Dažna moteris patiria bėdų, norėdama patirti orgazmą. Tam gali būti daugybė priežasčių, tačiau kai patiriate nerimą dėl nesugebėjimo baigti, jis tikrai nepadeda. Ir todėl, kad patarimas „tiesiog atsipalaiduoti“ dažnai nepadeda, apačioje rasite tikrai veiksmingų patarimų orgazmui, kai masturbuojatės.

Raskite tinkamą pozą

Kai kurias tai gali nustebinti, tačiau yra daugiau nei viena poza masturbacijai, kaip ir seksui su partneriu. Kai kurios ima masturbuotis jauname amžiuje ir gali būti įpratusios trintis į ką nors, o kitos ėmė masturbuotis vėliau, todėl prasčiau supranta kaip tai daryti. Net jei jūsų mylima poza tinka, gali būti ne pro šalį imti ir ją pakeisti nauja tam, kad galėtumėte patirti naujų pojūčių. Jei visada masturbuojatės gulėdama ant nugaros ar vonioje, gal orgazmas ateis lengviau, jei darysite tai stovėdama? Galite gulėti ant nugaros, galite klūpėti ar net pasilenkti į priekį klūpėdama lyg mylintis šuniuko poza, tačiau yra tik du dalykai, kurie yra svarbiausi renkantis pozą masturbacijai – patogumas ir stimuliacija.

Tinkamai pasirenkite

Seksualinis troškulys yra tai, dėl ko daugelis jaučia stresą. Ar turime jo per daug? Per mažai? Seksualinio troškulio lygis gali priklausyti nuo daugybės dalykų ir mes dažnai kalbame apie tam tikrą maistą ir vitaminus, kurie pagerina libido, tačiau nekalbame apie tai kodėl mūsų libido taip kinta ir ką daryti, kad galėtume tinkamai nusiteikti.
Mūsų seksualinis potraukis nėra visiškai linijinis – aukštas libido ar žemas libido nėra visiškai tinkamas modelis. Vietoje to, pasižymime skirtingais libido lygiais, priklausančiais nuo spontaniškos aistros. Spontaniška aistra yra poreikis ar troškimas mylėtis, kurį pajaučiame lyg iš niekur ir šis pojūtis primena alkį. Atsakanti aistra, kurią daugelis maišo su žemu libido, reiškia, kad esate labiau linkęs patirti geidulį, kai esate jaudinamas, dažniausiai po to, kai prasideda seksuali veikla.

Jei manote, kad niekada nejaučiate pakankamo seksualinio potraukio, kad imtumėte save tenkinti, pamėginkite į tai žiūrėti kaip į prioritetinę veiklą. Gal būti jums tereikia šiek tiek išorinės stimuliacijos. Tai gali būti žvakių šviesa ar vonia, o gal šiek tiek sekstingo su partneriu, o gal erotinė novelė. Tai leis jums eksperimentuoti su savo pačios fantazijomis tam, kad galėtumėte atrasti, kas iš tikro jus užveda.

Išmėginkite naują pojūtį

Net orgazmo veteranės gali įkristi į įpročio duobę ir stimuliuoti save tik vienu būdu. Gal klitorinė stimuliacija jums ir tinka, tačiau kodėl gi neišbandžius ko nors kito? Kai skiriate laiko sau, kodėl gi nepatyrinėjus pojūčių, kuriuos galite patirti stimuliuodama kitas savo kūno vietas? Net jei negalite patirti G-taško orgazmo, tai nereiškia, kad jums nepatinka skverbtis. Gal jums trūko būtent spenelių stimuliacijos? Sulieti orgazmai yra tokie orgazmai, kai stimuliuojamos skirtingos erogeninės zonos vienu metu, o dvigubas pojūtis yra lygus dvigubam malonumui!

Naudokite (gerą) lubrikantą

Tiesą sakant, daugelis mano, kad lubrikantai reikalingi tik analiniam seksui ar tada, kai vagina negeba lubrikuotis pati. Geras vandens pagrindo lubrikantas ne tik suteiks papildomo malonumo, bet ir padės stimuliuoti save daug lengviau.

Pamirškite apie tai, kaip jums atrodo, kad turėtumėte masturbuotis

Mūsų santykiai su masturbacija ir orgazmai gali labai skirtis. Kai kurie gali lengvai baigti, o kitiems gali trukdyti psichologiniai blokai.
Masturbacijoje svarbiausia stimuliuoti save taip, kad jaustumėtės gerai. Gal tai reiškia masturbaciją duše, o gal trintį į kažką po karštos novelės skaitymo. Kad ir kas jums patinka, būtent tai ir yra teisinga masturbacija.