Paprašykite, kad jis parodytų, kas jam patinka. Uždėkite savo ranką ant jo ir paprašykite, kad jis pradėtų. Tokiu būdu, jūs suprasite jo mėgstamą intensyvumą ir ritmą bei kokio ilgio yra jo judesiai. Svarbu nesigėdyti ir atsipalaiduoti.

Būkite švelni. Įsivaizduokite, kad tvirtai glamonėjate kačiuką, o ne griebiate didelį kietojo plieno gabalą.

Susipažinkite su jo teritorija. Jūs galite pereiti nuo penio bazės iki galvutės. Tegul jis išmoko, kurių dalių prisilietimus jis mėgsta labiausiai.

Naudokite lubrikantą. Atminkite: jis padeda judesiui.

Naudokite pagrindinį judesį. Pagrindinis judesys yra rankos judinimas aukštyn ir žemyn nuo varpos pagrindo iki varpos galvutės.

Nusistatykite ritmą. Kai rasite savo tempą, laikykitės jo. Judesys jį stimuliuoja; pastovus ritmas atves jį iki orgazmo.

Naudokite pastovų slėgį. Kai kurie vyrai mėgsta didesnį spaudimą varpos galvutei. Kiti labiau mėgsta spaudimą bazėje. Paklauskite savo vyro, ką jis mėgsta. Kai jūs suteiksite tą slėgį, kurio jis reikalauja, laikykitės jo iki orgazmo.

Naudokite abi rankas. Kai kuriems vyrams patinka, kai jų partnerė viena ranka laiko varpos bazę, o kita juda aukštyn ir žemyn. Taip pat galite judėti aukštyn ir žemyn, o kitos rankos delnu patrinti jo varpos galvute. Arba kol viena ranka judėsite aukštyn ir žemyn, kita ranka galite pamyluoti ir paglamonėti jo sėklides. Arba galite glostyti aplink jo išangę. Taip pat galite liesti jo krūtinę, šlaunis ar kitą kūno vietą.

Įsijauskite ir užsiveskite. Puiku, jei tuo pačiu metu norisi masturbuotis. Savęs tenkinimas, kai darbuojatės ranka, gali būti dviguba užsivedimo priežastis.

Atsipalaiduokite ir išvalykite. Jo orgazmo metu išlaikykite ritmą, bet naudokite silpnesnį spaudimą. Galite leisti jam ejakuliuoti ant savo kūno, ant jūsų kūno, ant drabužių, servetėlių, audinio ar panašiai. Esate atsakinga, todėl nuspręskite. Kartais po orgazmo varpos galvutė tampa labai jautri. Jei tai atsitinka jūsų vyrui, pasiekus orgazmą švelniai atleiskite