Visi svajojame apie partnerį, su kuriuo galėtume dalintis gyvenimu ir meile, tačiau ne visiems lengva susipažinti gyvai. Laimei, šiais laikas turime internetą, o jame gausu pažinčių tinklapių, kurie labai palengvina antrosios pusės paieškas. Bet tam, kad paieškos duotų vaisių, reikia žinoti tam tikras gudrybes, kurias netrukus jums atskleisime.

Pažintys internetu

Pažinčių internete pasaulis gali trikdyti, ypač, jei niekada nesate to daręs. Tačiau jūs jau elgiatės teisingai – ieškote patarimų.

Neseniai atlikto tyrimo metu paaiškėjo, jog trečdalis santuokų šiais laikais prasideda nuo pažinties internete, o žmonių, besinaudojančių pažinčių programėlėmis ir tinklapiais, amžiaus ribos smarkiai padidėjo. Mes paruošėme 7 labai vertingus patarimus jums, kurie gali suteikti daugiau pasitikėjimo savimi, ieškant gyvenimo partnerio.

Svarbu, kad jūsų profilis išsiskirtų
Norėdami patraukti būsimojo partnerio dėmesio, turite pasirūpinti, jog jūsų pažinčių profilis išsiskirtų iš kitų. Kuriant pažinčių svetainės profilį, labai lengva paskubėti, neišbaigti jo ar parašyti keletą tipiškų frazių apie save. Sakydami „man patinka filmai“ arba „ieškau žmogaus, turinčio gerą humoro jausmą“ neparodysite savo unikalios ir įdomios asmenybės. Taigi, neskubėkite ir pagalvokite kuo jūs išskirtinis i parašykite apie tai.

Kuo aiškesnį vaizdą apie save nupiešite, tuo didesnė tikimybė, kad turintys panašių interesų žmonės jums parašys. Be to, nepasirodykite pernelyg drovus, tačiau ir nebūkite pagyrūnas, o jei nesate tikras ar tai, ką parašėte skamba gerai, paprašykite draugo pagalbos. Taigi, skirkite pakankamai laiko ir sudarykite tinkamą anketos profilį.

Skirkite laiko
Jei esate užsiėmęs žmogus, tikėtina, jog galite skirti ribotą laiką. Žongliruojant socialiniu, šeimos bei darbo gyvenimo, gali būti sunku atrasti laiko susitikinėjimui. Štai kodėl verta rinktis pažinčių svetaines, kurios visą sudėtingą darbą atlieka už jus.

Šiais laikais gausu internetinių pažinčių portalų, kurie, pasitelkdami sudėtingus algoritmus, padės surasti tinkamiausią žmogų, o jums nereikės praleisti daugybės laiko ieškant.

Internetinių pažinčių etiketas
Štai keletas internetinių pažinčių patarimų pradedantiesiems, norintiems kuo efektyviau išnaudoti pažinčių puslapių privalumus:

  • Siųskite pasitikinčias ir įdomias pirmąsias žinutes. Prieš siųsdami žinutę, užmeskite akį į jus dominančio žmogaus profilį ir pabandykite rasti bendrų interesų, ar kažką, kas to žmogaus profilį išskiria iš kitų, o tada užduokite jam klausimą;
  • Niekada neieškokite tik panašaus tipažo žmonių. Visi turime tam tikrą tipažą, kuris mums patinka, tačiau vienas pagrindinių internetinių pažinčių tikslas – sutikti tokius žmones, su kuriais negalėtumėte susipažinti kitur;
  • Nebūkite per daug išrankus. Jūsų profilis gali būti pavyzdinis, tačiau ne visiems pasiseka sukurti tobulus aprašymus. Jei manote, kad žmogus mielas, tačiau jo profilis atrodo nuobodus, pasiūlykite susitikti, kad galėtumėte įvertinti ar vienas kitam tinkate.

Likite saugus ir nesitikėkite per daug
Dauguma žmonių, ieškančių antrosios pusės internete, yra atviri ir sąžiningi. Tačiau privalote įsitikinti, kad esate saugus. Svarbiausia susitikti tik viešoje vietoje ir nepateikti jokios asmeninės informacijos internete.

