriu ir analine anga, tam yra sukurtų ir specialių sekso žaislų su dviem atšakomis. Ypatingai stipraus orgazmo galite sulaukti, jei vienu metu stimuliuosite G-tašką ir klitorį.
Poroje. Žaisti su savimi galima ir poroje. Masturbacija partnerio akivaizdoje – puikus būdas jį sujaudinti ar paįvairinti preliudiją. Daugelis moterų taip pat nesigėdyja masturbuotis, jei sekso metu nepavyko patirti orgazmo.

Kaip pagerinti masturbaciją?

Žaidimai su savimi labai priklauso nuo to, kaip jausitės, kokią atmosferą susikursite ir kaip įeisite į patį masturbacijos procesą. Kad viskas vyktų sklandžiai, dalinamės patarimais, kurie padės pagerinti masturbaciją.

Pasirūpinkite aplinka
Įsitikinkite, kad jums niekas netrukdys – išjunkite telefoną, televizorių, užskleiskite užuolaidas (jei mėgstate prieblandą), galite įsijungti atpalaiduojančią muziką arba mėgstamą pornografinį filmą.

Kai kurios moterys žaisdamos su savimi kažko gėdijasi, skuba pabaigti šį procesą, vėliau jaučią kaltę. Supraskite, kad masturbacija yra natūralus reiškinys ir pasistenkite nukreipti mintis į tai, kas jus jaudina ir suteikia malonumą.

Neribokite savo fantazijos
Net jei ir turite antrą pusę, visiškai normalu, jei liesdamos save galvojate apie nepažįstamą gaisrininką ar nepadorų policininką. Jūsų fantazijų pasaulyje nėra jokių tabu.

Tyrinėkite save
Masturbacija – puikus būdas pažinti savo kūną ir kas jus jaudina labiausiai. Neskubėkite pereiti prie intymių vietų – tyrinėkite save: lieskite krūtis, kaklą, strėnas, laižykite savo pirštukus, į masturbaciją įtraukite mėgstamus žaisliukus.

Naudokite lubrikantą
Jei norite daugiau drėgmės ir malonumo, naudokite pagalbą iš šalies. Galite įsigyti lubrikantą, kuris turi šaldantį ar kaitinantį poveikį arba suteikia klitoriui daugiau jautrumo – taip žaidimus su savimi perkelsite į kitą lygį.

Lubrikantas All Natural (200 ml)
Lubrikantas Pjur Kokybė (100 ml)
-13%
Lubrikantas Numylėtinis (150 ml)
(23)
15.06 € 13.03 €
-10%
Lubrikantas Numylėtinis (40 ml)
(15)
6.08 € 5.50 €
Vaginalinis lubrikantas Bio (150 ml)
Lubrikantas Silky TLC (75 ml)
Analinis lubrikantas Saugusis (100 ml)
Lubrikantas Gentle Light (75 ml)
-3%
Lubrikantas Slidžius (100 ml)
(6)
16.80 € 16.22 €
Lubrikantas Bio (40 ml)
(7)
7.95 €
Lubrikantas Slidumas (100 ml)

Išbandykite naujas pozas
Masturbacijai nebūtina gulėti tik ant nugaros ir nejudėti. Galite pasisukti ant šono, atsiklaupti ant kelių, įsivaizduoti, kad kažkas į jus įsiskverbė šuniuku. Kuo daugiau pozų išbandysite, tuo daugiau naujų malonumo taškų atrasite.

Prailginkite masturbaciją
Jei nenorite, kad žaidimai pasibaigtų greitai, galite nutolinti kulminaciją. Kai jaučiate, kad greitai pasieksite didįjį sprogimą, sustokite, pradėkite liesti kitas erogenines zonas, švelniai paglostykite lytines lūpas. Tokie žaidimai tiesiog ves iš proto. Beje, nepamirškite, kad moterys apdovanotos galimybe patirti daugkartinius orgazmus. Net jei ir pasieksite kulminaciją, galite toliau stimuliuoti intymias vietas ir netrukus sulaukti dar vieno „O“!

