Moters orgazmas daugumai vyrų yra miglotas reikalas. Iki šiol labiausiai paplitęs būdas moteriai pasiekti orgazmą yra per tiesioginę ar netiesioginę klitorio stimuliaciją. Norėdami suprasti kodėl, pirmiausia turite suprasti klitorį.


Kas tai?


Klitoris yra šiek tiek virš įėjimo į makštį, už mažųjų lytinių lūpų. Tai mažas raumens gabalėlis, kuriame gausu nervinių galūnėlių.


Klitorį dažnai dengia jo dangalas. Daugelis vyrų ir moterų maišo šį apdangalą su pačiu klitoriu. Bet dauguma žmonių nežino, kad jo matoma tik maža dalis. Likusi organo dalis yra apsupta kitų reprodukcinės sistemos organų ir tęsiasi iki pat gaktikaulio apačios.


Kodėl jis toks svarbus?


Klitorius yra įdomūs dėl dviejų priežasčių: pirma, jį turi visos žinduolių patelės, o juk tai įdomu, nes pasak biologų, vienintelis šio organo tikslas – seksualinis malonumas. Atrodo, tai reiškia, kad žmonės nėra vieninteliai, kuriems patinka sekso sukelti pojūčiai. Ir jei jūs kada nors matėte besiporuojančius gyvūnus, galite sutikti.


Antra, jis yra pagamintas iš tos pačios medžiagos kaip ir vyrų genitalijos. Iš tiesų, vyrams šis organas tampa visaverte varpa tik tuomet, kai embrionas įsčiose yra paveikiamas testosterono. Kaip ir vyriškas lytinis organas, moterų organas prisipildo krauju ir seksualinio susijaudinimo metu pasiekia erekcijos būseną. Klitorio dangalas yra iš esmės toks pati kaip apyvarpė.


Tai tas pats kas varpa… Žinote ką?


Vienintelis realus skirtumas tarp dviejų, be to kad jie yra skirtingose kūno vietose, atrodo yra tik tas, kad vyrai šį organą naudoja šlapinimuisi. Turint tai omenyje, svarbu suprasti, kad klitoris yra tikrai panašaus į varpą dydžio, nors didžioji jo dalis nėra matoma.


Per dubens sritį lytinių santykių metu sukeliami virpesiai gali stimuliuoti nematomos klitorio dalies nervines galūnėles, o tai taip pat gali sukelti orgazmą. Daugelis žmonių nesupranta, kad vien varpos stimuliacijos paprastai negana. Taip yra dėl klitorio pozicijos moters kūne. Dėl jos varpai ypatingai sunku suteikti ritmišką klitorio stimuliaciją. Tai reiškia, kad tradicinis lytinis aktas paprastai turi būti susietas su klitorio stimuliacija.