-38%
Feromoniniai kvepalai moterims Sensual (30 ml)
-38%
Feromoniniai kvepalai vyrams Mysterious Man (30 ml)
-38%
Feromoniniai kvepalai vyrams Urban man (30 ml)
Kūno dulksna Bubble Gum (100 ml)
Feromoniniai kvepalai Lemtinga moteris
Feromoniniai Kvepalai Moterims Žavesys
Feromoniniai kvepalai moterims Romantikė

Dar vienas svarbus patarimas – nebūkite pernelyg „užsidegę“. Pernelyg intensyvus susirašinėjimas kai kuriems gali nepatikti, todėl nepamirškite laikytis pagarbaus atstumo, bent jau iki susitikimo.

Būkite atviras viskam ir nuoširdus
Sąžiningumas yra labai svarbus, todėl pasistenkite įkelti naujausias savo nuotraukas ir būkite nuoširdus apie savo gyvenimą. Gali būti įdomu manyti, jog jūsų kalbinamas žmogus yra liūtų tramdytojas ar pilotas, tačiau tiesa visada išaiškėja, tad nemeluokite.

Taip pat labai svarbu būti atviram, tai galioja ir pirmojo pasimatymo veiklai. Kavinės, restoranai, barai – tai vietos, kurios puikiai tinka pirmam pasimatymui, tačiau tai nėra labai išradinga. Ieškokite vietinių renginių savo mieste, galbūt meno mugės, sendaikčių turgaus ar net koncerto. Siūlydami kažką kitokio parodysite, kad esate įdomus ir išradingas.

Svarbiausia – būti savimi
Šis patarimas iš pirmo žvilgsnio paprasčiausias, tiesiog būkite savimi. Gal tai skamba kaip supaprastinta taisyklė, tačiau ją lengva pamiršti, kai esi romantiškame sūkuryje.

Prieš leidžiantis į pažinčių kelionę, svarbu suprasti, ko norite iš santykių ir galimo partnerio. Pagalvokite apie savo ateities planus, ką norite pasiekti ir galų gale, kokie jūsų manymu svarbūs tikslai ir vertybės, kuriais turi pasižymėti jūsų partneris. Likite ištikimi sau ir jūsų asmenybė sužibės.

Internetines pažintis pradėkite tinkamai – pasitikėdamas savimi
jūs turite nepamiršti mėgautis internetinių pažinčių patirtimi, kad išnaudotumėte visas jų galimybes.

Paprastai žmonių požiūris į tai būna netinkamas, todėl jie jaučiasi ne tokie patenkinti, kaip tikėjosi.

Prieš išbandydami bet kurį iš ankstesnių internetinių pažinčių patarimų, įsitikinkite, kad esate pasiruošęs pradėti ieškoti savo būsimo partnerio. Pasitikėjimo negalima išmokyti, jis kyla iš vidaus ir jį padidinti galite tik gerai jausdamiesi savyje.

SMS pažintys

Nors gyvename interneto amžiuje, kai kurie skelbimų portalai kimšte prikimšti įvairų žmonių skelbimų, ieškančių poros. Šių skelbimų tikslas – greitos pažintys SMS žinutėmis.

Įprastai tokio skelbimo talpinimas nieko nekainuoja , o jus sudominusio žmogaus telefono numerį gauti taip pat paprasta, tačiau kartais gali tekti susimokėti kelis eurus.

SMS pažintys gali būti neblogas būdas susirasti naujų draugų, pažįstamų, o gal net antrąją pusę, tačiau labai dažnai ieškoma sekso partnerių.

Pažinties tikslas – seksas

Jei ieškote neįpareigojančių santykių, tuomet geriausias pagalbininku čia gali tapti jūsų išmanusis telefonas.

Seksas, įskaitant masturbaciją, yra vienas geriausių būdų palaikyti gerą sveikatą. Taigi, ką daryti, jei ieškote neįpareigojančių pažinčių ir nežinote nuo ko pradėti?

Labai svarbu aiškiai parodyti, kad ieškote tik sekso. Kuo atviresnis būsite, tuo bus paprasčiau. Taip pat, prieš siunčiantis pažinčių programėlę į telefoną, turite būti įsitikinęs, jog neįpareigojanti pažintis tikrai jums tinka.

