Įprasta manyti, jog vasara – nepakeičiamas metų laikas, vienintelis galintis pasiūlyti tokią aibę įvairių veiklų bei pramogų. Deja, jam pasibaigus, dažna pora pasineria į rutiną. Pasimatymai staiga suvienodėja, tampa niekuo neišsiskiriantys, neoriginalūs. Tačiau tai galima lengvai pakeisti! Negalvojant apie rudenį kaip apie šaltą, niūrų laiką, galima rasti ne vieną pasimatymo idėją, kurią galite išbandyti būtent šiuo metų laiku.

Surenkite pikniką

Rodos, surengti tobulą pikniką būtina viena sąlyga – geras bei šiltas oras. Tačiau šią sąlygą seniai galima išmesti iš galvos! Romantišką pikniką su savo antrąja puse galite suorganizuoti ir vėstant orams. Viskas, ko iš tiesų reikia – tinkama apranga bei šilti pledai. Gi taip gera jausti sau artimą žmogų šalia, šildytis vienas kito buvimu, apsikabinti ir prisiglausti. Išsirinkite tinkamą vietą, kuri leis pilnavertiškai mėgautis tiek draugija, tiek vaizdu, esančiu aplink. Taip pat, kad būtų dar šilčiau, galite užsikurti laužą, ne tik neleisiančiu sušalti, bet ir sukursiančiu dar romantiškesnę bei jaukesnę atmosferą.

Skrydis oro balionu

Nors ši pramoga ir nėra pigi, ji puikiai tiks, jei norite kokia nors proga nustebinti savo partnerį ar partnerę. Tik įsivaizduokite, koks nuostabus vaizdas atsiveria pakilus oro balionu rudenį – gamta tarsi nuspalvinta įvairiausiomis spalvomis. Be to, tai idealus būdas praleisti laiką kartu, atsiplėšiant nuo kasdienių rūpesčių bei patiriant kažką naujo savo, kaip poros, gyvenime. Dar labai svarbu ir tai, jog santykiai neabejotinai taps kur kas stipresni, kadangi tuo metu labai stipriai imate suvokti, jog svarbiausią, ką turite šalia – vienas kitą…

Paskirkite dieną kelionei automobiliu

Pasimatymas gali priminti ir mini atostogas, kurių metu išvysite neregėtus vaizdus bei pasimėgausite jaukiu pokalbiu vienas su kitu. Jei galvojate, jog tai reikalauja išankstinio pasiruošimo ar ilgo laiko tarpo, klystate. Išvykai automobiliu pilnai užtenka pasiskirti vieną dieną ir tai galite padaryti visiškai spontaniškai. Galbūt žinote kokį Lietuvos kampelį, kurį seniai norėjote aplankyti kartu su savo antrąja puse, tačiau tam vis neradote progos? Daugiau nebeatidėliokite ir tik atėjus rudeniui tai susiorganizuokite! Kelionės metu nebus nei per karšta, nei per šalta, galėsite mėgautis stulbinančiais gamtos vaizdais, esančiais už lango, bei kada tik norėsite stabtelti ir susipažinti su jais iš arčiau.

Jodinėjimas žirgais

Be jau minėtų pasimatymo idėjų, galite pagalvoti ir apie jodinėjimą žirgais. Visai nesvarbu, ar gerai mokate valdyti arklį bei juo jodinėti, ar esate tik pradedantysis, niekada prieš tai to nebandęs – tokia pramoga tiks visiems. Romantiškas pasijodinėjimas dviese paplūdimyje, visai šalia ošiant jūrai, ar kur nors miške, aplink čežant auksiniams medžių lapams, neabejotinai įsirėš atmintin kaip dar viena nepakartojama rudens akimirka.