Ar masturbacija gali būti pavojinga?

Nors vis dar yra žmonių, kuriems moterų masturbacija – uždrausta tema, tokie žaidimai neturi jokio neigiamo poveikio sveikatai. Anaiptol, masturbacija padeda gamintis laimės hormonui, kuris atsakingas ir už mūsų nuotaiką, ir miego kokybę, ir daugelį kitų dalykų, kurie leidžia jaustis geriau.

Rizika gali kilti tuomet, jei masturbacijai naudosite aštrius daiktus, nekokybiškus, sertifikatų neturinčius ar iš neaiškių pardavėjų įsigytus žaisliukus. Būkite atsargesnės, jei turite ilgus, smailėjančius nagus – jais galite įsidrėksti ar pažeisti intymias vietas.

Dar vienas pavojus – priklausomybė nuo masturbacijos. Paprastai ši diagnozė yra susijusi su gilesnėmis, psichologinėmis problemomis. Tik negalvokite, kad jei dažnai žaidžiate su savimi, jau esate priklausomi. Priklausomybė išsivysto tuomet, kai kiekvieną kartą pajutus nerimą privalote masturbuotis, tai darote bet kur ir bet kada, dėl masturbacijos nebenorite eiti į darbą, susipažinti su kitais žmonėmis, vengiate sekso su partneriu. Kaip mesti masturbaciją, jei tapote priklausomi?

Kiekvieną kartą, kai norite pulti masturbuotis, šį įprotį bandykite pakeisti kitu. Eikite pasivaikščioti, pasportuoti, susitikite su draugais, užsiimkite namų ruošos darbais.

Užsiveskite masturbacijos žurnalą, kuriame aprašote, kaip jaučiatės kiekvieną kartą, kai atsiranda poreikis masturbuotis. Galbūt jis padės atpažinti, su kokiomis emocijomis susijusi ši priklausomybė ir kas ją sukelia.

Pasikalbėkite su partneriu apie savo santykius. Galbūt masturbacija bandote pabėgti nuo tarpusavio problemų ar intymaus gyvenimo stokos.

Jei situacija nekontroliuojama, kreipkitės į psichoterapeutą.

Ar galima masturbuotis per mėnesines?

Žmonės dažnai išsigąsta išgirdę žodžius „menstruacijos“, „mėnesinės“ ar „kraujas“, o jei šalia seka „masturbacija“, tai atrodo kaip du nesuderinami dalykai. Pasirodo, masturbuotis menstruacijų metu ne tik yra galima, bet ir rekomenduotina. Orgazmas gali palengvinti menstruacijų skausmus, padėti suvaldyti nuotaikų kaitas, „tomis“ dienomis vagina yra kiek padidėjusi ir jautresnė, todėl pojūčiai kur kas malonesni.

Daugeliui masturbacija menstruacijų metu skamba nešvariai ir nehigieniškai, tačiau keletas dalykų padės išvengti bet kokio diskomforto.

 • Masturbacijos metu galite naudoti tamponą ar menstruacines taureles;
 • Prieš masturbaciją švariai apsiprauskite;
 • Žaiskite tik su klitoriu ir išorine vaginos dalimi;
 • Naudokite specialius žaisliukus (masturbatorius, dildo, vibruojančias kulkas, klitorio stimuliatorius ir pan.).

Masturbacijos privalumai

Tikimės, kad šis tekstas padėjo sužinoti daugiau apie moterų masturbaciją ir sugriovė ne vieną galvoje įstrigusį mitą. O jei dar trūksta priežasčių pradėti intensyviau tyrinėti savo kūną, dalinamės pagrindiniais masturbacijos privalumais, kuriuos išskiria moterys.

 • Padeda dažniau pasiekti orgazmą;
 • Padeda pažinti savo kūną ir pagerina seksualinį gyvenimą poroje;
 • Pakelia libido;
 • Pakelia nuotaiką;
 • Gerina miego kokybę;
 • Padeda atsipalaiduoti, kai jaučiama įtampa;
 • Padeda pamilti save ir labiau pasitikėti savimi.