Jei manote, kad atsibudęs ryte šalia nepažįstamojo ar nepažįstamosios jausitės klaikiai, reiškia tokios pažintys, greičiausiai, jums netinka. Net radus žmogų, su kuriuo galėtumėte užsiimti neįpareigojančiu seksu ilgesnį laiką, vis tiek galite likti įskaudintas, tad jei to bijote, verčiau nerizikuokite.

Kaip išsirinkti tinkamą pažinčių programėlę?

Akivaizdu, jog svarbiausia rasti žmogų, kuris būtų netoliese, todėl rekomenduojame neapriboti savęs viena programėle, o atsisiųsti keletą. Daugelis programėlių yra nemokamos arba siūlo mėnesio išbandymo laikotarpį, už kurį mokėti nereikės, todėl galėsite išsirinkti tą, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius. Svarbiausia aiškiai nurodyti, jog ieškote neįpareigojančios pažinties.

Be abejonės, kad visi, kurie naudojasi pažinčių programėlėmis ar svetainėmis, ieško sekso. Bet kai kurie pirmiausia ieško emocinio ryšio, santykių, o tik po to sekso. Jums gali būti nelengva susitikinėti su žmonėmis, kurie pirmiausia ieško santykių, tad, kaip jau minėjome, labai svarbu būti atviram.

Šiuo metu Lietuvoje veikia viena populiariausių pažinčių programėlių pasaulyje „Tinder“. Šioje programėlėje renkamasi, dažniausiai, pagal išvaizdą, tad ji ideali sekso pažintims. Ja lengva naudotis, paprasta užsiregistruoti ir ieškoti. Atsisiuntę programėlę, galėsite ją susieti su savo „Facebook“ profiliu.

Rinkdamiesi partnerį „Tinder“, braukote per anonimų nuotraukas, kurie yra netoli jūsų. Jei jūsų žmogus nesudomina – braukiate į kairę, jei sudomina – braukiate dešinėn. Jei jus dominęs žmogus padarys tą patį, galėsite jam parašyti.

Programėlė nemokama, tačiau siūlo ir mokamas papildomas paslaugas.

Pažintys Lietuvoje

Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, yra daugybė būdų susipažinti ir susirasti potencialų partnerį. Paminėsime kelis pagrindinius susipažinimo būdus:

  • Pats paprasčiausias būdas susipažinti – užkalbinti patikusią merginą ar patikusį vaikiną viešumoje. Žinoma, lengviausia tai padaryti bare ar kavinėje, neslėpkime, jog visi tenai susirenka šiek tiek atsipalaiduoti, tad ir susipažinti tampa kur kas lengviau;
  • Pažinčių portalai ir programėlės šiuo metu pasiekė populiarumo viršūnę, todėl ten ieškodami antrosios pusės, greičiausiai, neprašausite. Pažinčių programėlėmis naudojasi tūkstančiai žmonių visoje šalyje, todėl nesunkiai raiste žmones, gyvenančius netoliese. Be to, pokalbį užmegzti internete gali būti kur kas lengviau, nei gyvai, todėl šis susipažinimo būdas labai tiks ir kiek drovesniems;
  • SMS pažintys puikiai tiks tiems, kurie nenori gaišti laiko kuriant tobulą pažinčių anketą ar paprasčiausiai ieškantiems seksualinių nuotykių.

Kaip susikurti pažinčių anketą

Jau minėjome, kad kuriant pažinčių svetainės ar programėlės profilį, svarbiausia išlikti autentiškam. Tik sukūręs išsiskiriančią anketą, atkreipsite į save dėmesį, todėl siūlome pasinaudoti šiais patarimais:

