Užuot tiesiog naudoję pirštus, kaip matuoklį, kuris tikrina, ar moteris pakankamai šlapia sueičiai, jos partneris gali mėgautis (ir suteikti didžiulį malonumą jai!) procesu, kurio dėka rankomis suteiks jai orgazmą. Kai moteris žino, kaip masturbuojantis suteikti sau orgazmą, ji džiaugsis orgazmu, kurį atneš partnerio rankų stimuliacija. Rankinis stimuliavimas nereiškia tik klitorio glostymo. Šie patarimai padės jums nuvesti moterį iki orgazmo ranka. Juk verta pasistengti, pastangos atsipirks su kaupu.

Naudingi patarimai, kaip suteikti jai orgazmą

Paprašykite pagalbos. Lai ji pasako, kas jai patinka, arba uždėkite savo ranką ant jos, ir paprašykite, kad ji parodytų. Tokiu būdu, ji gali parodyti kaip ir kur norėtų būti liečiama, o jūs galėsite pakartoti.

Drėgmė yra gerai. Jei ji nėra labai sudrėkusi, naudokite lubrikantą. Arba įterpkite savo pirštą į jos makštį ir naudokite natūralią lubrikaciją.

Klitoriui naudokite sukamuosius judesius. Švelniai vieno ar dviejų pirštų galiukais sukamaisiais judesiais patrinkite aplink ir virš klitorio.

Su jautriu klitoriumi būkite atsargūs. Nenaudokite per didelio spaudimo. Daugeliui moterų tiesioginė nuolatinė klitorio stimuliacija nepatinka, nes jis pernelyg jautrus. Patrinkite klitorio gaubtą (odą, kuri supa klitorį) ar aplink klitorį.

Trinkite aplink makštį ir lytines lūpas. Vienu ar dviem pirštais patrinkite aukštyn ir žemyn tarp jos išorinių lytinių lūpų, jos lytines lūpas ir aplink makštį.

Įterpkite vieną ar du pirštus į makštį. Kai kurioms moterims patinka, kai vaginoje yra vienas ar daugiau pirštų. Moteriai gali patikti, kai trinate viršutinę vidinę jos vaginos sienelę, kur slepiasi paslaptingasis G taškas.

Vienu metu stimuliuokite ir vaginą, ir klitorį. Naudokite vieną arba du pirštus ir sukamaisiais judesiais stimuliuokite sritį aplink klitorį, kol tuo pačiu metu vienu ar dviem pirštais judate makštyje.

Bučiuokite ir lieskite ją visą. Kol jūsų rankos apačioje yra užimtos, bučiuokite jos lūpas ir kūną. Jei turite laisvas rankas, trinkite, glostykite, lieskite, glamonėkite jos vidines šlaunų puses, spenelius, krūtis, sėdmenis, išangę, ar bet kurią kitą jautrią ir erotišką kūno vietą.

Išlaikykite ritmą. Jos orgazmo metu, išlaikykite pastovų ritmą ties jautriausia jos vieta – klitoriumi.

Po orgazmo sustokite. Po orgazmo daugelio moterų klitoris tampa labai jautrus, todėl jos gali norėti nutraukti prisilietimus. Bet jūs turėtumėte apie tai jos paklausti. Nes kai kurioms moterims po pirmo orgazmo iškart norisi antro. Tokiu atveju, nesustokite, tik nesustokite!

Kai išmoksite suteikti moteriai orgazmą ranka, tai gali būti tapti malonumu jums abiems. Be to tai gali būti itin naudinga lytinių santykių metu, kai partneris gali pasiekti ir paliesti jos varputę skverbties metu ir tokiu būdu padėti jai lengviau patirti orgazmą.