Nepaslaptis, jog kiekvienas vyras svajoja apie didelį ir išraiškingą pasididžiavimą, kuriuo galėtų nustebinti ir erotiškai pamaloninti moterį. Vieni gali dėkoti motinai gamtai už tokią dovaną, kiti griebiasi įvairiausių priemonių norimam rezultatui pasiekti – liaudiškais metodais ar cheminių preparatų dėka stengiasi išgauti norimą rezultatą. Taip pat atsiranda ir tokių, kurie pasiryžę išleisti didžiulius pinigus penio didinimo pompoms ir kitoms, panašaus pobūdžio prekėms. Tačiau dažnai vertėtų atkreipti dėmesį į paprastus dalykus, kurie leis džiaugtis didesniu pasididžiavimu be didelių pastangų.

1. Sužadinkite aistrą. Kaip žinia, vienas iš būdų, prisidedančių prie penio dydžio – kraujo kiekis, kurį širdis pumpuoja į lytinį organą. Kuo didesnis kraujo kiekis atplūs į penį, tuo vizualiai jis bus didesnis. Ne veltui sakoma, kad vaikinai turi dvi galvas: ta, kuri ant pečių, ir ta, kuri kelnėse. Kai kraujas nuteka iš viršaus į apačią, mąstymas baigiasi. Todėl nevenkite mylimojo apipilti glamonėmis, bučiniais, o taip pat oraliniu būdu pamaloninti jo pasididžiavimą.

2. Atlikite intymios vietos raumenų pratimus. Sekso metu atlikite Kegel makšties tempimo pratimus. Raumenų susitraukimai suteiks daugiau trinties, o tai reiškia, kad sekso metu partnerio penis bus labiau stimuliuojamas, į jį pateks daugiau kraujo ir penis padidės.

3. Mažiau masturbacijos. Kai vaikinas nesimasturbuoja keletą dienų, į varpą plūsta intensyvesnė kraujo srovė , o tai reiškia, kad mylimojo pasididžiavimas bus didesnis negu kada nors. Todėl būtinai apie tai užsiminkite vaikinui, garantuojame, kad jis mielai išbandys šį paprastą metodą.

4. Sekso žaislas miegamajame. Specialistai pataria išbandyti porai skirtus sekso žaislus, kurie stimuliuoja tiek moters, tiek vyro jautriausius taškus. Vienas iš pasirinkimų We-Vibe vibratorius, kurio viršutinė dalis stimuliuos moters jautriausias vietas, o apatinė – vyro varpą. Neišdildomi įspūdžiai garantuoti.

Išbandykite, juk viskas taip paprasta!