Jos pirmas kartas

Dauguma moterų natūraliai šiek tiek prisibijo jų pirmos lytinės sueities. Ar man patiks? Ar skaudės? Ar patenkinsiu savo vyrą? Ar jis tas tikrasis? Tai klausimai, apie kuriuos dauguma moterų pagalvoja prieš jų pirmą kartą. Tiesa ta, kad pirmųjų kelių kartų tikrai neprisiminsite kaip geriausio sekso gyvenime. Dauguma dailiosios lyties atstovių sutinka, kad pirmą kartą užsiimant meilės reikalais truputį skauda, yra nepatogu ir dažnai labai nevikru. Kai jūsų keli kartai praeis, jūs pradėsite mėgautis visais malonumais, kuriuos šis intymumas gali pasiūlyti.

Pasiruošimas

Pirmas dalykas, kurį reikia aptarti, yra asmuo, su kuriuo esate. Jūs norite, kad pirmas kartas būtų su tuo žmogumi, kuris jums tikrai rūpi ir kuris rūpinasi jumis. Kadangi seksas pirmus kelis kartus, greičiausiai, nebus geras, žmogus su kuriuo esate, ir bus tai, ką jūs norėsite prisiminti. Daugelis moterų dažnai skuba pradėti lytinį gyvenimą, nors dar nėra tam pasiruošę, nes jų draugės tai daro arba todėl, kad jų vaikinas to tikisi. Nei vienas iš šių neturėtų būti jūsų priežastimi, nėra teisingo laiko, kurį reikia pralaukti; jūs tiesiog turite įsitikinti, kad savo sprendimo vėliau nesigailėsite.

Keli klausimai, kuriuos galite sau užduoti, yra: Ar aš pasitikiu savo partneriu? Ar matau save ilgalaikiuose santykiuose su šiuo žmogumi? Ar jis spaudžia mane? Ar lytiniai santykiai man, ar kam nors kitam?

Nors kiekvienas turi baimių, jei nejaučiate esant visiškai pasiruošus, geriau palaukite. Jei vaikinas, su kuriuo esate, tikrai rūpinasi jumis, jis supras, kad tai yra rimtas sprendimas, ir kad jūs nenorite skubėti. Jūs juk nenorite atsiduoti vaikinui, kuris yra daugiau susirūpinęs savo statusu prieš draugus, nei jūsų jausmais.

Patarimai

-Pasirinkite vietą, kur jums saugu ir patogu, jūsų miegamasis gali būti geriausia vieta.

-Pasirinkite saugų laiką, kai neateis kambariokai/tėvai/draugai

-Įgykite šiek tiek patirties iš anksto. Prieš imantis ryžtingų žingsnių, jūs greičiausiai norėsite išbandyti įžanginius meilės žaidimus. Geras jo ir savo kūno pažinimas ir žaidimas kartu, nuims daug įtampos. Įsitikinkite, kad nuoga jaučiatės 100% patogiai net ir degant šviesai, kadangi lytiniai santykiai bus daug intymesni nei žiūrėjimas vienam į kitą.

-Bendravimas yra svarbiausias dalykas lytiniuose santykiuose. Būtinai iš anksto apie tai pakalbėkite, įsitikinkite, kad jūs abu mąstote taip pat. Atviras pokalbis leis jums jaustis patogiau.

-Dauguma moterų pirmų kelių lytinių santykių metu jaučia skausmą, nes jos nėra pratę, kad į jas skverbtųsi koks objektas. Šis skausmas gali būti stipriai sumažintas pirštais. Nesvarbu, ar tai darysite savo pirštais ar pirštais jus lies jūsų partneris, jūsų makšties tempimas pradžioje neabejotinai pagerins patirtį.

-Nebijokite sustabdyti kai tik to norėsite. Nesvarbu, ar dar nepradėjote, pradedate, ar jau įpusėjote. Galite tai daryti, jei jums šąla kojos, arba todėl, kad kažkas ne taip su situacija, priežastis gali būti bet kokia, tik įsitikinkite, kad žmogus su kuriuo esate, gerbs jūsų norus.

-Pernelyg didelis makšties sausumas gali būti problema, ypač kai nervinamasi dėl pirmų lytinių santykių patirties. Nors lubrikantas skausmo nepašalins, jis neabejotinai jį šiek tiek sumažins.

-Yra keletas pozų, kurios yra tinkamos pirmiems kartams, priklausomai nuo jūsų poreikių. Jei norite kontroliuoti, tuomet mes rekomenduojame, kad jūsų partneris gulėtų ant nugaros, o jūs galite apžergti jį „kaubojės stiliumi“. Jei pageidaujate būti apačioje, misionieriaus poza yra turbūt geriausias būdas pradėti.

-Jei jūsų partneris turi erekcijos disfunkciją arba pirmalaikę ejakuliaciją, o taip dažnai nutinka pirmus kelis kartus – palaikykite jį. Tai gali būti vienas iš labiausiai gėdingų dalykų, kurie gali atsitikti jaunuoliui, ir jei tai liks neišnagrinėta, gali sukelti nuolatines problemas. Jei kyla erekcijos problemų, pabandykite jį truputį paskatinti ir prieš pradėdami, skirkite šiek tiek laiko įžangai.

-Svarbiausias dalykas, kurį reikia žinoti yra tai, kad būtina praktikuoti saugų seksą naudojant apsaugos priemones.

Atminkite, kad ši patirtis turėtų būti labai ypatinga ir intymi abiem partneriams. Sėkmės ir nepamirškite, kad geriausias seksas yra su tuo žmogumi, kuris jums labai rūpi.