1. Paprašykite penkių draugų apibūdinti jus penkiais žodžiais ir įtraukite juos į savo aprašymą. Juk artimiausi draugai jus pažįsta geriausiai.
2. Jūsų nuotraukos turėtų atspindėti tai, ką parašėte apie save. Pavyzdžiui, jei esate klajojantis nuotykių ieškotojas, mėgstantis jogą, įtraukite savo nuotrauką iš jogos kursų Balio saloje. O jei esate šunų mylėtojas – įkelkite savo nuotrauką su mylimu augintiniu.
3. Jūsų aprašymas turi atitikti jūsų asmenybę. Jei esate sarkastiškas ir žodžių kišenėje neieškote, bei pasižymite puikiu humoro jausmu, parodykite tai. Tačiau nepamirškite, jog žmonės dėmesio ilgai neišlaiko, todėl pasistenkite parašyti tai glaustai.
4. Pirmoji nuotrauka turėtų būti portretinė. Pirmoji profilio nuotrauka gali būti ir asmenukė, svarbu, jog būtų fotografuota iš arti. Nekelkite grupinės nuotraukos kaip pagrindinės, nes paprastai tai glumina.
5. Įtraukite nors vieną nuotrauką visu ūgiu. Patinka jums tai ar ne, kai kuriems žmonėms labai svarbi išvaizda.
6. Pagalvokite apie savo skleidžiamą energiją ir tai, kokio žmogaus ieškote – ar tai sutampa? Jei ieškote partnerio, turinčio puikų humoro jausmą, nemanykite, kad toks žmogus susidomės itin rimtu pažinčių profiliu.
7. Aprašymą apie save ir nuotraukas vertinkite kaip potencialą pokalbiai pradėti. Suteikite potencialiems partneriams progą už kažko „užsikabinti“, kitaip sulauksite įprasto „labas, ką veiki?“

Kur ieškoti merginos?

Nors internetinės pažinčių svetainės yra tikrai populiarus būdas susipažinti, tai tikrai nėra vienintelis būdas. Štai kur vienišiai susipažįsta su žmonėmis ir tai nėra internetinės pažinčių svetainės:

Per draugus 60%
Susipažinimas per draugus yra senamadiška priemonė. Jei jūsų draugas turi mielą brolį ar draugą, paprašykite jus supažindinti. Toks susipažinimo būdas yra pats populiariausias. Beveik 60% tų žmonių, kurie nesinaudoja pažinčių svetainėmis ar programėlėmis, sako, kad taip susipažino su savo antra puse, o net 63 procentai jaunesnių žmonių (18 – 24 metų amžiaus) sako, jog tai taip pat puikus būdas sutikti žmones. Net 75 procentai „Tinder” naudotojų pripažįsta, jog taip susipažįsta su žmonėmis tada, kai nesinaudoja programėlė.

Baruose ar kitose viešose vietose – 37%
Seni laikai nėra jau tokie seni, kaip galite pamanyti. Susipažinimas baruose yra labai dažnas reiškinys, net šių dienų standartais. Apie 37 procentai žmonių sako, jog yra bandę susipažinti viešoje vietoje. Tačiau baras yra vienintelė vieta, kur žmonės susirenka socializuotis, net, jei iš pradžių nebūna nusiteikę pažintims.

Darbe – 27%
Daugiausiai laiko leidžiate su tais žmonėmis, su kuriais dirbate. Taigi nenuostabu, kodėl 27 procentai vienišių sako bandę rasti meilę darbo vietoje. Susipažinimas darbe gali būti keblus, tačiau todėl, kad didžiąją dalį dienos leidžiate būtent ten, nebijokite suprasti, kad žmogus jus traukia, tik iš pradžių kaip profesionalas. Svarbu pirmiausia sukurti draugystę, o tada matysite, kuria linkme viskas pasisuks. Jei kolegos mėgsta išeiti kur nors po darbo, tai gali būti puiki proga suartėti su patinkančiu bendradarbiu.

Renginiuose – 27%
Apie 27% vienišių taip pat teigia, jog ieško meilės sporto, religiniuose ar su įvairiais hobiais susijusiuose renginiuose. Vyrai dažniau tą pripažįsta, nei moterys.

Per šeimą – 25%
Maždaug ketvirtis žmonių yra pasinaudoję šeimos nariais, kad susipažintų. Tai puiki mintis! Juk šeimos nariai tikrai turi gerų draugų, su kuriais galite nebūti susidūręs. Jei turite puikius santykius su savo šeimos nariais, turėtumėte žinoti, jog jie linki jums geriausio. Todėl nebijokite klausti. Gali būti, jog šeimos narys pažįsta ką nors, kas puikiai tiktų jums į porą.

