Kiekviena mergina jaudinasi prieš pirmą kartą. Čia yra 10  patarimų merginai pirmam kartui, kurie tiks apskritai pirmam kartui arba pirmam su nauju vaikinu. Naudokitės šiais patarimais ir seksualinė patirtis bus žymiai malonesnė.

1. Pirmiausia saugumas. Nėra tokio dalyko kaip visiškai saugus seksas, bet jis tikrai gali būti saugesnis. Įsitikinkite, kad jis dėvi prezervatyvą (net jei vartojate kontraceptines tabletes), ir pakalbėkite apie savo seksualinę istoriją. Tai skamba kaip žudantis smagumą pokalbis, tačiau moterys turi didesnę riziką užsikrėsti LPI (lytiniu keliu perduodama infekcija) nei vyrai, todėl tik nuo jūsų priklauso kaip aktyviai domitės savo lytine sveikata.

2. Neturėkite pernelyg didelių lūkesčių. Seksas paprastai pagerėja, kai susipažįstate artimiau ir imate patogiau jaustis su vienas kito kūnu. Taigi nepersistenkite norėdami, kad tai taptų geriausia naktimi, nes tai yra tik pirma iš daugelio.

3. Kvėpuokite. Pirmą kartą galite būti įsitempę ir nervingi, jau nekalbant apie tai kad gali būti skausminga. Ilgas ir gilus kvėpavimas gali padėti atsipalaiduoti.

4. Nepamirškite mėgautis įžanga. Visu tuo, kas veda link akto – bučiavimusi, lietimais, oraliniu seksu – tai seksualinės patirties dalis; seksas nėra vien tik įsiskverbimas.

5. Įsitikinkite, kad prieš lytinį aktą jūs gausiai susijaudinote. Jūs norite būti ne tik susijaudinusi, bet ir pakankamai sudrėkusi. Jei esate pernelyg sausa, jam bus sunku į jus įeiti, o jūs jausite diskomfortą, be to dėl trinties gali plyšti prezervatyvas. Taigi, tuo atveju po ranka turėkite vandens pagrindo lubrikantą.

6. Kalbėkite. Tegul žino, kas jums malonu, o kas ne. Vaikinai trokšta grįžtamojo ryšio, todėl nebūkite drovi.

7. Nemanykite, kad jis ekspertas. Jis galbūt gavo daug informacijos apie seksą iš pornografijos ir jo bičiulių persirengimo kambaryje. Ir net jei jis yra patyręs, kiekvienas seksualinis susitikimas yra unikalus. Jis lygiai taip pat nerimauja dėl to, kaip suteikti jums malonumą.

8. Nesitikėkite orgazmo. Žinoma, tai puiku, jei jūs jį patirsite, tačiau dauguma moterų kelis pirmus kartus su nauju vaikinu kulminacijos nepasiekia. Orgazmai ateina su komforto jausmu ir specifinėmis žiniomis apie vienas kito kūną, o tam reikia laiko.

9. Neapsimetinėkite. Jei tai padarysite, jūs apgaudinėjate save. Leiskite jam žinoti, kad priartėjote ir norite baigti kartu, tai išlaikys jo motyvaciją.

10. Jo penis gali nesuveikti. Vaikinai irgi nerimauja. Priešlaikinė ejakuliacija ir erekcijos sunkumai pirmą kartą vyrams yra dažni. Jeigu susiduriate su šia problema, nepergyvenkite, kad kažkas negerai su jumis ar jūsų ryšiu. Tai išsispręs savaime.