Sakoma, kad seksas tai vienas didžiausių malonumų gyvenime. Norėdami išlaikyti kuo didesnį susidomėjimą juo, mylimu partneriu bei neįkliūti į rutinos gniaužtus, kiekvienas iš mūsų stengiasi kiek įmanydami. Vieni savo lytinį gyvenimą paįvairina ekstremaliais potyriais, mylisi viešose vietose, mat tokiu atveju adrenalinas patiriamas greičiau nei tikimasi. Kiti yra pasiryžę išbandyti pačias naujausias pozas ar sekso žaislų įvairovę. Tačiau seksas namų aplinkoje taip pat gali teikti ne ką mažesnį malonumą. Todėl siūlome intymiais santykiais pasimėgauti Jūsų vonios kambaryje, duše.

Lėta pradžia. Neskubėkite, paimkite mėgstamą dušo gelį ir juo švelniai nutrinkite vienas kito kūną. Artumo jausmui sustiprinti, naudokite ne dušo kempine, o tiesiog rankomis, tokiu atveju geriau jausite mylimojo kūną, jo skleidžiamą šilumą ir akimirksniu sužadinsite aistrą.

Sekso žaisliukas. Jokiais būdais nesistenkite atsisakyti šios idėjos. Ji ne tik įneš naujovių į Jūsų seksualinį gyvenimą, tačiau taip pat paaštrins pojūčius. Išsirinkite tokį žaisliuką, kuris patiktų jums abiems ir būtų atsparus vandeniui. Kol mylimasis jums masažuoja nugarą ar kitas kūno vietas, nevenkite juo pasimaloninti patys save.

Šuniuko poza. Vaizdas, kurį vyras mato stebėdamas Jus iš nugaros – neįkainojamas ir jam be galo malonus, todėl nieko nelaukdami išbandyti seksą nusisukus. Tai ne tik maloni, tačiau tokiomis aplinkybėmis ir viena iš patogiausių padėčių. Galėdami atsiremti į vonios sieną jausitės tikrai tvirčiau ir patogiau. Tačiau nereikėtų pamiršti svarbiausio dalyko – apsaugos priemonių. Šiuo atveju prezervatyvai tam ne itin tiks, nes tekantis vanduo gali pažeisti jų paviršių ir apsauga bus ne tokia užtikrinta.

Rožių žiedlapiai vonioje. Jei namuose turite ne tik dušą, bet ir vonią tai didelis pliusas! Prileiskite šilto vandens, įpilkite Jums skaniausio kvapo eterinių aliejų, įberkite rožių ar kitų gėlių žiedlapių. Beliks pasinerti į saldžiausių kvapų jūrą ir mėgautis vienas kitu. Tegu mylimasis švelniai rankomis, o gal net liežuviu glamonėja Jūsų krūtinę. Prisilietimai ir vandens šiluma paliks neišdildomą įspūdį.