Niekur, kas jau buvo paminėta – 28%
Pasirodo, susipažinimui vietų yra daug daugiau, nei manėte, nes net 28 procentai žmonių yra susipažinę kitokiais būdais. Realybė tokia – vienišių pilna visur. Jų galite sutikti parduotuvėje, kavinėje, sporto klube ar tiesiog vedžiodami šunį.

Tie, kurie yra per daug užsiėmę aktyvioms paieškoms – tiesiog atmerkite akis ir pamatysite visas galimybes visur, kur leidžiate laiką. Tiesiog išeikite iš namų ir būkite pasiruošęs susidraugauti. Tai reiškia, jog turite eiti pakėlęs galvą ir palaikyti akių kontaktą su žmonėmis. Kiek daug mūsų tiesiog praeina tada, kai mano, kad pamatę kokį iš tiesų žavų žmogų? Jei taip nutiko ir jums – pasisveikinkite! Jei imsite tą praktikuoti, su laiku taip nebebaugins.

Per pasimatymų renginius – 3%
Tik 3 procentai naudojasi pažinčių agentūromis meilei rasti, o du procentai yra dalyvavę „Dating” renginiuose. Žinoma, tokio tipo renginiai yra nebloga vieta pažintims, nes visi yra vieniši ir ieško poros. Jei tokie renginiai jums nepatinka, galite pamėginti pasinaudoti pažinčių agentūrų paslaugomis.

Kaip užmegzti pokalbį su mergina internetu

Jei norite, kad pasimatymas įvyktų, nepamirškite, kad tikrai svarbu tai, ką kalbate. Taip pat jei pasimatymas dar tik pirmas, svarbu nekalbėti apie tokius dalykus, dėl kurių antrojo pasimatymo gali ir nebūti. Be to, kartais norisi užkalbinti patinkantį asmenį, tačiau nuo ko pradėti?

Neutralus pokalbis
Visų pirma stenkitės kalbėti neutraliomis temomis, tiesiog aptarti bendrus dalykus. Rašykite apie tai, kas užkliuvo jums patinkančio žmogaus profilyje. Pagrindinė taisyklė – nekalbėti apie asmeniškus dalykus.

Trumpai prisistatykite
Tikrai nereikia pateikti visos savo biografijos, tačiau trumpai prisistatyti tikrai galite.

Per daug nekalbėkite apie save
Niekam nepatinka tokie žmonės, kurie be perstojo šneka tik apie save. Paklausinėkite ko nors apie jums patinkantį asmenį ir taip parodykite savo susidomėjimą.

Atsakinėkite išsamiai
Kai į klausimus atsakote „taip“ arba „ne“, pokalbis baigiasi dar greičiau nei jūs tikitės. Stenkitės kiek įmanoma labiau išplėsti savo atsakymus, nevenkite užduoti klausimų patys.

Kalbėkite apie tai, kas jums įdomu
Niekada nekalbėkite apie tokius dalykus, kurie jums visiškai nerūpi. Kalbėkite tik tokiomis temomis, kokios rūpi jums patiems – kas žino, gal rasite bendrų pomėgių?

Pakvieskite susitikti
Internetinių pažinčių tikslas – pasimatymas, todėl, jei radote bendrų interesų ir vienas kitą dominate, negaiškite laiko ir pakvieskite susitikti.

Pažintis su moterimi gyvai

Jei visi galvojate apie tai, kaip ir kur susipažinti su moterimi gyvai, tačiau jums nesiseka, pagalvokite, ar ieškote tinkamose vietose!

Nors dauguma vyrų mano, kad barai, klubai ir kiti pramoginiai susibūrimai, kaip pavyzdžiui, teminiai vakarėliai, grilio ir kokteilių vakarai, yra puikios vietos susitikti moterų, panašu, kad jie nesuvokia, jog dauguma moterų šias vietas vertina, kaip tinkamas susidūrimui, tačiau su mažiau galimybių išsivystyti į ką nors rimta. Taigi, nors moterys dažnai lankosi šiose vietose ir gerai leidžia laiką, nė negalvokite, kad jos nežino apie tai, kad įsipareigojimai jums nė motais. Moterys, kurias sutinkate visuomeninėse zonose puikiai žino vienos nakties vilionių paslaptį, todėl nežiūri į jus rimtai.

