Žodis „mergišius“ tarp moterų dažniausiai yra vartojamas, kaip keiksmažodis. Būtent taip moteris keikia vieną konkretų arba visus vyrus. Mergišius– tai nerimtas žmogus, šalia kurio moteris nesijaučia vienintele ir mylima. Ryte jis žada amžiną meilę vienai, o jau vakare pasakoja apie nežemiškus jausmus kitai moteriai. Santykių pradžioje jis savo moterį padaro pačia laimingiausia žemėje, tačiau paskui jos laukia nusivylimas ir skausmas. Dažnai vyrai slepia, kad yra mergišiai. Galima išskirti keletą mergišių tipų:

1. Kolekcionieriai– jie dažnai keičia moteris. Visur ir visada flirtuoja. Jiems visai nesvarbu moters amžius, išvaizda ar profesija. Pakviestas į vakarėlį jis būtinai pasakys daug komplimentų visoms jūsų draugėms ir „netyčia“ prisispaus koridoriuje prie kokios nors damos. Tokie vyrai gali praleisti aistringą naktį su mergina, o ryte neatsiminti jos vardo. Sekse jie aktyvus, bet skuba kuo greičiau pasiekti ekstazę. Užkariautų moterų skaičius jiems labai svarbus. Apie savo „žygius“ mėgsta pasigirti draugams. Už tokio vyro lengva ištekėti, bet vestuvinis žiedas nepavers jo ištikimu draugu.

2. Moterų pataikautojas– tiesiog tirpsta, kai mato simpatišką merginą. Jie daro viską, kad moteris juos pastebėtų.  Kiekviena moteris šalia šio tipo vyro jaučia daug dėmesio. Šie mergišiai neskuba pasukti į lovos pusę, mėgsta pažaisti. Tačiau labai išsigąsta, jeigu reikalai pradeda klostytis rimtai. Atradę tą vienintelę po vedybų tampa mylinčiais sutuoktiniais.

3. Greitai įsimylintis– kiekvieną užkariautą moterį jie įsimyli, bet tai trunka neilgai. Toks vyras pasistengs padaryti viską, kad moteris pasijustų vienintele ir nepakartojama. Jis sakys komplimentus, dovanos dovanas.. Vedę tokie vyrai, visada slaptai nuo žmonos, turės meilužes. Jie lengvai gali išsiskirti, nes greitai gali įsimylėti kitą.

4. „Kieti“ vyrukai- vesti neskuba. Netiki, kad moteris gali jausti tikrą meilę. Labai bijo prarasti laisvę, bijo, kad moteris „paims“ jį po padu. Dažniausiai jie patrauklūs, būtent tai ir traukia moteris. Mėgsta, kai moteris juo žavisi ir jį myli, bet kai toks tikslas jau pasiektas- jis vėl ieško naujos draugės. Tokie vyrai yra labai jautrūs, o kartais net nuobodūs. Nemėgsta pastabų ir dėl jų gali ilgai sielvartauti.

Psichologai teigia, kad mergišiai, tai emociškai nesubrendę vyrai. Dažniausiai, jų nuomonė apie save labai prasta, todėl nuolat įrodinėja sau ir aplinkiniams, kad yra šaunūs.

Dėl to, kad vyrai tampa mergišiais, dažniausiai yra kaltos moterys. Jos kartais rodo per daug dėmesio vyrui ir jis pradeda labai savimi pasitikėti, mato, kad traukia moteris ir tuo naudojasi. Taip pat, moterys gali įvaryti vyrui kompleksus ir jis ieškos savo seksualumo patvirtinimo kitur.

Kad jūsų širdis liktų nesudaužyta, patartina neįsimylėti mergišių, todėl, kad ištikimu draugu vargu ar jis taps. Jeigu taip nutiko, kad jūs visgi įsimylėjote, pasistenkite atvirai nerodyti savo jausmų, o su juo susidraugauti.

Nepamirškite: ideali mergišiaus žmona– tai namų šeimininkė, kuri pasitiki savimi, turi garbės jausmą, nuolat traukia vyrus, bet yra ištikima savo išrinktajam.