Jei norite pradėti efektyvią pažintį su moterimi ir norite, kad ji liktų šalia jūsų ilgiau, nei kol išgers nupirktą gėrimą, būkite tikri, kad tokiose zonose įsijungia ir veikia moteriškas gynybos mechanizmas, todėl geriau prie moters artinkitės draugiškesnėje ir mažiau seksualiai valdančioje aplinkoje.

Pavyzdžiui, ten, kur moteris nesijaus nesaugi ar valdoma laikinumo ir beprasmiškumo jausmo bei galės išlaikyti tikėjimą apie tikrų santykių susiformavimo galimybę. Tam puikiai tiktų tokios vietos kaip pramogų parkas, biblioteka, knygynas ar net prekybos centras.

Tokiose vietose jums suteikiama galimybė parodyti savo asmenybę ir pasidalyti bendrais interesais (ji juk ten, tad ją tikriausiai kažkas ten domina, produktas ar paslauga – pakalbinkite, susidraugaukite). Dvasinių dalykų dalinimosi metu (moterys tai mėgsta), prie kavos ir/ar šokolado, pasakykite ką nors šmaikštaus ir su humoru įtikinkite praleisti visą dieną su jumis.

Kur geriausia „kabinti“ merginas?

Alaus gėrimo ir pasididžiavimo akimirką, jūsų bičiuliai greičiausiai atskleidė geriausius kabinimo būdus arba jums teko slapta pastebėti vaikinus, kurie vos per keletą atidirbtų, sklandžių veiksmų nukabina karščiausias panas.

Egzistuoja daugybė frazių, kurioms dailiosios lyties atstovės negali atsispirti, lygiai taip pat yra daugybė vietų, kuriose motery lankosi itin dažnai.

Ne paslaptis, kad moterys domisi „kultūra“ ir „grožiu“ (atsainiai pereikite istorinio meno galerija ar pasivaikščiokite vietose, kuriuose rodomas meninis kinas, ir pakankamai greitai sužinosite, kad dauguma lankytojų yra moterys), tad jei pradėsite klaidžioti šiose vietose, tikėtina, kad jums pasiseks. Taip yra todėl, kad tokiose vietose, kaip meno galerijos, muzikos šou ar tapybos parodos, moterų gynyba yra žema, jos mėgaujasi saugia, intelektine aplinka ir todėl mano, kad ten besilankantys vaikinai yra nuoširdesni ir padoresni, palyginti su tais, su kuriais susiduria bare ar mėsainių padavimo vietoje.

Pokalbis muziejuje ir kultūros renginiuose paprastai irgi einasi lengvai (jei nieko nenusimanote, ten tikrai bus brošiūrų, reklaminių lankstinukų ar kokių ženklų, kurie apibūdins eksponatus ir leis pradėti pokalbį su šalia jūsų esančia įdomia moterimi), o pasiūlymas išgerti kavos, vėliau irgi ateina natūraliai!

Dar viena puiki vieta pasimatymo partnerės pasirinkimui yra prekybos centrai arba gyvenimo būdo parduotuvės. Jose gana paprasta apsimesti, kad perkate kažką moteriškos lyties giminaitei ir paprašyti žavios konsultantės ar mielos klientės patarimo.

Dauguma moterų mėgsta, kai prašo jų nuomonės apie stilių, tad suteikite joms progą pasisakyti, o paskui pratęskite pokalbį. Svarbiausia pasistenkite, kad būtų aišku, jog pirkinį perkate ne savo merginai, galbūt papokštaukite, pavyzdžiui, „Aš net nežinojau, kad jiems būna išpardavimai“. Ji įvertins jūsų humoro jausmą, o jūs turėsite progą pakviesti merginą išgerti kavos.

Šiais laikais susipažinti tikrai nėra sunku net ir droviausiems žmonėms. Pasirinkimo galimybės yra tikrai didelės, beliek nuspręsti, kuriuo keliu eisite. Svarbiausia, būti savimi, nepamiršti atvirumo ir nuoširdumo. Leiskitės į pažinčių nuotykį, patirkite jaudulį ir susiraskite išsvajotą antrąją pusę!